Wszystkie promocje

MEGA!NOWE
tołpa dermo sensi łagodzący krem-żel z PDRN i madekasozydem, biała butelka i kartonik, widok z przodu.
5,0
Tołpa Dermo Sensi
krem - żel do twarzy, łagodzący 50 ml
26,99 zł
100 ml = 53,98 zł
Najniższa cena: 44,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Blue Matcha nawilżająco-kojący krem-żel w białym słoiczku z niebieską etykietą, widok z przodu.
4,9
Bielenda Blue Matcha
krem-żel do twarzy, nawilżająco-kojący, dzień/noc 50 ml
15,49 zł
100 ml = 30,98 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!MAM WIĘCEJ
Joanna Ultra Color odżywka dla włosów blond, Anti-Yellow Effect, jasnoniebieska butelka, +25% gratis.
4,7
Joanna Ultra Color
odżywka do włosów Chłodne Odcienie Blond, niebieska 250 g
8,49 zł
100 g = 3,40 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO U NAS
Kryjący podkład Dubai Chocolate 06 Neutral Tan, butelka ze złotą nakrętką, widok z przodu.
4,9
Stars Dubai Chocolate
podkład do twarzy, kryjąco-wygładzający, nr 06 Neutral Tan 25 g
19,99 zł
100 g = 79,96 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
YOUR KAYA Redness Relief, wyciszające serum do twarzy, w białej butelce i pasującym zielono-miętowym pudełku, widok z przodu.
5,0
Your Kaya Redness Relief
serum do twarzy, wyciszające 30 ml
58,99 zł
100 ml = 196,63 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
L'Oréal Elseve Glycolic Gloss odżywka wygładzająca z kwasem glikolowym, perłowa tuba, widok z przodu.
4,9
L'Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss
odżywka do włosów, wygładzająca 150 ml
23,99 zł
100 ml = 15,99 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Opakowanie pasków wybielających Coco Glam Black & White Strips, granatowe z białym i złotym napisem, widok z przodu.
4,6
Coco Glam Black & White
paski wybielające do zębów 20 szt.
85,99 zł
1 szt. = 4,30 zł
Najniższa cena: 126,99 zł
TYLKO U NAS
Płyn Prokudent Sensitive do płukania jamy ustnej, bez alkoholu, w przezroczystej butelce z białą nakrętką, widok z przodu.
4,9
Prokudent Sensitive
płyn do płukania jamy ustnej, do zębów wrażliwych 500 ml
5,19 zł
100 ml = 1,04 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Zielona odżywka Heiki Heiki Restore dla suchych włosów, z ceramidami i śliwką kakadu, widok z przodu.
4,7
HEIKI HEIKI Restore
odżywka do włosów, regenerująca, Marrakesh 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie Facelle wkładek higienicznych Classic 55 szt., różowo-białe z dużym różowym kwiatem, widok z przodu.
4,8
Facelle
wkładki higieniczne, Classic 55 szt.
6,79 zł
1 szt. = 0,12 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Olej O, lej. do włosów średnioporowatych, brązowa butelka z kolorową etykietą, widok z przodu.
4,9
OnlyBio Hair In Balance
olej do olejowania włosów średnioporowatych 150 ml
14,99 zł
100 ml = 9,99 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
TYLKO U NAS
Babydream extra sensitive chusteczki nawilżane dla alergików, 20 sztuk, białe opakowanie z zielonym, widok z przodu.
4,9
Babydream Extra Sensitive
chusteczki nawilżane, z Aloesem i Alantoiną, pielęgnacyjne 20 szt.
3,99 zł
1 szt. = 0,20 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
TYLKO U NAS
Winston Chunks in Sauce z wołowiną, fioletowa puszka z grafiką czarno-białego kota, widok frontalny.
4,7
Winston Chunks in Sauce
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych kotów, z wołowiną 400 g
2,39 zł
100 g = 0,60 zł
Najniższa cena: 2,99 zł
MEGA!NOWE
YOUR KAYA MOISTURE CALM Kojąca emulsja do mycia twarzy, biała butelka z pompką, widok z przodu.
Your Kaya Moisture Calm
emulsja do mycia twarzy, kojąca 150 ml
31,99 zł
100 ml = 21,33 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Kolorowa maska OnlyBio Hair in Balance do laminacji włosów w brązowym słoiczku, z wegańską formułą. Wygładza i nabłyszcza.
4,7
OnlyBio Hair In Balance
maska do laminacji włosów 200 ml
14,99 zł
100 ml = 7,50 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Pudełko majtek menstruacyjnych O.B. Classic XS/S na ciężki okres, niebieskie z uśmiechniętą modelką, widok z przodu.
4,9
o.b.
majtki menstruacyjne, rozm. XS/S 1 szt.
89,99 zł
1 szt. = 89,99 zł
Najniższa cena: 119,99 zł
Front opakowania worków na śmieci Jan Niezbędny Magnum Flex & Strong 35L, fioletowych, lawendowych.
4,9
Jan Niezbędny Magnum Flex & Strong
worki na śmieci, Lawenda, 35L 12 szt.
7,29 zł
1 szt. = 0,61 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!
Eveline Wonder Match podkład w beżowej szklanej butelce z czarną nakrętką i złotym detalem, widok z przodu.
4,9
Eveline Cosmetics Wonder Match
podkład do twarzy, nr 35 Sunny Beige 30 ml
27,49 zł
100 ml = 91,63 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Płukanka Octowa Hair in Balance w brązowej butelce, widok z przodu, etykieta róż-pomarańcz-zielona.
4,9
OnlyBio Hair In Balance
płukanka do włosów, octowa 300 ml
15,99 zł
100 ml = 5,33 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
Eveline Facemed+ 3w1 płyn micelarny hialuronowy 650ml, różowy, do cery wrażliwej, widok z przodu.
4,9
Eveline Cosmetics Facemed+
płyn micelarny, hipoalergiczny, hialuronowy, 3w1 650 ml
16,49 zł
100 ml = 2,54 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Projekt opakowania Babydream Woreczki na pieluchy, 100 szt., zapachowe, z niebieskim szopem na jasnoniebieskim tle.
4,9
Babydream
woreczki na pieluchy o świeżym zapachu 100 szt.
6,39 zł
1 szt. = 0,06 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
TYLKO U NAS
Srebrna pęseta Solingen z ukośnymi końcówkami w przezroczystym opakowaniu For Your Beauty, widok z przodu.
4,6
For Your Beauty Cosmetic
pęseta skośna 1 szt.
7,49 zł
1 szt. = 7,49 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Christian Laurent Infuzyjny Złoty Krem przeciwzmarszczkowy 24k złoto pod oczy i powieki, tubka i pudełko, widok przód.
4,9
Christian Laurent Pour La Beaute
krem pod oczy, infuzyjny, przeciwzmarszczkowy 20 ml
22,99 zł
100 ml = 114,95 zł
Najniższa cena: 37,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.