Wszystkie promocje

Widok z przodu beżowej, prążkowanej czapki beanie z haftowanym misiem w muszce na wywiniętym brzegu.
4,0
Eloy
czapka damska, prążkowana, Beżowa z haftowanym Misiem 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO ONLINE
Avene Hydrance Aqua Gel, krem-żel nawilżający do skóry odwodnionej, pudełko i słoik z przodu.
Avene Hydrance Aqua
żel-krem do twarzy, nawilżający 50 ml
94,99 zł
100 ml = 189,98 zł
Najniższa cena: 119,99 zł
NOWE
Perfecta 10 000 ppm rozświetlająca maska w płacie z kwasem traneksamowym, żółto-pomarańczowa saszetka, widok z przodu.
Perfecta 10 000 ppm
maska w płachcie, rozświetlająca 1 szt.
9,49 zł
1 szt. = 9,49 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO ONLINE
Olejek do demakijażu Erborian Centella Cleansing Oil w przezroczystej butelce z czerwoną pompką, ujęcie z przodu.
Erborian Centella
olejek do demakijażu, oczyszczający 180 ml
114,99 zł
100 ml = 63,88 zł
Najniższa cena: 139,99 zł
TYLKO ONLINE
Szczoteczka soniczna GUM Sonic Daily, czarna, w białym opakowaniu z zielonymi akcentami, widok z przodu.
5,0
GUM Sonic Daily
szczoteczka soniczna, Czarna 1 szt.
45,99 zł
1 szt. = 45,99 zł
Najniższa cena: 54,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Moschino Pink Bouquet woda toaletowa, różowe pudełko z sercem i sercowaty flakon z różową kokardką, widok z przodu.
5,0
Moschino Pink Bouquet
woda toaletowa dla kobiet 50 ml
99,99 zł
100 ml = 199,98 zł
Najniższa cena: 179,99 zł
Jumi Jumi Strawberry Juice z Nata de Coco w butelce, otoczone rozpryskującym truskawkowym płynem i białymi kostkami nata.
4,5
Jumi Jumi
napój truskawkowy z kawałkami galaretki kokosowej 280 ml
4,99 zł
100 ml = 1,78 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
NOWE
bugatti performance intense męskie perfumy: czarny flakon z czarną nakrętką i pudełko ze złotym marmurowym wzorem.
bugatti Performance Intense
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
82,99 zł
100 ml = 82,99 zł
Najniższa cena: 114,99 zł
MEGA!
Eloy Czarka do matchy, ceramiczna, jasnożółta, o pękatym kształcie i rozszerzanej podstawie, na białym tle.
5,0
Eloy
podstawka pod miotełkę do matchy Chasen 1 szt.
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
Cena regularna:12,99 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!
Pudełko herbaty Herbapol Rumianek z limonką i ananasem, widok przód-bok, biało-zielone z owocami i kwiatami.
4,8
Herbapol
herbatka ziołowo-owocowa, Rumianek z Limonką i Ananasem 20x1,5 g
5,19 zł
100 g = 17,30 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
KillyS sztuczne paznokcie stiletto milky, 24 sztuki, perłowe, w przezroczystym opakowaniu, widok z przodu.
4,3
KillyS Salon Results
sztuczne paznokcie, Stiletto Milky 24 szt.
7,99 zł
1 szt. = 0,33 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
Butelka gazowanego napoju Mizu Matcha Yuzu, jasnozielony płyn, zielona etykieta. Obok owoc yuzu i liście herbaty.
4,9
Mizu Matcha
napój gazowany, bez cukru, Yuzu 330 ml
4,49 zł
100 ml = 1,36 zł
Najniższa cena: 5,49 zł
MEGA!
Męska woda toaletowa Police To Be My.Avatar w butelce-czaszce, fioletowo-niebieska, z metaliczną zawieszką 75 ml.
4,7
Police To Be My.Avatar
woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
54,99 zł
100 ml = 73,32 zł
Najniższa cena: 91,99 zł
TYLKO ONLINE
Manta Flexguard, burgundowa szczotka do delikatnego rozczesywania mokrych i suchych włosów, w zestawie z etui i pudełkiem.
Manta Original
szczotka do włosów i skóry głowy, Bordowa 1 szt.
149,99 zł
1 szt. = 149,99 zł
Najniższa cena: 179,99 zł
MEGA!
Szampon Joanna Rzepa Black Radish wzmacniający, do włosów przetłuszczających się, z łupieżem. Szara butelka, front.
5,0
Joanna Rzepa
szampon do włosów z odżywką, wzmacniający 400 ml
8,99 zł
100 ml = 2,25 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!
Otwarta pomadka Rimmel Lasting Finish Sunset Rose, satynowa, różowo-beżowa, czarna tuba ze srebrnymi detalami i nakrętka.
4,6
Rimmel Lasting Finish
pomadka do ust, trwała, satynowa, nr 290 Sunset Rose 4 g
23,99 zł
100 g = 599,75 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
TYLKO ONLINE
Perfumy Sorvella Signature Amber & Saffron: bursztynowy flakon z nakrętką i czerwone pudełko ze złotym wzorem, widok z przodu.
Sorvella Signature Amber & Saffron
perfumy unisex 100 ml
174,99 zł
100 ml = 174,99 zł
Najniższa cena: 249,99 zł
MEGA!
Różowa szminka Maybelline New York w matowym, podłużnym opakowaniu z pionowym napisem. Widok z przodu.
4,8
Maybelline New York Serum Lipstick
pomadka do ust, satynowa, nr 104 Maybe It's Intense 4,4 g
32,99 zł
100 g = 749,77 zł
Najniższa cena: 52,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.