Wszystkie promocje

MEGA!
Szampon wzmacniający Joanna Rzepa z czarną rzepą, do włosów przetłuszczających się i wypadających, beżowa butelka.
4,9
Joanna Rzepa
szampon do włosów, wzmacniający 400 ml
8,99 zł
100 ml = 2,25 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
Szklana butelka Ustronianka Premium wody niegazowanej, zielone szkło, złote napisy, widok z przodu.
4,7
Ustronianka Premium
woda źródlana, niegazowana 330 ml
2,79 zł
100 ml = 0,85 zł
Najniższa cena: 3,29 zł
Bunny Ninja lolli pop jabłkowy bez cukru. Na zielonym opakowaniu głowa królika i świeże jabłka.
4,9
Bunny Ninja
lizak owocowy, bez cukru, różne smaki 6 g
1,79 zł
100 g = 29,83 zł
Najniższa cena: 1,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Dezodorant NIVEA Fresh Natural XXL 250ml w białej butelce z niebieskim logo i napisem 48h protection, widok z przodu.
5,0
NIVEA Fresh Natural
dezodorant w sprayu, dla kobiet, 48h 250 ml
15,99 zł
100 ml = 6,40 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
MEGA!
MIYA myMOOD Oczyszczająca glinka do twarzy, sage green tubka, widok z przodu z listą składników.
4,3
Miya Cosmetics myMood
glinka do twarzy, oczyszczająca 100 ml
19,99 zł
100 ml = 19,99 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
MEGA!
Rimmel Wonder'Ink eyeliner, czarny wodoodporny pisak z precyzyjnym aplikatorem, otwarta skuwka.
4,9
Rimmel Wonder'Ink
eyeliner w pisaku, wodoodporny, nr 001 Black 1 ml
19,99 zł
100 ml = 1999,00 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
Tangle Teezer detangling hairbrush dla włosów cienkich i delikatnych. Fioletowe włosie w białym opakowaniu, widok z przodu.
5,0
Tangle Teezer Detangling
szczotka do włosów, Fioletowa 1 szt.
49,99 zł
1 szt. = 49,99 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
MEGA!
Krem do rąk Bielenda Japoński Kamelia+Olej Ryżowy, jasnoniebieska tubka z różowymi kwiatami, widok z przodu.
4,9
Bielenda Japan Beauty
krem do rąk, nawilżający, Kamelia + Olej Ryżowy 50 ml
6,69 zł
100 ml = 13,38 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!
Pampers Premium Care Pants, rozm. 4 (9-15 kg), 40 szt., błękitne, z dzieckiem i 360° Soft Fit na opakowaniu.
4,9
Pampers Premium Care
pieluchomajtki, 4, 9-15 kg 38 szt.
39,99 zł
1 szt. = 1,05 zł
Najniższa cena: 71,99 zł
MEGA!
Lakier 7 DAYS GEL laque w kolorze pudrowego różu, trwały, szybko schnie, bez lampy UV/LED. Elegancka butelka, widok z przodu.
4,6
Eveline Cosmetics 7 Days Gel Laque
lakier do paznokci, żelowy, nr 42 8 ml
6,59 zł
100 ml = 82,38 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
NOWE
Czerwona matowa pomadka NYX Fat Matte w sticku na tle dużego, rozmazanego swatcha w tym samym kolorze.
5,0
NYX Professional Makeup Fat Matte
balsam do ust, matowy, nr #16 Plushin' Plum 2 g
39,99 zł
100 g = 1999,50 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO ONLINE
Anwen Crème de la Crème wygładzająca odżywka tonka & wanilia w beżowej tubce z ilustracją kwiatów, z przodu.
Anwen Creme de la creme
odżywka do włosów, wygładzająca, Tonca & Wanilia 200 ml
21,99 zł
100 ml = 11,00 zł
Cena regularna:25,99 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!
Balsam Neutrogena Deep Moisture Comfort Balm do suchej skóry, biały słoik, granatowa zakrętka, widok pod kątem.
4,8
Neutrogena Deep Moisture
balsam do twarzy i ciała, nawilżający, skóra sucha 300 ml
19,99 zł
100 ml = 6,66 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
NOWE
Czerwona, matowa pomadka NYX Fat Matte w sztyfcie, ułożona na gęstym smudze tego samego koralowego koloru.
5,0
NYX Professional Makeup Fat Matte
balsam do ust, matowy, nr #10 Flamingo Feather 2 g
39,99 zł
100 g = 1999,50 zł
Najniższa cena: 49,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.