Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Isana Calming Barrier Serum z ceramidami i niacynamidem, brązowa butelka i różowe pudełko, widok z przodu.
4,9
Isana Love Your Skin
serum do twarzy z 5% kompleksem ceramidowym 30 ml
15,99 zł
100 ml = 53,30 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Tołpa dermo face sebio+ Ŵel do mycia twarzy z kwasami AHA+LHA, w przezroczystej butelce z pompką.
4,9
Tołpa Dermo Face Sebio+.
żel do mycia twarzy, 2 kwasy AHA + LHA 195 ml
17,99 zł
100 ml = 9,23 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
LAAB ALL-IN-ONE DROP KREM-SERUM MILKY WATERFALL HYDRATION z Ectoin Oat Peptides, butelka i pudełko z przodu.
5,0
AA LAAB Milky Waterfall Hydration
krem-serum do twarzy, all-in-one, multinawilżający 80 ml
39,99 zł
100 ml = 49,99 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hydra ultranawilżające serum do włosów w niebieskiej butelce i pudełku. Widok z przodu, z efektem nabłyszczenia.
4,6
OnlyBio Hair In Balance Hydra
serum do włosów, ultranawilżające, z efektem nabłyszczenia 100 ml
15,99 zł
100 ml = 15,99 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Frontalne opakowanie Altapharma Selen+Cynk suplement diety, szare, z zielonym logo i fioletową etykietą '40 Tabletek'.
4,8
Altapharma
tabletki, Selen + Cynk, suplement diety 40 szt.
6,99 zł
1 szt. = 0,17 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!
Opakowanie farby do włosów Joanna Multi Cream Color Hebanowa Czerń 42, z modelką i wzornikiem koloru.
4,9
Joanna Multi Cream Color
farba do włosów, nr 42 Hebanowa Czerń 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Glaze Glow mgiełka do twarzy rozświetlająco-nawilżająca w białej butelce z opalizującym napisem, widok z przodu.
4,8
Bielenda Glaze & Glow
mgiełka do twarzy rozświetlająco-nawilżająca 100 ml
17,49 zł
100 ml = 17,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Rozświetlające serum Bielenda Glow z ceramidami w białej butelce z kroplomierzem, widok z przodu.
4,9
Bielenda Glaze & Glow
serum do twarzy, ceramiczne, nawilżająco-rozświetlające 30 ml
18,99 zł
100 ml = 63,30 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
KillyS klej do sztucznych paznokci z pędzelkiem, biała buteleczka z fioletową etykietą, widok przodem.
4,3
KillyS Salon Results
klej do sztucznych paznokci 1 szt.
9,49 zł
1 szt. = 9,49 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!
Meglio Odtłuszczacz Uniwersalny cytrynowy, żółta butelka ze spryskiwaczem, z nową formułą na tłuszcz.
4,9
Meglio
odtłuszczacz uniwersalny, Cytrynowy 750 ml
9,99 zł
100 ml = 1,33 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Toner OnlyBio Hair in Balance Biała Czekolada w beżowej butelce i kartoniku, widok z przodu, odcień kremowo-złocisty.
4,4
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Biała Czekolada 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Białe serum Routines by Alkmie z kwasem azelainowym w butelce i kartoniku, widoczne 8% i 0,5%.
4,6
Routines by Alkmie
serum do twarzy z kwasem azelainowym, wygładzenie, regulacja wydzielania sebum 30 ml
36,99 zł
100 ml = 123,30 zł
Najniższa cena: 61,99 zł
TYLKO U NAS
ISANA patyczki kosmetyczne, 50 sztuk, 100% bawełna na papierowych patyczkach, w przezroczystym pojemniku z fioletową etykietą.
4,8
Isana
patyczki kosmetyczne, Travel Box, różne kolory 50 szt.
2,69 zł
1 szt. = 0,05 zł
Najniższa cena: 3,39 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hair in Balance toner Słodka Figa, fioletowa butelka i pudełko, widok z przodu. Nadaje włosom chłodny odcień figi.
4,4
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Słodka Figa 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Always Platinum podpaski, długie, bezzapachowe, 14 sztuk, różowo-fioletowe opakowanie z grafiką padu.
4,8
Always Platinum
podpaski higieniczne, ze skrzydełkami, Long, bezzapachowe 14 szt.
9,99 zł
1 szt. = 0,71 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Onlybio Kolor spray termoochronny do włosów farbowanych. Brązowa butelka, różowa etykieta, widok z przodu.
4,7
OnlyBio Hair In Balance
spray termoochronny do włosów, ochrona przed UV 150 ml
15,99 zł
100 ml = 10,66 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ernè Cleansing Pads Pigment Balancing w żółto-czarnym otwartym pojemniku i kartoniku 60 sztuk, pod kątem.
4,9
erne
płatki do twarzy, oczyszczające i balansujące pigmentację 50 szt.
11,99 zł
1 szt. = 0,24 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
ISANA Multi-Peptide Serum, 0.5% peptydów miedzi, 7% gliceryny, butelka z pipetą, bez zapachu, na tle bąbelków.
4,7
Isana Love Your Skin
serum do twarzy multipeptydowe 30 ml
11,99 zł
100 ml = 39,97 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
WaterWipes Sensitive chusteczki nawilżane dla noworodków, biała paczka z niemowlęciem, 60 szt.
4,9
WaterWipes
chusteczki nawilżane dla dzieci, biodegradowalne 60 szt.
9,99 zł
1 szt. = 0,17 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Cherry Plump oczyszczająca pianka-mus do twarzy, różowa tubka z wiśnią, widok z przodu.
4,7
Bielenda Cherry Plump
pianka-mus do mycia twarzy, oczyszczająca 130 g
13,99 zł
100 g = 10,76 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Opakowanie pieluszek Bambiboo z włóknem bambusowym, rozmiar 4 Maxi (9-14 kg), z uśmiechniętym dzieckiem.
4,9
Bambiboo
pieluszki jednorazowe, z włóknem bambusowym, 9-14 kg, rozm. 4 18 szt.
21,49 zł
1 szt. = 1,19 zł
Najniższa cena: 32,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.