Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
ONLYBIO It makes me nuts perfumowana mgiełka do ciała i włosów, miętowo-beżowa butelka z różowym napisem, widok z przodu.
4,8
OnlyBio It Makes Me Nuts 37°C
mgiełka do włosów i ciała, perfumowana 100 ml
22,99 zł
100 ml = 22,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO U NAS
KIMOCO beauty S.O.S. Forehead Mask Lifting Therapy, czerwona hydrożelowa maska na czoło z grafiką kobiety.
4,7
Kimoco Beauty S.O.S. Express Lifting Therapy
maska na czoło z hydrożelu, wypełniająca 8 g
3,79 zł
100 g = 47,38 zł
Najniższa cena: 4,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Alterra szampon do włosów przetłuszczających się w białej butelce z zielonym logo, bez silikonów, widok z przodu.
4,8
Alterra
szampon do włosów przetłuszczających się, Bio Melisa Lekarska 200 ml
7,29 zł
100 ml = 3,65 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!
Opakowanie szczoteczki elmex Ultra Soft z 5460 włosiami, pomarańczowo-białe z czerwonym pasem, widok z przodu.
4,8
Elmex
szczoteczka do zębów, Ultra Soft 1 szt.
17,99 zł
1 szt. = 17,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
Biała butelka płynu micelarnego Garnier z olejkiem 2w1 do demakijażu wodoodpornego, widok z przodu.
4,9
Garnier Skin Naturals
płyn micelarny, z olejkiem arganowym 400 ml
18,99 zł
100 ml = 4,75 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Zestaw maszynki BIC Hybrid Flex 4: czarna rączka, 4 elastyczne ostrza i 3 wkłady, na szarym opakowaniu, z przodu.
4,7
BiC Hybrid 4 Flex
maszynka do golenia dla mężczyzn, 1 rączka + 3 wkłady, 4 ostrzowa 1 szt.
17,49 zł
1 szt. = 17,49 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO U NAS
Srebrne nożyczki fryzjerskie For Your Beauty Rost frei z regulowaną śrubą, w szarym opakowaniu Rossmann, widok z przodu.
4,7
For Your Beauty Professional
nożyczki do włosów, nierdzewne 1 szt.
15,99 zł
1 szt. = 15,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała butelka z pompką kremu nawilżającego Alkmie Routines i pudełko, z napisem KREM nawilżający 5% Niacinamid 3% Prebiotyki.
4,8
Routines by Alkmie
krem do twarzy nawilżający, wsparcie mikrobiomu, wyciszenie i łagodzenie 50 ml
36,99 zł
100 ml = 73,98 zł
Najniższa cena: 61,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Toner OnlyBio Hair in Balance truskawkowy, do włosów blond, w różowej butelce i kartoniku, efekt pastelowy róż.
4,6
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Milkshake Truskawkowy 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!
Różowe maszynki jednorazowe Gillette Venus Simply Smooth dla kobiet, 8 sztuk w blistrze, 3 ostrza, widok z przodu.
4,9
Gillette Venus Simply Smooth
maszynki do golenia dla kobiet, 3 ostrzowe 8 szt.
19,99 zł
1 szt. = 2,50 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hair in Balance Reaktywator skrętu w mgiełce, brązowa butelka z atomizerem i gradientową etykietą, widok z przodu.
4,6
OnlyBio Hair In Balance
reaktywator skrętu włosów, w mgiełce 300 ml
15,99 zł
100 ml = 5,33 zł
Najniższa cena: 24,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Korektor Wibo Forever Better Skin w jasnym odcieniu, szklana butelka z czarną nakrętką, widok z przodu. Wysokie krycie.
4,7
Wibo Forever Better Skin
korektor do twarzy, intensywnie kryjący, nr 1 11 g
15,99 zł
100 g = 145,36 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!
Eveline Wonder Match podkład 24H satin finish, w szklanej butelce z czarno-złotą zakrętką, widok z przodu.
4,9
Eveline Cosmetics Wonder Match
podkład do twarzy, nr 15 Natural 30 ml
27,49 zł
100 ml = 91,63 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MAM WIĘCEJTYLKO U NAS
Biały Jeleń mydło w płynie hipoalergiczne, przezroczysta butelka z białą pompką, 200 ml więcej w tej samej cenie.
4,8
Biały Jeleń Hipoalergiczny
mydło w płynie 500 ml
6,99 zł
100 ml = 1,40 zł
Najniższa cena: 8,79 zł
TYLKO U NAS
ISANA Yoghurt & Fruit kremowy żel pod prysznic, biała butelka z różową etykietą i grafiką owoców w jogurcie, widok z przodu.
4,9
Isana
żel pod prysznic, Yoghurt&Fruit 500 ml
5,29 zł
100 ml = 1,06 zł
Najniższa cena: 6,29 zł
Różowa butelka płynu Vanish Oxi Action, odplamiacza do tkanin usuwającego plamy w krótkim cyklu, widok z przodu.
4,9
Vanish Oxi Action
odplamiacz do tkanin, w żelu 1 000 ml
16,99 zł
100 ml = 1,70 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MAM WIĘCEJTYLKO U NAS
Biały Jeleń nawilżające mydło w płynie Kozie Mleko w białej butelce z pompką, widok z przodu. Oferta +66% więcej.
4,9
Biały Jeleń
mydło w płynie, Nawilżające, Kozie Mleko 500 ml
6,99 zł
100 ml = 1,40 zł
Najniższa cena: 8,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
ONLYBIO Hair in Balance mgiełka odbijająca włosy od nasady, fioletowo-różowa butelka z pompką.
4,7
OnlyBio Hair In Balance
mgiełka do włosów, odbijająca włosy od nasady 100 ml
12,49 zł
100 ml = 12,49 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!NOWE
Tołpa Dermo Face Sebio Acne Spots krem na przebarwienia, tubka i pudełko w pastelach, 1.5% kwas, 15% niacynamid.
5,0
Tołpa Dermo Face Sebio Acne Spots
krem do twarzy, przeciw śladom potrądzikowym 40 ml
26,99 zł
100 ml = 67,48 zł
Najniższa cena: 44,99 zł
MEGA!
Podkład Eveline Wonder Match 24H Satin Finish, jasny odcień w butelce szklanej z czarno-złotą zakrętką, widok z przodu.
4,8
Eveline Cosmetics Wonder Match
podkład do twarzy, nr 12 Light Natural 30 ml
27,49 zł
100 ml = 91,63 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Onlybio Hair in Balance odżywka emolientowa z masłem shea, w gradientowej tubce, widok z przodu.
4,9
OnlyBio Hair In Balance
odżywka do włosów, emolientowa 50 ml
4,79 zł
100 ml = 9,58 zł
Najniższa cena: 7,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.