Wszystkie promocje

MEGA!
Matowa szminka Maybelline New York Maybe It's w beżowej tubce, z widocznym odcieniem coral na dole.
4,7
Maybelline New York Serum Lipstick
pomadka do ust, matowa, nr 003 Open Late 4,4 g
32,99 zł
100 g = 749,77 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
TYLKO ONLINE
Alien Goddess Intense Eau de Parfum Intense Mugler. Złote pudełko obok złoto-bursztynowego flakonu, widok z przodu.
Mugler Alien Goddess Intense
woda perfumowana dla kobiet 60 ml
279,99 zł
100 ml = 466,65 zł
Najniższa cena: 399,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Biała butelka żelu pod prysznic NIVEA Starfruit & Monoi Oil z grafiką karamboli, niebieska nakrętka, widok z przodu.
4,8
NIVEA Starfruit
żel pod prysznic, pielęgnujący, z Olejkiem Monoi 500 ml
11,99 zł
100 ml = 2,40 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!
BÚFALO bezbarwna samonabłyszczająca pasta do butów 40 ml w beżowo-złotym opakowaniu z aplikatorem.
4,8
Bufalo Express
pasta do butów, samonabłyszczająca, 2w1, Bezbarwna 40 ml
9,49 zł
100 ml = 23,73 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!
Szampon Joanna Rzepa Black Radish wzmacniający, do włosów przetłuszczających się, z łupieżem. Szara butelka, front.
5,0
Joanna Rzepa
szampon do włosów z odżywką, wzmacniający 400 ml
8,99 zł
100 ml = 2,25 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO ONLINE
Police Rich Girl, okrągła butelka perfum w kolorze różowego złota z napisem "RICH GIRL" i dopasowane pudełko.
Police Rich Girl
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
189,99 zł
100 ml = 189,99 zł
MEGA!
HiPP Babysanft Sensitive Szampon + Odżywka dla dzieci z bio-migdałem, biała butelka z konikiem, widok z przodu.
4,8
HiPP Baby Sanft Sensitive
szampon z odżywką, 2w1, dla dzieci od 1. dnia życia 200 ml
13,49 zł
100 ml = 6,75 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO ONLINE
212 VIP Black Men woda perfumowana od Carolina Herrera; czarna butelka i pudełko ze srebrnym napisem, widok z przodu.
Carolina Herrera 212 VIP Men Black
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
399,99 zł
100 ml = 399,99 zł
Najniższa cena: 549,99 zł
Front biały karton Inka Barista Owsiane bez cukru, z filiżanką kawy latte i ziarnami owsa.
4,9
Inka Barista
napój owsiany, bez dodatku cukru, UHT 1 l
8,29 zł
1 l = 8,29 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
Okrągłe opakowanie Lunter Pasta z Tofu Delikatna, wegańska, źródło białka, widok z góry na grafikę kanapek.
4,8
Lunter
pasta z tofu, Delikatna 75 g
4,19 zł
100 g = 5,59 zł
MEGA!
Sir Adalbert's Tea Honey & Lemon Black Tea w czarnym opakowaniu ze złotym słoniem i roślinnymi wzorami, przód.
4,9
Adalbert's Tea
herbata czarna, liściasta o smaku miodu i cytryny 80 g
11,99 zł
100 g = 14,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO ONLINE
Geek & Gorgeous 101 aPAD 20% Azeclair Serum, brązowa butelka z zakraplaczem, na równowagę i blask skóry.
5,0
Geek & Gorgeous aPAD
serum do twarzy, rozjaśniające, z Azeloglicyną 30 ml
51,99 zł
100 ml = 173,30 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
Butelka gazowanego napoju Mizu Matcha Yuzu, jasnozielony płyn, zielona etykieta. Obok owoc yuzu i liście herbaty.
4,9
Mizu Matcha
napój gazowany, bez cukru, Yuzu 330 ml
4,49 zł
100 ml = 1,36 zł
Najniższa cena: 5,49 zł
TYLKO ONLINE
Manta Flexguard, burgundowa szczotka do delikatnego rozczesywania mokrych i suchych włosów, w zestawie z etui i pudełkiem.
Manta Original
szczotka do włosów i skóry głowy, Bordowa 1 szt.
149,99 zł
1 szt. = 149,99 zł
Najniższa cena: 179,99 zł
TYLKO ONLINE
Olejek do demakijażu Erborian Centella Cleansing Oil w przezroczystej butelce z czerwoną pompką, ujęcie z przodu.
Erborian Centella
olejek do demakijażu, oczyszczający 180 ml
114,99 zł
100 ml = 63,88 zł
Najniższa cena: 139,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Jimmy Choo Rose Passion EDP, różowe pudełko z fakturą węża i fasetowana butelka, widok z przodu.
Jimmy Choo Rose Passion
woda perfumowana dla kobiet 60 ml
174,99 zł
100 ml = 291,65 zł
Najniższa cena: 379,99 zł
MEGA!
Gerber Kalafiorowa z królikiem, słoik dla niemowląt, niebieska etykieta z grafiką warzyw i królika, widok z przodu.
4,8
Gerber
danie w słoiczku, Kalafiorowa z królikiem, po 8. m-cu życia 190 g
4,59 zł
100 g = 2,42 zł
Najniższa cena: 6,19 zł
Jumi Jumi Strawberry Juice z Nata de Coco w butelce, otoczone rozpryskującym truskawkowym płynem i białymi kostkami nata.
4,5
Jumi Jumi
napój truskawkowy z kawałkami galaretki kokosowej 280 ml
4,99 zł
100 ml = 1,78 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
MEGA!
Super Pinio drewniany, zbrylający żwirek dla kota w białej torbie z kociakami, widok z przodu, spłukiwalny w toalecie.
4,8
Super Pinio
żwirek dla kotów, zbrylający 7 l
22,49 zł
1 l = 3,21 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
Średnia Yankee Candle Home Inspiration Vanilla Frosting, żółta świeca w szklanym słoju, widok z przodu.
4,6
Yankee Candle Home Inspiration
świeca w szkle, średnia, Vanilla Frosting 340 g
47,99 zł
100 g = 14,11 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
MEGA!
Biało-różowy antyperspirant Adidas Ultra Fresh Control dla kobiet, 72h ochrony i suchej świeżości.
4,8
Adidas Ultra Fresh Control
antyperspirant w sprayu, 72h 150 ml
9,49 zł
100 ml = 6,33 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
DKNY Be Delicious Latte Pistachio 50ml, złota butelka i brązowe pudełko z miętowym wzorem, widok z przodu.
DKNY Be Delicious Latte Pistachio
woda perfumowana dla kobiet 50 ml
114,99 zł
100 ml = 229,98 zł
Najniższa cena: 199,99 zł
Zestaw 4 matowych spinek do włosów Jean Louis David: 2 beżowe proste, 2 brązowe faliste, na opakowaniu.
4,7
Jean Louis David
spinki do włosów, Brąz i Beż 4 szt.
7,99 zł
1 szt. = 2,00 zł
Najniższa cena: 9,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.