Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Opakowanie pieluszek Bambiboo z włóknem bambusowym, rozmiar 4 Maxi (9-14 kg), z uśmiechniętym dzieckiem.
4,9
Bambiboo
pieluszki jednorazowe, z włóknem bambusowym, 9-14 kg, rozm. 4 18 szt.
21,49 zł
1 szt. = 1,19 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!
Bioelixire Serum do Włosów z jedwabiem, witaminą A i ceramidami, brązowa butelka, czarny korek, widok z przodu.
4,8
Bioelixire
serum do włosów Jedwab z witaminą A i Ceramidami, 3w1 20 ml
3,99 zł
100 ml = 19,95 zł
Najniższa cena: 5,79 zł
MEGA!
Tuba i kartonik elmex Gentle White pasta do zębów, ochrona przed próchnicą, biało-pomarańczowe opakowanie.
4,9
Elmex Caries Protection Gentle White
pasta do zębów przeciw próchnicy, delikatnie wybielająca 75 ml
10,99 zł
100 ml = 14,65 zł
Cena regularna:16,99 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hair in Balance Kolor Szampon do włosów farbowanych, brązowa butelka, różowa etykieta, widok z przodu.
4,7
OnlyBio Hair In Balance
szampon do włosów, chroniący kolor 400 ml
17,99 zł
100 ml = 4,50 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała butelka serum ISANA Peptide+Kollagen bez substancji zapachowych, na tle zielonego opakowania z bąbelkami.
4,9
Isana Love Your Skin
serum do twarzy z peptydami 30 ml
11,99 zł
100 ml = 39,97 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Your Kaya Skin Renew peeling do twarzy i ciała, butelka z pipetą i opakowanie, pokazane razem z boku.
4,9
Your Kaya Dermo
kuracja do twarzy i ciała, złuszczająca 100 ml
62,99 zł
100 ml = 62,99 zł
Najniższa cena: 105,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Heiki Heiki Moisture Mask, ciemnobrązowa tuba do intensywnego nawilżania włosów Ylang Ylang & Elemi, widok z przodu.
4,9
HEIKI HEIKI Moisture
maska do włosów, nawilżająca, Ylang Ylang & Elemi 200 ml
37,99 zł
100 ml = 19,00 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
MEGA!
Kolastyna Luxury Bronze, brązujący balsam do ciała dla ciemnej karnacji, w gradientowej tubce, widok z przodu.
4,8
Kolastyna Luxury Bronze
balsam do ciała, brązujący, do ciemnej karnacji 200 ml
9,99 zł
100 ml = 5,00 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!
Owalny blister 4 maszynek BIC Miss Soleil Colour Collection z 3 ostrzami i witaminą E, w kolorach żółtym, różowym i fioletowym.
4,8
BiC Miss Soleil Colour Collection
maszynki do golenia dla kobiet, 3 ostrzowe 4 szt.
9,99 zł
1 szt. = 2,50 zł
Najniższa cena: 14,29 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Widok z góry: Lovely Golden Glow Contouring puder prasowany, jasny beżowo-żółty, z gwiazdami i logo motyla.
4,8
Lovely Golden Glow
puder do twarzy, korygujący, Banana 10 g
9,99 zł
100 g = 99,90 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Lilac CURLmeUP hairbrush for curly hair, on colorful packaging with a curly-haired woman, frontal view.
4,6
Ewa Schmitt CURLmeUP
szczotka do włosów kręconych 1 szt.
9,49 zł
1 szt. = 9,49 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Mgiełka do ciała So...? Bali Breeze 200ml, w przezroczystej butelce z tropikalnym wzorem kwiatów, złoty spryskiwacz, przód.
4,9
So...? Bali Breeze
mgiełka do ciała dla kobiet 200 ml
19,99 zł
100 ml = 10,00 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Niebieska butelka szamponu OnlyBio Volume z pompką. Front etykiety z napisem 'Volume' i logo OnlyBio, Vegan.
4,6
OnlyBio Hair In Balance Volume
szampon do włosów, dodający lekkości 400 ml
17,99 zł
100 ml = 4,50 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!
YOUR KAYA Łagodzący płyn do higieny intymnej z aloesem i kwasem mlekowym w butelce z pompką, widok z przodu.
4,9
Your Kaya
płyn do higieny intymnej 300 ml
17,49 zł
100 ml = 5,83 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
TYLKO U NAS
Prokudent Płyn do ust Dental Care & Gum Care w niebieskiej butelce, z przodu widać etykietę z napisem bez alkoholu.
4,8
Prokudent
płyn do płukania jamy ustnej, pielęgnacja zębów i dziąseł 500 ml
5,19 zł
100 ml = 1,04 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarny peeling kwasowy Routines by Alkmie w butelce z pompką i pudełku, z 20% kwasem migdałowym i 2% azelainowym.
4,8
Routines by Alkmie
peeling do twarzy kwasowy 30 ml
24,49 zł
100 ml = 81,63 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
TYLKO U NAS
Jednorazowa maszynka do golenia Isana Men z potrójnym ostrzem, czarno-zielona rączka, w opakowaniu.
4,7
Isana Men
maszynka do golenia, 3-ostrzowa, jednorazowa, dla mężczyzn 1 szt.
2,69 zł
1 szt. = 2,69 zł
Najniższa cena: 3,19 zł
TYLKO U NAS
AA Wings of Color x Magda Pieczonka Baby Doll Eyes Star Secrets, różowa paletka cieni z gwiazdami.
4,6
AA Wings of Color Star Secrets Baby Doll Eyes
paleta cieni do powiek 4 g
36,99 zł
100 g = 924,75 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
TYLKO U NAS
Biała tubka i pudełko Isana Sensitive krem do depilacji z masłem shea i migdałami, ze szpatułką.
4,6
Isana Sensitive
krem do depilacji ciała, z witaminą E i olejem morelowym 150 ml
6,79 zł
100 ml = 4,53 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
MEGA!NOWE
Ciemnoczerwona, walcowata butelka perfumowanej mgiełki Heiki Heiki, z okrągłą nakrętką. Białe kwiaty, limitowana edycja. Widok z przodu.
5,0
HEIKI HEIKI
mgiełka do włosów, perfumowana, White Flowers 30 ml
52,99 zł
100 ml = 176,63 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
TYLKO U NAS
Białe opakowanie chusteczek antybakteryjnych Gipharm, z pomarańczowym napisem "ANTIBACTERIAL FORMULA" i detalami składu.
4,8
Opharm
chusteczki antybakteryjne, oczyszczające, 42 szt.
4,59 zł
1 szt. = 0,11 zł
Najniższa cena: 5,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Niebieski żel Babydream do mycia & szampon sensitive 500ml, opakowanie uzupełniające z rumiankiem i pantenolem.
4,9
Babydream Sensitive
żel do mycia i szampon do włosów, zapas 500 ml
6,69 zł
100 ml = 1,34 zł
Najniższa cena: 8,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.