Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Babydream Natural Olejek migdałowy 250ml w przezroczystej butelce z białą nakrętką, widok z przodu, z certyfikatem naturalnym.
4,9
Babydream Natural
olejek migdałowy 250 ml
18,49 zł
100 ml = 7,40 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy krem do włosów kręconych Hairmate Holy Sheep, podkreśla skręt, zapobiega puszeniu, 50ml, front.
4,9
Hairmate Holy Sheep
krem do loków, podkreślający skręt, zapobiegający puszeniu się włosów 50 ml
10,99 zł
100 ml = 21,98 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Beżowe pudełko i szklana butelka perfum damskich PRIVE MADE IN LAB. pure odyssey, z drewnianym korkiem, z przodu.
5,0
Made in Lab. Prive Pure Odyssey
perfumy dla kobiet 50 ml
47,99 zł
100 ml = 95,98 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!
Aromatyczno-drzewna męska woda toaletowa Jaguar Classic Gold. Złoty flakon i pudełko, widok z przodu.
4,9
Jaguar Classic Gold
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
67,99 zł
100 ml = 67,99 zł
Najniższa cena: 119,99 zł
MEGA!NOWE
Your Kaya Barrier Repair krem-maska do twarzy, biała tubka i pudełko z niebieskimi detalami, widok z przodu.
Your Kaya Barrier Repair
krem - maska do twarzy, barierowy, nawilżający, na noc 50 ml
34,99 zł
100 ml = 69,98 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
MEGA!
Dermena szampon REGEN7 do włosów osłabionych, przeciw wypadaniu, biała butelka i pudełko z niebieską falą.
4,8
Dermena
szampon do włosów osłabionych, nadmiernie wypadających, przeciw wypadaniu 200 ml
25,49 zł
100 ml = 12,75 zł
Najniższa cena: 38,99 zł
MEGA!NOWE
érnè Seaweed Face Mask Collagen Ginseng, biała saszetka z pomarańczowym pasem, grafiką imbiru, widok z przodu.
5,0
erne Collagen Ginseng
maska w płachcie 3 szt.
3,59 zł
1 szt. = 1,20 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Donegal Foxy Lashes, sztuczne rzęsy kępki w białym opakowaniu. Widoczne 3 rzędy czarnych kępek dla foxy eye.
5,0
Donegal Foxy Lashes
sztuczne rzęsy, kępki, nr 4419 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!
Żel pod prysznic Adidas After Sport 3w1 "Cool & Aromatic", niebieska butelka z czarną etykietą, widok z przodu.
4,8
Adidas After Sport
żel pod prysznic dla mężczyzn, 3w1 400 ml
9,99 zł
100 ml = 2,50 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!
Srebrna saszetka Kret Granulki do udrożniania rur, "Nr 1 w Polsce", niebiesko-czerwony design, widok z przodu.
4,9
Kret
granulki do udrożniania rur, w saszetce 40 g
1,79 zł
100 g = 4,48 zł
Najniższa cena: 2,69 zł
MEGA!NOWE
Finish Powerball Ultimate Plus 51 kapsułek do zmywarki, czarno-złota torebka z multi-komorową kapsułką, widok z przodu.
4,8
Finish Ultimate Plus
kapsułki do zmywarki, Lemon 51 szt.
53,99 zł
1 szt. = 1,06 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!
Cillit Bang Expert Zero Kamienia i Brudu spray, fioletowo-pomarańczowa butelka, usuwa 100% kamienia.
4,8
Cillit Bang Expert Zero Kamienia i Brudu
spray do czyszczenia różnych powierzchni 750 ml
13,99 zł
100 ml = 1,87 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Iladian żel do higieny intymnej 40+ w białej tubce z purpurową etykietą, hipoalergiczny, wspomaga regenerację.
4,8
iladian
żel do higieny intymnej, wspomaga regenerację, 40+; 180 ml
15,99 zł
100 ml = 8,88 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
Maybelline Grippy Serum: różowy primer z 2% niacynamidem, szklana butelka z różową pipetą, widok z przodu.
4,8
Maybelline New York Grippy Serum
baza pod makijaż, nawilżająca 30 ml
52,99 zł
100 ml = 176,63 zł
Najniższa cena: 75,99 zł
TYLKO U NAS
Beżowa tubka balsamu do ciała Isana Lovely Coco, z kokosowym olejem i kwiatami wanilii, widok z przodu opakowania.
4,7
Isana
balsam do ciała z olejem kokosowym, Lovely Coco 200 ml
7,99 zł
100 ml = 4,00 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Zielono-żółte opakowanie folii spożywczej RUBIN 75m, z recyklingowym logo i kolorowym wzorem.
4,8
Rubin
folia spożywcza, dług. 75 m 1 szt.
5,19 zł
1 szt. = 5,19 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
ISANA Szampon Migdał i Mleko do włosów suchych, beżowa butelka z grafiką migdałów i mleka, widok z przodu.
4,8
Isana
szampon do włosów Migdał i Mleko 300 ml
3,59 zł
100 ml = 1,20 zł
Najniższa cena: 5,39 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Nivea Cellular Expert Filler serum hialuronowe, butelka z pipetą i białe opakowanie na jasnym tle.
4,9
NIVEA Cellular Expert Filler
serum do twarzy, wypełniające, Kwas Hialuronowy 30 ml
39,99 zł
100 ml = 133,30 zł
Cena regularna:69,99 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
MEGA!NOWE
Maybelline Fit Me Banana Brightening Setting Powder w beżowo-czarnym opakowaniu, widok z przodu lekko pod kątem.
4,0
Maybelline New York Fit Me
puder do twarzy, sypki, matujący, nr 03 Banana 15 g
34,99 zł
100 g = 233,27 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowe opakowanie Always Platinum scent-free, 16 podpasek ze skrzydełkami, widok z przodu.
4,9
Always Platinum
podpaski higieniczne, ze skrzydełkami, Normal, bezzapachowe 16 szt.
9,99 zł
1 szt. = 0,62 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!MAM WIĘCEJ
Frontalny widok różowo-niebieskiego żelu do golenia Venus z witaminą E i aloesem dla skóry wrażliwej, 25% więcej.
4,9
Venus
żel do golenia, nawilżający, z witaminą E i aloesem 250 ml
9,49 zł
100 ml = 3,80 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie tamponów facelle Normal, 64 szt., z SoftSilk, różowo-żółte, widok z przodu. Ginekologicznie testowane.
4,9
Facelle
tampony higieniczne, Normal 64 szt.
10,99 zł
1 szt. = 0,17 zł
Najniższa cena: 12,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.