Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO ONLINE
Flakon perfum JOOP! Homme, klarowne szkło, intensywny różowy płyn, czarna lśniąca nakrętka, widok z przodu.
Joop! Homme
woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
99,99 zł
100 ml = 133,32 zł
Najniższa cena: 169,99 zł
Brązowy brelok z frędzlami, wstążkami w paski, puszystym beżowym pomponem i sercowymi ozdobami, widok z przodu.
5,0
Eloy
brelok, Serce 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA MEN Black & White Fresh antyperspirant roll-on 50ml, przezroczysta butelka, granatowa nakrętka, widok z przodu, 72H.
4,9
NIVEA MEN Black & White Invisible
antyperspirant w kulce, dla mężczyzn, 72h, Fresh 50 ml
9,99 zł
100 ml = 19,98 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!
Czerwony dezodorant w sprayu Old Spice Captain, Fierce Ocean, 48h świeżości. Widok z przodu, czarno-niebieska etykieta.
4,9
Old Spice Captain
dezodorant w sprayu, dla mężczyzn, Fierce Ocean 250 ml
19,99 zł
100 ml = 8,00 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
Pil'aten krystaliczna maska kolagenowa na usta, różowa, w kształcie warg, w przezroczystej saszetce.
4,6
Pil’aten
maseczka do ust, kolagenowa, nawilżająca 7 g
2,79 zł
100 g = 39,86 zł
Najniższa cena: 3,49 zł
MEGA!
Cillit Bang Expert, fioletowo-niebieska butelka ze spryskiwaczem, widok z przodu, napis 'CLEAN AND SHINY BATHROOM'.
4,9
Cillit Bang Expert Czystość i Połysk w Łazience!
spray do czyszczenia łazienki 750 ml
13,99 zł
100 ml = 1,87 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Czarna klamra do włosów w kształcie kwiatka z pięcioma matowymi, zaokrąglonymi płatkami. Widok z góry pod kątem.
4,2
Lolita Accessories
klamra do włosów, czarna, Kwiat 1 szt.
4,79 zł
1 szt. = 4,79 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
LaQ Rekin Biznesu żel pod prysznic 8w1, brązowa butelka z czarną pompką i etykietą z rekinem, widok z przodu.
5,0
LaQ Rekin Biznesu
żel pod prysznic, 8w1, o zapachu kreatywnej księgowości 500 ml
14,49 zł
100 ml = 2,90 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
Schar Choco Chip Cookies w czerwono-żółtym opakowaniu, bezglutenowe, bez laktozy, z widocznymi ciastkami.
4,8
Schär
ciastka z kawałkami czekolady, bezglutenowe 200 g
8,79 zł
100 g = 4,40 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
MEGA!
Słoiczek BoboVita przecier suszona śliwka dla niemowląt, zielona etykieta, napis PO 4 MIESIĄCU, widok z przodu.
5,0
BoboVita Pierwsza łyżeczka
deserek w słoiczku, Suszona Śliwka, 4m+ 125 g
2,79 zł
100 g = 2,23 zł
Najniższa cena: 3,79 zł
NOWE
Pomadka NYX Fat Matte Slick Click w intensywnej fuksji, pionowo na tle rozmazanej szminki.
5,0
NYX Professional Makeup Fat Matte
balsam do ust, matowy, nr #12 Blush Blanket 2 g
39,99 zł
100 g = 1999,50 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
Velvet Boost! papierowy ręcznik GIGA rolka, 300 podzielnych listków, 3 warstwy, chłonny, do sucha i mokro.
4,8
Velvet Boost!
ręcznik papierowy, 3-warstwowy 1 szt
13,99 zł
1 szt. = 13,99 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!NOWE
Domestos Power 5 Lime: zielony blister z 3 zawieszkami toaletowymi, żółte kostki o cytrusowym zapachu.
5,0
Domestos Power 5
kostki toaletowe, Lime 3x55 g
11,99 zł
100 g = 7,27 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
NOWE
Nivea Watermelon Shine lip balm, Disney Princess Ariel, pink hair on green leaf packaging, front view.
NIVEA Disney Princess
pomadka do ust, Watermelon Shine 4,8 g
12,99 zł
100 g = 270,63 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
Kubek ceramiczny z jesiennym wzorem dyń i liści, białe tło, pomarańczowy uchwyt, widok z przodu pod kątem.
5,0
Eloy
kubek porcelanowy, Dynie, Pomarańczowy, poj. 630ml 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!
Fioletowo-złote Always Dailies Fresh Flexistyle Odour Lock, 58 lekko perfumowanych wkładek higienicznych, widok z przodu.
4,9
Always Daily Fresh Flexistyle
wkładki higieniczne, Normal 58 szt.
12,99 zł
1 szt. = 0,22 zł
Najniższa cena: 18,49 zł
Pachnąca Chmurkolina, niebieska masa plastyczna w kolorowej torebce. Miękka, puchata, rozciągliwa, dla dzieci.
4,8
EPEE
zabawka, Pachnąca Chmurkolina, 3+, różne rodzaje 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.