Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Bielenda Cera Lipidium multiceramidowy krem barierowy, biała tuba i kartonik, widok z przodu.
4,8
Bielenda Cera Lipidium
krem do twarzy, odżywczy, barierowy, multiceramidowy 50 ml
22,99 zł
100 ml = 45,98 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!NOWE
Żel pod prysznic LaQ Miej Wywalone 8w1, brązowa butelka z leniwcem, o zapachu wyłączonego budzika, widok z przodu.
LaQ Miej Wywalone
żel pod prysznic dla mężczyzn, 8w1; 500 ml
14,49 zł
100 ml = 2,90 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fioletowy szampon OnlyBio Repair regenerująco-wzmacniający, 96% naturalny, z pompką. Widok z przodu.
4,8
OnlyBio Hair In Balance Repair
szampon do włosów, regenerująco-wzmacniający 400 ml
17,99 zł
100 ml = 4,50 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!
Eveline Cosmetics Extension Volume mascara w czarnej tubie z różowym logo i wysuniętą czarną szczoteczką.
4,8
Eveline Cosmetics Extension Volume
tusz do rzęs, pogrubiający, rozdzielający 10 ml
9,99 zł
100 ml = 99,90 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!NOWE
LaQ Młody Bóg 8w1 żel pod prysznic, brązowa butelka z czarną pompką, lampart w okularach na etykiecie.
5,0
LaQ Młody Bóg
żel pod prysznic, 8w1; 500 ml
14,49 zł
100 ml = 2,90 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
TYLKO U NAS
Zielony płyn do płukania ust Prokudent Anti Caries, butelka z przodu, liście mięty, bez alkoholu i z fluorem.
4,8
Prokudent
płyn do płukania jamy ustnej, przeciw próchnicy, Miętowy 500 ml
5,19 zł
100 ml = 1,04 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fioletowy szampon OnlyBio Blondi w butelce z pompką, do ochładzania koloru włosów, z holograficznym napisem.
4,5
OnlyBio Hair In Balance Blondi
szampon do włosów, ochładzający kolor, Mroźny Blond 400 ml
17,99 zł
100 ml = 4,50 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!NOWE
YOUR KAYA Plump Skin serum do twarzy intensywnie nawilżające, biała butelka i pudełko, widok z przodu.
Your Kaya Plump Skin
serum do twarzy, intensywnie nawilżające 30 ml
58,99 zł
100 ml = 196,63 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Żółty flaff Butter Milk Shower Gel, butelka z uchwytem, widok z przodu, z napisami FRESH GENTLE AROMATIC.
4,7
Fluff
żel do mycia ciała, Butter Milk 500 ml
12,99 zł
100 ml = 2,60 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio pianka utrwalająca Hair in Balance do fal i loków, butelka z pompką, gradientowa etykieta.
4,8
OnlyBio Hair In Balance
pianka do włosów, utrwalająca, do stylizacji fal i loków 150 ml
14,99 zł
100 ml = 9,99 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
MEGA!NOWE
Fluff Butter Milk Whipped Body Lotion w białej butelce z żebrowaną zakrętką i pomarańczowym wzorem, widok z przodu.
4,6
Fluff
balsam do ciała w formie śmietany, Butter Milk 200 ml
23,49 zł
100 ml = 11,75 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Cantu Shea Butter Moisturising Curl Activator Cream, pomarańczowa butelka z białym napisem, widok z przodu, 355ml.
4,8
Cantu Shea Butter
aktywator skrętu do włosów, w kremie, nawilżający 355 ml
28,49 zł
100 ml = 8,03 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
MEGA!NOWE
Fluff Blueberry Mochi Whipped Body Lotion, light purple bottle with blueberry graphics and brand text, front view.
4,9
Fluff
balsam do ciała w formie śmietany, Blueberry Mochi 200 ml
23,49 zł
100 ml = 11,75 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!NOWE
Fluff Raspberry Milkshake Whipped Body Lotion in pink bottle, white ribbed cap, and playful checkered base, front view.
4,8
Fluff
balsam do ciała w formie śmietany, Raspberry Milkshake 200 ml
23,49 zł
100 ml = 11,75 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio toner 'pumpkin pie' w butelce i pudełku. Ognisty rudy odcień dyni do włosów, widok z przodu.
4,2
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Pumpkin Pie 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Żółty sztyft ochronny ISANA Rossmann Amor del Sol, z widoczną białą zawartością i odkręconą zakrętką.
4,7
Isana Amor del Sol
sztyft przeciw otarciom 30 g
12,99 zł
100 g = 43,30 zł
Cena regularna:19,99 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
AA LAAB Milky Waterfall Hydration, 2-fazowa esencja-mgiełka, butelka z pompką, front. Ectoin Oat Peptides.
4,8
AA LAAB Milky Waterfall Hydration
esencja-mgiełka do twarzy, 2-fazowa, multinawilżająca 150 ml
21,49 zł
100 ml = 14,33 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO U NAS
Alouette papier toaletowy 4-warstwowy, 16 rolek, 200 listków, opakowanie z czerwonym motywem kwiatowym.
4,9
Alouette Premium
papier toaletowy, 4-warstwowy 16 szt.
24,99 zł
1 szt. = 1,56 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Glaze Glow rozjaśniający krem pod oczy z ceramidami i witaminą C, tubka obok pudełka na białym tle.
4,8
Bielenda Glaze & Glow
krem pod oczy, rozświetlająco-rozjaśniający, glazed skin effect 15 ml
17,49 zł
100 ml = 116,60 zł
Najniższa cena: 28,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.