Wszystkie promocje

MEGA!
Opakowanie Oral-B Pro-Expert Clinical manualna szczoteczka, niebieskie, z białym logo i widokiem główki szczoteczki.
4,8
Oral-B Pro-Expert Clinical
szczoteczka do zębów, Deep Clean 1 szt.
14,49 zł
1 szt. = 14,49 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
ISANA Lagen Watte, 100% bawełna, 100 g, biało-fioletowe opakowanie z logo Rossmann i motywem bawełny.
4,9
Isana
wata bawełniania 100 g
4,19 zł
100 g = 4,19 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Eyebrow Pen Pomade, beżowa tubka ze skośnym pędzelkiem i odkręconą nakrętką. Widok z przodu.
3,7
NAM
pomada do brwi w pisaku, nr 03 Natural Medium Blonde 1 szt.
22,99 zł
1 szt. = 22,99 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
MEGA!
Killys 20 ml, plastikowy, bezbarwny pojemnik z zakrętką, widok z góry. Idealny na drobiazgi.
4,8
Słoiczek plastikowy
podróżny, poj. 20 ml 1 szt.
2,29 zł
1 szt. = 2,29 zł
Najniższa cena: 3,49 zł
TYLKO U NAS
ISANA serum do rzęs i brwi w białym opakowaniu i srebrnej butelce, widok z przodu. Obietnice: dłuższe, grubsze rzęsy.
4,5
Isana
serum do brwi i rzęs 6 ml
22,49 zł
100 ml = 374,83 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!
Frosch Winogronowy płyn do kabin prysznicowych, zielona butelka z atomizerem, widok z przodu, na kamień.
4,9
Frosch
środek do czyszczenia kabin prysznicowych, Winogronowy 500 ml
8,99 zł
100 ml = 1,80 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!NOWE
Tołpa dermo sensi regenerująca ampułka PDRN+Madekasozyd, biała butelka i pudełko z różowym detalem, widok przodem.
Tołpa Dermo Sensi
ampułka do twarzy, regenerująco-kojąca, na noc 50 ml
29,99 zł
100 ml = 59,98 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO U NAS
Biała butelka Babydream Żel do mycia i szampon z pompką, widok z przodu, z grafiką koali.
4,9
Babydream Extra Sensitive
żel do mycia ciała i włosów, dla dzieci, delikatny 500 ml
11,99 zł
100 ml = 2,40 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Olejek do włosów Konopie & Makadamia 100ml w zielonej butelce z pompką, z przodu grafika liści i orzechów.
4,9
Isana
olejek do włosów, Konopie i Orzech Makadamia, 100 ml
12,49 zł
100 ml = 12,49 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Perfecta Eye Gel Patch, hydrożelowe wygładzające płatki pod oczy w białym słoiczku z czerwonym wieczkiem, na pudełku. Widok z przodu.
4,7
Perfecta
płatki pod oczy, hydrożelowe, wygładzające 60 szt.
25,49 zł
1 szt. = 0,42 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ekogram BIO The Real Crunchy Peanut, ekologiczne masło orzechowe w słoiku z pomarańczową etykietą, widok z przodu.
4,8
Ekogram BIO
pasta z prażonych orzechów ziemnych, ekologiczna, Crunchy 300 g
11,49 zł
100 g = 3,83 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
HEIKI Clay Paste, mocno utrwalająca glinka do stylizacji włosów, naturalny mat, okrągły beżowy pojemnik, widok z góry.
4,9
HEIKI HEIKI Clay
pasta do włosów, glinkowa, Fir Balsam & Neroli 85 g
31,99 zł
100 g = 37,64 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
TYLKO U NAS
Bielenda Cera Lipidium Multiceramide regenerujące serum barierowe w butelce z pompką i żółtym kartoniku.
4,8
Bielenda Cera Lipidium
serum do twarzy, regenerujące, barierowe, multiceramidowe 30 ml
22,99 zł
100 ml = 76,63 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Niebieski żel pod prysznic YOPE MEN Intense Clean, głęboko oczyszczający i redukujący sebum. Z sandałowcem i wetiwerem, widok z przodu.
4,7
Yope Men
żel pod prysznic, głęboko oczyszczający, Sandałowiec i Wetiwer 400 ml
16,49 zł
100 ml = 4,12 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Biała butelka Domol Udrażniacz w żelu, czerwona nakrętka, widok z przodu, etykieta z napisem ROHRREINIGER i POWER.
4,7
Domol
żel do udrażniania rur 1 l
5,69 zł
1 l = 5,69 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!
Calvin Klein Euphoria Men EDT, prostokątny szklany flakon z różowym płynem i srebrną nakrętką, z przodu.
4,9
Calvin Klein Euphoria Men
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
134,99 zł
100 ml = 134,99 zł
Najniższa cena: 239,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy szampon Isana Silky Shine magnolia i lotos, bez silikonów, do włosów suchych, widok z przodu.
4,8
Isana Silky Shine
szampon do włosów suchych i pozbawionych blasku, Magnolia i Kwiat Lotosu 300 ml
3,59 zł
100 ml = 1,20 zł
Najniższa cena: 5,39 zł
MEGA!NOWE
Bielenda N.M.F. nawilżająca maska w płachcie, niebiesko-biała saszetka z molekularnym wzorem, widok z przodu.
4,9
Bielenda serumMASK Molecular Technology
maska-serum w płachcie, nawilżająca, N.M.F. 1 szt.
4,79 zł
1 szt. = 4,79 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Toner do włosów OnlyBio Ice Candy, błękitna butelka i pudełko, na jasnym tle, nadaje chłodny odcień.
3,9
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Ice Candy 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!
Eveline Wonder Match podkład, beżowy, 24H Satin Finish, Oil-Free, w szklanej butelce, widok z przodu.
4,7
Eveline Cosmetics Wonder Match
podkład do twarzy, nr 05 Light Porcellain 30 ml
27,49 zł
100 ml = 91,63 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Glaze & Glow mleczna pianka do mycia twarzy oczyszczająco-rozświetlająca, biała tubka z frontu z holograficznym wzorem.
4,8
Bielenda Glaze & Glow
pianka do mycia twarzy, mleczna, oczyszczająco-rozświetlająca 135 g
14,99 zł
100 g = 11,10 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
TYLKO U NAS
Stars Dubai Chocolate foundation Peach Medium, gold-capped bottle with green label and chocolate-pistachio graphic.
4,7
Stars Dubai Chocolate
podkład do twarzy, kryjąco-wygładzający, nr 03 Peach Medium 25 g
19,99 zł
100 g = 79,96 zł
Najniższa cena: 28,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.