Wszystkie promocje

MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Biały żel pod prysznic NIVEA Rose & Almond Oil 500ml, nawilżający, z witaminami i olejkami, widok z przodu.
4,7
NIVEA Rose & Almond Oil
żel pod prysznic z olejkiem migdałowym 500 ml
11,99 zł
100 ml = 2,40 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO ONLINE
Clean @ ang Wash Me Softly płyn do płukania Wild Fruit & Vanilla, jasnożółta butelka z owocami, front.
2,3
Cleangang Wash Me Softly
płyn do płukania tkanin, skoncentrowany, Wild Fruit & Vanilla 1 l
21,99 zł
1 l = 21,99 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!
Tołpa dermo face enzymatyczny peeling mikroigiełkowy, beżowa tubka z ananasem, widok z przodu. Redukcja zaskórników.
4,8
Tołpa Dermo Face Enzyme.
peeling do twarzy, mikroigiełkowy 100 ml
21,49 zł
100 ml = 21,49 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO ONLINE
Perfumy męskie Sorvella w szklanej butelce z drewnianym korkiem i czarnym pudełkiem z logo, widok przodem.
Sorvella S-526
woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
85,99 zł
100 ml = 171,98 zł
Najniższa cena: 119,99 zł
TYLKO ONLINE
Otwarty słoik Arencia Fresh Green Rice Mochi Cleanser, z jasnozieloną, gęstą, kremową formułą do oczyszczania.
5,0
Arencia Fresh Green Rice Mochi
pasta do mycia twarzy, nawilżająco-oczyszczająca 120 g
62,99 zł
100 g = 52,49 zł
Najniższa cena: 78,99 zł
MEGA!
Kawiarka moka w kolorze ceglastej pomarańczy, matowa, ze srebrnym pierścieniem. Uchwyt i gałka jasnobrązowe. Widok z przodu.
4,3
Eloy
kawiarka aluminiowa, Cynamonowa, poj. 270ml 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Cena regularna:36,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
Okrągłe, niebieskie opakowanie Ultra plasteliny klasycznej o zapachu winogron, z uśmiechniętym potworem.
5,0
EPEE Ultra
plastelina zapachowa, różne rodzaje 1 szt.
28,99 zł
1 szt. = 28,99 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA Pearl & Beauty antyperspirant w kulce, 72h ochrona, 0% alkoholu, z pereł i awokado, widok z przodu.
4,9
NIVEA Pearl & Beauty
antyperspirant w kulce, dla kobiet, 72h 50 ml
9,99 zł
100 ml = 19,98 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
Olimp Protein Baton Dubai Chocolate 40g, zielona folia z grafiką czekolady, pistacji; widok z przodu.
4,8
Olimp Protein
baton proteinowy, Dubai Chocolate 40 g
8,99 zł
100 g = 22,48 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!
Żółta torebka Pedigree Dentastix Daily Oral Care 5-10kg dla psa, redukuje kamień, z gryzakami, widok z przodu.
4,8
Pedigree DentaStix
karma uzupełniająca dla psów powyżej 4 miesiąca, 5-10kg 110 g
6,19 zł
100 g = 5,63 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
TYLKO ONLINE
Różowa tuba Astonish The Original Cleaning Paste. Silna pasta czyszcząca, Vegan, widok z góry.
Astonish The Original
pasta czyszcząca, uniwersalna 500 g
8,49 zł
100 g = 1,70 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
Widok z przodu beżowej, prążkowanej czapki beanie z haftowanym misiem w muszce na wywiniętym brzegu.
4,0
Eloy
czapka damska, prążkowana, Beżowa z haftowanym Misiem 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO ONLINE
LANEIGE Lip Glowy Balm Berry w różowo-pomarańczowej tubce i pasującym pudełku, etykiety widoczne z przodu.
Laneige Lip Glowy
balsam do ust, nawilżający, Berry 10 g
63,99 zł
100 g = 639,90 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!
Jasnoróżowy lakier do paznokci Eveline Gel Laque, szybkoschnący, bez lampy, widok z przodu butelki.
4,6
Eveline Cosmetics Gel Laque
lakier do paznokci, nr 320; 8 ml
6,59 zł
100 ml = 82,38 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO ONLINE
BOSKO Lekka Termoochrona do włosów 100ml, spray w butelce z gradientem żółto-różowym, widok z przodu.
Bosko Cosmetics
termoochrona do włosów, lekka 100 ml
63,99 zł
100 ml = 63,99 zł
Najniższa cena: 77,99 zł
TYLKO ONLINE
Biały szampon Seboradin Forte 400ml z pompką, do włosów wypadających, widok z przodu etykiety.
Seboradin Forte
szampon do włosów, przeciw wypadaniu 400 ml
41,99 zł
100 ml = 10,50 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
Niebiesko-czerwona karma dla psów Butcher's Wołowina Adult, 2.5kg, z sylwetką krowy, widok z przodu.
4,8
Butcher's Adult
karma pełnoporcjowa sucha dla dorosłych psów, Wołowina 2,5 kg
22,49 zł
1 kg = 9,00 zł
Cena regularna:27,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO ONLINE
Prada Luna Rossa Carbon woda toaletowa dla mężczyzn, flakon i pudełko z czerwonym paskiem, widok pod kątem.
Prada Luna Rossa Carbon
woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
249,99 zł
100 ml = 499,98 zł
Najniższa cena: 349,99 zł
Garnier Płyn Micelarny 2w1 do cery mieszanej, przezroczysta butelka z zieloną nakrętką, widok z przodu.
4,9
Garnier Skin Naturals
płyn micelarny, 3w1, skóra normalna i mieszana 400 ml
18,99 zł
100 ml = 4,75 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
Zestaw 3D do tworzenia figurek: 4 butelki kolorowego żelu, foremki i zapakowany zestaw akcesoriów.
4,8
Simba Aqua Gelz
zestaw kreatywny, startowy 1 szt.
27,99 zł
1 szt. = 27,99 zł
Cena regularna:34,99 zł
Najniższa cena: 31,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.