Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio peeling enzymatyczny do skóry głowy, tubka i pudełko w żywych kolorach różu, żółci i zieleni, obok siebie.
4,9
OnlyBio Hair In Balance
peeling enzymatyczny do skóry głowy 125 ml
14,99 zł
100 ml = 11,99 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hair in Balance toner karmelowy, brązowa butelka z aplikatorem i karton, przodem. Wegański, na ciepły brąz.
4,6
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Karmelowy 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!
Dr. Beckmann Odplamiacz Precyzyjny do tłuszczu i sosów. Biała butelka z turkusową zakrętką, ilustracje czekolady, ketchupu i oleju.
4,7
Dr. Beckmann Original
odplamiacz precyzyjny, Tłuszcz i Sosy 50 ml
8,99 zł
100 ml = 17,98 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!
Żel pod prysznic LaQ KAWAŁ BYKA 8w1 dla mężczyzn. Brązowa butelka z czarną pompką, z przodu muskularny byk.
4,9
LaQ Kawał Byka
żel pod prysznic, 8w1, dla facetów z jajami 500 ml
14,49 zł
100 ml = 2,90 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Toner OnlyBio Truflowy, głęboki brąz, w butelce z aplikatorem i pudełku, widok z przodu, logo Vegan.
4,5
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Truflowy 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hair in Balance Piernikowy toner do włosów w brązowej butelce i opakowaniu, dla chłodnego brązu, widok z przodu.
4,6
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Piernikowy 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!
Eveline Mascara Extension Volume 4D w czarnej tubce z zielonymi akcentami, obok szczoteczka z DuPont Hytrel.
4,7
Eveline Cosmetics Extension Volume
tusz do rzęs, podkręcający, wydłużający 10 ml
9,99 zł
100 ml = 99,90 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie Domol WC-Gel Duftstempel Citrus, zestaw startowy: zielony uchwyt, wkład i 12 stempli.
4,3
Domol
krążek do WC, żelowy, o zapachu Cytrusowym, zestaw startowy 75 ml
6,49 zł
100 ml = 8,65 zł
Cena regularna:7,99 zł
Najniższa cena: 7,29 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bioelixire serum do włosów z olejkiem z czarnuszki 3w1, w bursztynowej butelce z pompką, front.
4,9
Bioelixire
serum do włosów z olejkiem z czarnuszki i ceramidami, 3w1 50 ml
9,49 zł
100 ml = 18,98 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!
Otwarty tusz L'Oréal Volume Million Lashes Panorama w złotej tubie z czarną precyzyjną szczoteczką.
4,8
L'Oréal Paris Panorama
tusz do rzęs, Black 9,9 ml
41,99 zł
100 ml = 424,14 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Borotalco Original Extra Dry 48h antiperspirant spray, biała butelka, 0% alkoholu, widok z przodu.
4,8
Borotalco Original Extra Dry
antyperspirant w sprayu, 48h 150 ml
12,99 zł
100 ml = 8,66 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Toner OnlyBio Mleko Migdałowe, butelka i pudełko, widok pod kątem, beżowy odcień do 8 myć.
4,8
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Mleko Migdałowe 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
Eveline Facemed+ Professional Micellar Water, 650ml+150ml gratis, czarna butelka z różowymi detalami, widok z przodu.
4,9
Eveline Cosmetics Facemed+
płyn micelarny, profesjonalny, 3w1 650 ml
16,49 zł
100 ml = 2,54 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Flakon męskiej wody toaletowej Benetton Tribe, szklany, w kształcie bluzy z kapturem, z czarno-błękitnym gradientem.
4,9
United Colors of Benetton We Are Tribe Intense
woda perfumowana dla mężczyzn 90 ml
67,99 zł
100 ml = 75,54 zł
Najniższa cena: 111,99 zł
MEGA!
Eveline Wonder Match BB Cream SPF 50 04 Beige. Czerwona tubka z AI filtrem, wysoką ochroną i składnikami pielęgnacyjnymi, widok z przodu.
4,7
Eveline Cosmetics Wonder Match
krem BB do twarzy, SPF 50, nr 04 Beige 30 ml
19,99 zł
100 ml = 66,63 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
TYLKO U NAS
Biała saszetka érnè Pimple Fighter z 40 niewidocznymi plastrami w kształcie gwiazdek i serc, z Niacinamidem, widok z przodu.
4,7
erne Invisible
plastry na wypryski, Gwiazdki i Serca 40 szt.
9,49 zł
1 szt. = 0,24 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fioletowa odżywka OnlyBio Hair in Balance Repair do włosów, z olejem makadamia i arganowym, widok z przodu.
4,8
OnlyBio Hair In Balance Repair
odżywka do włosów, regenerująco-wzmacniająca 200 ml
16,49 zł
100 ml = 8,25 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Toner Churros do włosów blond, beżowa butelka z aplikatorem i kartonik, widok z przodu.
4,5
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Churros 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MAM WIĘCEJ
Regenerum regeneracyjne serum utwardzające do paznokci, zielone pudełko i butelka z różowym płynem, ekspozycja front, +25% gratis.
4,8
Regenerum
serum do paznokci, regeneracyjne, utwardzające, w lakierze 10 ml
19,99 zł
100 ml = 199,90 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy antyperspirant so!flow roll-on z trehalozą, zapach liczi i kokosa, widok z przodu, biała etykieta.
4,8
so!flow by Vis Plantis
antyperspirant w kulce, dla kobiet, z trehalozą, Liczi z Kokosem 50 ml
10,99 zł
100 ml = 21,98 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fioletowy perfumowany mist ONLYBIO 'What do you do at midnight?' 19°C, widok z przodu, z połyskiem.
4,7
OnlyBio What do you do at midnight? 19°C
mgiełka do włosów i ciała, perfumowana 100 ml
22,99 zł
100 ml = 22,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO U NAS
Krem do twarzy ISANA Ceramidy 3% Pantenol Rossmann, w białej tubce i pudełku, na tle z różowymi bańkami.
4,6
Isana Love Your Skin
krem do twarzy z Ceramidami 50 ml
18,99 zł
100 ml = 37,98 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Toner OnlyBio Hair in Balance Syrop Klonowy: butelka z aplikatorem i pudełko, dla włosów blond, bursztynowo-miodowy odcień.
4,7
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Syrop Klonowy 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Bielenda Cera Lipidium multiceramidowy krem barierowy, biała tuba i kartonik, widok z przodu.
4,8
Bielenda Cera Lipidium
krem do twarzy, odżywczy, barierowy, multiceramidowy 50 ml
22,99 zł
100 ml = 45,98 zł
Najniższa cena: 28,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.