Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
domol Proszek do prania tkanin kolorowych 1350g, fioletowa torba z barwnym wzorem, aktywny od 20°C.
4,9
Domol
proszek do prania ubrań kolorowych 1,35 kg
14,49 zł
1 kg = 10,73 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
YOUR KAYA Nawilżający żel do mycia twarzy dla wrażliwej skóry, przezroczysta butelka, widok z przodu.
4,9
Your Kaya Dermo
żel do mycia twarzy, nawilżający 150 ml
31,99 zł
100 ml = 21,33 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hair in Balance wegański olejek do końcówek, w gradientowej butelce z pompką i opakowaniu.
4,9
OnlyBio Hair In Balance
olejek do włosów, zabezpieczający końcówki 80 ml
14,99 zł
100 ml = 18,74 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Tołpa Deep Clean & White White ON pasta wybielająca, turkusowa tubka i pudełko z napisem "white ON", widok z przodu.
4,8
Tołpa White ON Deep Clean & White
pasta do zębów, wybielająca 75 ml
13,99 zł
100 ml = 18,65 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
Białe opakowanie chipsów Popcrop Pyramids Protein Sweet Paprika, z widocznymi trójkątnymi chipsami i papryką.
4,8
Pop Crop
chipsy proteinowe, Słodka Papryka 60 g
4,79 zł
100 g = 7,98 zł
Najniższa cena: 5,39 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bio Elixire Serum do włosów z olejkiem arganowym 3w1, z filtrem UV i termoochroną, w brązowej butelce z pompką.
4,9
Bioelixire
serum do włosów z olejkiem arganowym i wit. E, 3w1 50 ml
9,49 zł
100 ml = 18,98 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Niebieska tubka OnlyBio Volume, wegańska nawilżająca odżywka do włosów nadająca lekkość, widok z przodu.
4,7
OnlyBio Hair In Balance Volume
odżywka do włosów, nawilżająca, nadająca lekkość 200 ml
16,49 zł
100 ml = 8,25 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowa butelka sprayu Hairmate Salt Wave do włosów, z solą morską, nadający objętość i teksturę, widok z przodu.
4,6
Hairmate Salt Wave
spray do włosów, z solą morską, teksturyzujący, dodający objętości 75 ml
13,99 zł
100 ml = 18,65 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Jasnozielony Isana Szampon Przeciwłupieżowy, z miętą, zieloną herbatą, bez silikonów, widok z przodu.
4,8
Isana
szampon do włosów, przeciwłupieżowy 300 ml
3,59 zł
100 ml = 1,20 zł
Najniższa cena: 5,39 zł
MEGA!
o.b. ProComfort Super tampony 24 szt. w niebieskim opakowaniu, z napisem 'NEW' i ikonami cech.
4,9
o.b. ProComfort
tampony higieniczne, Super 24 szt.
16,99 zł
1 szt. = 0,71 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!
Zestaw 2 szczoteczek Colgate 360 Deep Clean Soft. Niebieska szczoteczka z gumowym uchwytem i niebieską główką, widok z przodu.
4,7
Colgate 360° Whole Mouth Clean
szczoteczki do zębów, Soft 2 szt.
12,99 zł
1 szt. = 6,50 zł
Najniższa cena: 17,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana 3w1 maska do włosów migdał i mleko, beżowy słoik z białą etykietą, widok z przodu. Bez silikonów, dla włosów suchych.
4,8
Isana
maska do włosów, odbudowa i wygładzenie, Mleko migdałowe 250 ml
7,29 zł
100 ml = 2,92 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Toner OnlyBio Hair in Balance Oreo, czarny odcień kruchych ciasteczek, w butelce z aplikatorem i pudełku na żółtym tle.
4,4
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Oreo 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hair in Balance toner Banoffee do blond włosów, butelka z aplikatorem i eleganckie pudełko o złotym odcieniu.
4,5
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Banoffee 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
Calvin Klein Euphoria, damska woda perfumowana. Purpurowy flakon orchidei z srebrnym korkiem, widok z przodu.
4,9
Calvin Klein Euphoria
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
209,99 zł
100 ml = 209,99 zł
Najniższa cena: 299,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Odżywka OnlyBio Hair in Balance, pH 1.8, domykająca łuskę włosa po koloryzacji, pomarańczowo-różowa tubka.
4,8
OnlyBio Hair In Balance
odżywka do włosów domykająca łuskę włosa, o obniżonym pH - 1,8 200 ml
14,99 zł
100 ml = 7,50 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Różowa woda perfumowana Emily in Paris Romantic z dużą kokardą i różowe pudełko z wieżą Eiffla.
Michel Germain Emily In Paris Romantic
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
164,99 zł
100 ml = 164,99 zł
Najniższa cena: 229,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
ISANA Bakuchiol Serum z 0,5% Bakuchiol, 0,1% Retinol, bezzapachowe. Biały kartonik i butelka na różowym tle.
4,9
Isana Love Your Skin
serum do twarzy z Bakuchiolem 30 ml
11,99 zł
100 ml = 39,97 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
LAAB Kremowy żel do demakijażu i mycia twarzy Milky Waterfall Hydration, jasnoniebieska tubka, widok z przodu.
4,7
AA LAAB Milky Waterfall Hydration
żel do demakijażu i mycia twarzy, kremowy, multinawilżający 150 ml
22,49 zł
100 ml = 14,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.