Wszystkie promocje

MEGA!
Przezroczysta butelka serum Bioteval Mocne Paznokcie z białą nakrętką i fioletową etykietą, widok z przodu.
4,7
Biotebal
serum do paznokci, wzmacniające 6,6 ml
15,99 zł
100 ml = 242,27 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
Fioletowe opakowanie podpasek Always Platinum Normal rozmiar 1 (8 sztuk), z połyskującą grafiką i białą podpaską ze skrzydełkami.
4,9
Always Platinum
podpaski higieniczne, ze skrzydełkami, Normal 8 szt.
7,79 zł
1 szt. = 0,97 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!
Bourjois Gold Glamour paleta cieni do powiek. Różowe opakowanie ze złotymi i fuksjowymi, wypukłymi gwiazdami.
5,0
Bourjois Gold Glamour
paleta cieni do powiek 8,5 g
47,99 zł
100 g = 564,59 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
MEGA!
Syoss Intense Curls Deep Conditioner w czarnej tubce z 9% Pantenol-Kompleksem Nawilżającym, widok z przodu.
4,7
Syoss Intense Curls
odżywka do włosów falowanych i kręconych 250 ml
16,99 zł
100 ml = 6,80 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!
Kuferek kosmetyczny Ewa Schmitt KO701, biały z czarnym wzorem w romby, czarny uchwyt, widok pod kątem.
4,9
Eloy
kosmetyczka damska, box, Kokardki 1 szt.
23,49 zł
1 szt. = 23,49 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!
Jaguar Classic woda toaletowa męska 100ml. Niebieska butelka z metalowym korkiem i dopasowane pudełko, widok z przodu.
4,9
Jaguar Classic
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
67,99 zł
100 ml = 67,99 zł
Najniższa cena: 119,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Biało-niebieskie opakowanie clean@ang OH MY WASH!, 4 tabletki do czyszczenia pralki, z dużym napisem i kodem QR.
5,0
Cleangang Oh My Wash!
tabletki do czyszczenia pralki 4 szt.
13,99 zł
1 szt. = 3,50 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
Brązowa czapka beanie z haftem różowych, drobnych kwiatów i zielonych łodyg, widok z przodu.
5,0
Eloy
czapka damska, Brązowa z haftowanymi Kwiatami 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
Brązowy brelok z frędzlami, wstążkami w paski, puszystym beżowym pomponem i sercowymi ozdobami, widok z przodu.
Eloy
brelok, Serce 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!
Front niebieskiego opakowania pasty Oral-B Pro-Expert Whitening, z fioletowym akcentem i napisem '24h Protection'.
4,8
Oral-B Pro-Expert
pasta do zębów, wybielająca 75 ml
9,99 zł
100 ml = 13,32 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
Zielono-fioletowe pudełko Hepaslimin z biotyną (30 tabl.) z grafiką wątroby, wspiera wątrobę i utrzymanie prawidłowej masy ciała.
4,8
Hepaslimin
tabletki z biotyną, suplement diety 30 szt.
18,99 zł
1 szt. = 0,63 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
Zielone, kwadratowe opakowanie czekolady Ritter Sport Pistachio 100g, z orzechami i logo marki, widok z przodu.
4,7
Ritter Sport
czekolada mleczna z kawałkami prażonych i solonych Pistacji 100 g
9,99 zł
100 g = 9,99 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
Beżowy ręcznik Braid z bawełny egipskiej, wzór w jodełkę, widoczne wykończenie krawędzi.
4,9
Zwoltex Braid
ręcznik bawełniany, Beżowy, wym. 70x140cm, 420 g/m² 1 szt.
35,99 zł
1 szt. = 35,99 zł
Najniższa cena: 44,99 zł
Biała butelka napoju Jumi Jumi liczi z Nata de Coco, z różowym pluskiem, obok świeże owoce liczi.
4,7
Jumi Jumi
napój liczi z kawałkami galaretki kokosowej 280 ml
4,99 zł
100 ml = 1,78 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
Opakowanie Nimm 2 śmiej żelki Happies, 130g, z owocowymi żelkami, witaminami i uśmiechniętymi postaciami na froncie.
5,0
Nimm 2 Śmiejżelki
żelki owocowe, wzbogacone witaminami 130 g
4,49 zł
100 g = 3,45 zł
Najniższa cena: 4,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.