Wszystkie promocje

MEGA!NOWE
Bielenda serumMASK Aloes, regenerująca maseczka w płachcie, w zielonej saszetce z bąbelkami, widok z przodu.
4,8
Bielenda serumMASK Molecular Technology
maska-serum w płachcie, regenerująca, Aloes 1 szt.
4,79 zł
1 szt. = 4,79 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Erne Pimple Fighter Smart Cream to Patch, miedziana tubka 15ml obok białego pudełka z grafiką twarzy.
4,3
erne
krem do twarzy, punktowy, na niedoskonałości 15 ml
9,99 zł
100 ml = 66,60 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Vaseline Essential Healing balsam 600ml, żółta butelka z niebieską pompką, grafika 'V' i kropla serum.
4,8
Vaseline Intensive Care Essential Healing
balsam do ciała, nawilżający 600 ml
24,99 zł
100 ml = 4,17 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
MEGA!NOWE
Tołpa sebio acne spots złuszczający puder-maska w białej butelce i pudełku, 5% kwasów, widok z przodu.
Tołpa Dermo Face Sebio Acne Spots
puder - maska do twarzy, złuszczający, 40 g
19,99 zł
100 g = 49,98 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!NOWE
Fluff Matcha Latte Whipped Body Lotion w jasnozielonej butelce z białą zakrętką, z przodu.
4,9
Fluff
balsam do ciała w formie śmietany, Matcha Latte 200 ml
23,49 zł
100 ml = 11,75 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Niebieska torebka Genuss Plus Mieszanka Śródziemnomorska z orzechami i ziołami, 150g, Rossmann, z przodu.
4,7
Genuss Plus
mieszanka orzechów, śródziemnomorska 150 g
7,29 zł
100 g = 4,86 zł
Cena regularna:10,99 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!NOWE
Maybelline Fit Me rozświetlający puder utrwalający, odcień 02 Pink, różowo-czarne opakowanie, widok z przodu.
5,0
Maybelline New York Fit Me
puder do twarzy, sypki, matujący, nr 02 Pink Rose 15 g
34,99 zł
100 g = 233,27 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Volume, niebieski spray do włosów, lekka wygładzająca odżywka z proteinami pszenicy i algami, widok z przodu.
4,1
OnlyBio Hair In Balance Volume
odżywka do włosów w sprayu, wygładzająca, nieobciążająca 200 ml
16,49 zł
100 ml = 8,25 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Tonizująca mgiełka do twarzy Routines by Alkmie z niacynamidem i B12 w różowej butelce spray, obok białe pudełko.
4,8
Routines by Alkmie
mgiełka do twarzy tonizująca, odświeżenie, wyciszenie 150 ml
18,99 zł
100 ml = 12,66 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
Pasta do zębów Sensodyne ProSzkliwo Junior dla dzieci 6-12 lat, biało-zielona tubka 75ml na pudełku, widok z góry.
4,9
Sensodyne ProSzkliwo Junior
pasta do zębów, dla dzieci 6-12 lat 75 ml
12,49 zł
100 ml = 16,65 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO U NAS
Podkład Dubai Chocolate foundation 04 cover&smooth, butelka z zieloną etykietą, złotą nakrętką.
4,4
Stars Dubai Chocolate
podkład do twarzy, kryjąco-wygładzający, nr 04 Olive Medium 25 g
19,99 zł
100 g = 79,96 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Perfumy PRIVE MADE IN LAB. velvet duality, beżowe opakowanie i szklany flakon z drewnianą zatyczką.
5,0
Made in Lab. Prive Velvet Duality
perfumy dla kobiet 50 ml
57,99 zł
100 ml = 115,98 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Glare Glow mgiełka do twarzy rozświetlająco-ochronna SPF 50, biała butelka, widok z przodu.
4,6
Bielenda Glaze & Glow
mgiełka do twarzy, SPF 50, rozświetlająco-ochronna 75 ml
23,99 zł
100 ml = 31,99 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
TYLKO U NAS
Prokudent Interdental średnia szczoteczka, biała z pomarańczem, w przezroczystym opakowaniu.
4,6
Prokudent Interdental
szczoteczka do zębów, średnia, różne kolory, 1 szt.
4,19 zł
1 szt. = 4,19 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
NIVEA Black & White Clear antyperspirant spray 100ml, biało-czarne opakowanie z przodu, ochrona 72h, dual shield.
4,9
NIVEA Black & White Invisible
antyperspirant w sprayu, dla kobiet, 72h, Clear 100 ml
10,99 zł
100 ml = 10,99 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Green Pharmacy szampon wzmacniający z łopianem do wypadających włosów, brązowa butelka 350ml.
4,8
Green Pharmacy
szampon do włosów osłabionych, wypadających, z Łopianem 350 ml
7,99 zł
100 ml = 2,28 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarny spray ADBL Easy do szyb z kolorowym logo, do niewidzialnej wycieraczki, butelka z atomizerem, widok frontalny.
4,8
Easy By ADBL
płyn do szyb z efektem niewidzialnej wycieraczki 450 ml
16,99 zł
100 ml = 3,78 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Kryjący podkład Stars Dubai Chocolate 05 Deep Medium w słoiczku, zielono-złota etykieta z czekoladą i pistacjami, widok z przodu.
4,8
Stars Dubai Chocolate
podkład do twarzy, kryjąco-wygładzający, nr 05 Deep Medium 25 g
19,99 zł
100 g = 79,96 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
Seni Care Classic chusteczki nawilżane XL, 68 sztuk, z aloesem i alantoiną. Front biało-zielonego opakowania.
4,9
Seni Care Classic
chusteczki nawilżane 68 szt.
8,49 zł
1 szt. = 0,12 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Onlybio Hair Balance Kolor, maska-kuracja odbudowująca do włosów farbowanych, różowy słoik z przodu, pH 3.5-4.5.
4,8
OnlyBio Hair In Balance
kuracja do włosów, odbudowująca po farbowaniu 280 ml
19,99 zł
100 ml = 7,14 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Heiki Heiki Growth Serum, wielozadaniowe serum do skóry głowy, ciemnoniebieska butelka z kulistą nakrętką, widok z przodu.
4,9
HEIKI HEIKI Growth
serum do skóry głowy wspierające wzrost włosów 50 ml
37,99 zł
100 ml = 75,98 zł
Najniższa cena: 57,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.