Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Winston Pasta Słodowa karma dla kotów, fioletowa tubka z kotem, Babki Plesznik, kompleks odkłaczający, przód.
4,8
Winston
pasta słodowa dla kotów, odkłaczająca, z łuskami babki płesznik 100 g
5,79 zł
100 g = 5,79 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
TYLKO U NAS
Różowy krem BB KIMOCO Smart Skin Color Perfector SPF 50, tuba i pudełko, odcień Natural Beige.
4,5
Kimoco Beauty
krem BB do twarzy, SPF 50, Natural Beige 40 ml
29,99 zł
100 ml = 74,98 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Otwarta paleta Tuli Labs Blush & Bronze Duo: różowy róż i brązowy bronzer w srebrnym etui, na tle smug pudru.
4,4
Tuli Labs
paleta do konturowania twarzy, bronzer + róż 14,7 g
27,49 zł
100 g = 187,01 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hair in Balance mgiełka wygładzająca, nabłyszczająca do efektu tafli, w brązowej butelce.
4,9
OnlyBio Hair In Balance
mgiełka do włosów, efekt tafli, wygładzająco-nabłyszczająca 150 ml
15,99 zł
100 ml = 10,66 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
TYLKO U NAS
Domol Klarspüler nabłyszczacz do zmywarek w niebieskiej butelce 1L z białą nakrętką, widok z przodu.
4,9
Domol
nabłyszczacz do zmywarek 1 l
6,79 zł
1 l = 6,79 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Winston karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem, fioletowa puszka z wizerunkiem kota, widok z przodu.
4,8
Winston Chunks in Sauce
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych kotów, z kurczakiem 400 g
2,39 zł
100 g = 0,60 zł
Najniższa cena: 2,99 zł
Sensodyne Extra Whitening, pasta 75ml w białej tubce i opakowaniu z niebiesko-fioletowym designem, widok z przodu.
4,8
Sensodyne Extra Whitening
pasta do zębów, z fluorkiem 75 ml
12,49 zł
100 ml = 16,65 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!
Joanna Multi Cream Color farba do włosów, czekoladowy brąz 41, opakowanie z kobietą i próbką koloru.
4,8
Joanna Multi Cream Color
farba do włosów, nr 41 Czekoladowy Brąz 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO U NAS
Domol WC-Gel Duftstempel Flower Nachfüller, różowe opakowanie z 12 kwiatowymi stempelkami z olejkami.
4,5
Domol
krążek do WC, żelowy o zapachu Kwiatowym, zapas 75 ml
5,69 zł
100 ml = 7,59 zł
Cena regularna:6,99 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bordowa, błyszcząca butelka Heiki Heiki Glossy Serum, wegańskie, do włosów suchych, z kulistą nakrętką. Widok z przodu.
4,8
HEIKI HEIKI Glossy
serum do włosów, rozświetlająco-termoochronne, Marrakesh 50 ml
37,99 zł
100 ml = 75,98 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hair in Balance Odżywka proteinowa, wegańska, różowo-pomarańczowa tuba, widok z przodu.
4,8
OnlyBio Hair In Balance
odżywka do włosów, proteinowa 50 ml
4,79 zł
100 ml = 9,58 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!
Żel pod prysznic Adidas Pure Game 3w1, fluorescencyjna żółta butelka z czarną nakrętką, 400ml. Głęboki, aromatyczny zapach.
4,9
Adidas Pure Game
żel pod prysznic dla mężczyzn, 3w1, Smoky Woods 400 ml
9,99 zł
100 ml = 2,50 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO U NAS
Trzy paczki Alouette Classic Taschentücher, 4-warstwowe, z morskimi wzorami, widok z przodu.
4,8
Alouette Classic
chusteczki higieniczne, 4-warstwowe, różne rodzaje 6 x 10 szt
3,19 zł
1 szt. = 0,05 zł
Najniższa cena: 3,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Sensodyne Kompletna Ochrona + Cool Mint pasta 75ml, biała tubka i pudełko, widok z przodu, z logo zęba.
4,9
Sensodyne Kompletna Ochrona+
pasta do zębów, Cool Mint 75 ml
14,49 zł
100 ml = 19,32 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
ISANA zmywacz do paznokci bez acetonu, różowa butelka, widok z przodu. Owocowy zapach z olejkiem pomarańczowym.
4,7
Isana
zmywacz do paznokci, bez acetonu, z olejkiem pielęgnacyjnym 50 ml
2,69 zł
100 ml = 5,38 zł
Najniższa cena: 3,19 zł
MEGA!
Sensodyne Clinical Repair Active Clean fluoride toothpaste, white tube & box, purple/blue DNA logo, front view.
4,9
Sensodyne Clinical Repair Active Clean
pasta do zębów na nadwrażliwość 75 ml
18,49 zł
100 ml = 24,65 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Isana serum nawilżające na noc z niacynamidem i gliceryną, w białej butelce z pipetą, widok pod kątem.
4,8
Isana Love Your Skin
serum do twarzy, nawilżające, na noc 30 ml
15,99 zł
100 ml = 53,30 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Biała butelka z pompką Sweet Almond Oil 100% Pure 500ml, jasny olej, zielony napis, widok przód.
4,9
Botanicapharma
olej migdałowy do twarzy, ciała i włosów, 100% czysty 500 ml
53,99 zł
100 ml = 10,80 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Perfumy Benetton WE ARE TRIBE ELIXIR, czarna butelka w kształcie bluzy z kapturem, obok pudełko.
4,8
United Colors of Benetton We Are Tribe Elixir
woda perfumowana dla mężczyzn 90 ml
79,99 zł
100 ml = 88,88 zł
Najniższa cena: 129,99 zł
TYLKO U NAS
Isana 3-ostrzowe maszynki jednorazowe, 8 sztuk, w różowo-białym opakowaniu, z masłem Shea i olejem Jojoba.
4,8
Isana
maszynki do golenia, 3-ostrzowe, jednorazowe, różne rodzaje 8 szt.
8,99 zł
1 szt. = 1,12 zł
Najniższa cena: 10,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.