Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Maska OnlyBio Hair in Balance do włosów średnioporowatych, kolorowy słoik z olejami roślinnymi, widok z przodu.
4,9
OnlyBio Hair In Balance
maska do włosów średnioporowatych 400 ml
15,99 zł
100 ml = 4,00 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
TYLKO U NAS
Puszka Winston Gourmet karmy dla dorosłych kotów z kurczakiem i marchwią, 400g, widok z przodu.
4,8
Winston Gourmet
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych kotów, z kurczakiem 400 g
2,99 zł
100 g = 0,75 zł
Najniższa cena: 3,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały żel myjący Routines by Alkmie z pompką i pudełkiem, z napisem ŹEL myjący, kompleks minerałów.
4,9
Routines by Alkmie
żel do twarzy myjący, oczyszczanie, wsparcie mikrobiomu 150 ml
18,99 zł
100 ml = 12,66 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!NOWE
Maybelline Fit Me Mattifying Setting Powder 01 Translucent, czarno-białe opakowanie z napisem FIT ME, widok z góry.
4,8
Maybelline New York Fit Me
puder do twarzy, sypki, matujący, nr 01 Translucent 15 g
34,99 zł
100 g = 233,27 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
ONLYBIO I might blush: perfumowana mgiełka rabarbar-piwonia do ciała i włosów. Biała butelka, różowa nakrętka.
4,8
OnlyBio I Might Blush 24°C
mgiełka do włosów i ciała, prefumowana 100 ml
22,99 zł
100 ml = 22,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Toner OnlyBio Hair in Balance Lody Orzechowe: brązowa butelka i pudełko z przodu, nadaje chłodny, kremowy odcień.
4,8
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Lody Orzechowe 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!
Pasta elmex Sensitive Gentle White: biała tuba leżąca na pudełku. Zielono-niebieskie akcenty, widok z przodu.
4,9
Elmex Sensitive Gentle White
pasta do zębów na nadwrażliwość, delikatne wybielanie 75 ml
10,99 zł
100 ml = 14,65 zł
Cena regularna:16,99 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowa maska do włosów rich bomba odbudowująca 30 ml z masłem cupuaçu i proteinami owsa, widok z góry.
4,8
OnlyBio Hair In Balance Rich Bomba
maska do włosów, odbudowująca 30 ml
4,69 zł
100 ml = 15,63 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
TYLKO U NAS
Różowy dezodorant ISANA Soft Blossom w sprayu, z grafiką kwiatów, widok z przodu, opis 24h ochrony.
4,8
Isana
dezodorant w sprayu, Soft Blossom 50 ml
3,49 zł
100 ml = 6,98 zł
Cena regularna:4,29 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Men Active Sport żel pod prysznic 3w1 o orzeźwiającym zapachu, błękitna butelka z czarną etykietą.
4,7
Isana Men Active Sport
żel pod prysznic, dla mężczyzn 500 ml
4,39 zł
100 ml = 0,88 zł
Najniższa cena: 6,29 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dermika Luxury Ceramides woda micelarna z ceramidami do demakijażu suchej skóry. Butelka przezroczysta, złota nakrętka, widok z przodu.
4,8
Dermika Luxury Ceramides
woda micelarna, ceramidowa, z francuską wodą termalną 400 ml
15,99 zł
100 ml = 4,00 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fioletowy żel do mycia ciała OnlyBio Kids Żelki z pompką dla dzieci, zielone napisy, widok z przodu.
5,0
OnlyBio Body In Balance Kids
żel do mycia ciała, Żelki, od 1. roku życia 400 ml
18,49 zł
100 ml = 4,62 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Zestaw chusteczek higienicznych alouette. 10 małych, kolorowych opakowań z wakacyjnymi wzorami, w niebieskim kartonie.
4,9
Alouette Classic
chusteczki higieniczne, 4-warstwowe, różne rodzaje 30 x 10 szt
10,99 zł
1 szt. = 0,04 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
ONVEBIO Oil Bomba maska wygładzająco-olejująca 30ml, z olejami marula i awokado, w okrągłym różowym kubku. Widok z góry.
4,8
OnlyBio Hair In Balance Oil Bomba
maska do włosów, wygładzająco-olejująca 30 ml
4,69 zł
100 ml = 15,63 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hair in Balance toner espresso, ciemna butelka z aplikatorem i brązowy kartonik, widok z przodu.
4,6
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Espresso 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fioletowa odżywka OnlyBio Blondi do włosów, ochładzająca kolor, z olejami z orzechów brazylijskich i awokado, widok z przodu.
4,6
OnlyBio Hair In Balance Blondi
odżywka do włosów, ochładzająca kolor, Mroźny Blond 200 ml
16,49 zł
100 ml = 8,25 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Isana Intim Krem do depilacji z masłem shea i orchideą, różowa tubka, pudełko i gąbka.
4,6
Isana
krem do depilacji miejsc intymnych 100 ml
10,99 zł
100 ml = 10,99 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
TYLKO U NAS
Isana jednorazowa maszynka dla kobiet, żółta z białym uchwytem, potrójne ostrze, w fioletowej folii. Z przodu.
4,7
Isana
maszynka do golenia, 3-ostrzowa, jednorazowa, dla kobiet 1 szt.
2,69 zł
1 szt. = 2,69 zł
Najniższa cena: 3,19 zł
MEGA!NOWE
ONLYBIO C'10 Glos wygładzająca płukanka kwasowa w opalizującej butelce z różowym aplikatorem, widok z przodu.
5,0
OnlyBio Hair In Balance Gloss
płukanka do włosów, kwasowa, wygładzająca 200 ml
15,99 zł
100 ml = 8,00 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
Otwarta nawilżająca pomadka Everybody London Plumping Lipstick, odcień Pink Beige, widoczny sztyft i nakrętka.
5,0
Everybody London
pomadka do ust, Pink Beige 2,8 g
23,99 zł
100 g = 856,79 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!
Eveline Wonder Match podkład w szklanej butelce z beżowym płynem, czarną nakrętką i złotymi detalami. Widok z przodu.
4,8
Eveline Cosmetics Wonder Match
podkład do twarzy, nr 10 Light Vanilla 30 ml
27,49 zł
100 ml = 91,63 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fioletowe perełki zapachowe Lenor Blütentraum. Butelka z różowymi kwiatami, napis: Non-Stop Frische.
4,8
Lenor
perełki zapachowe do prania, Floral Bouquet 280 g
23,49 zł
100 g = 8,39 zł
Najniższa cena: 34,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.