Wszystkie promocje

MEGA!
Dr. Beckmann Super Biel wybielacz do tkanin, biało-niebieskie pudełko z 3 saszetkami i koszulą, natychmiastowe wybielanie.
4,8
Dr. Beckmann Original Super Biel
wybielacz w saszetkach 3 szt.
10,99 zł
1 szt. = 3,66 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
TYLKO U NAS
Fioletowe pieluchomajtki Babydream Premium Pants Junior 5, 12-17kg, 0% perfum, 20 sztuk, z królikiem.
4,8
Babydream Premium
pieluchomajtki, 5 Junior, 12-17 kg 20 szt.
16,99 zł
1 szt. = 0,85 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie różowe z czarnymi wkładkami Facelle flexibel black, do stringów i fig, 28 sztuk. Logo Rossmann.
4,8
Facelle
wkładki higieniczne, Czarne 28 szt.
5,99 zł
1 szt. = 0,21 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Duży Fluff Blueberry Mochi Shower Gel w fioletowej butelce z uchwytem, widok z przodu. Wegański, cruelty-free, Fresh, Gentle, Aromatic dla czystej, miękkiej skóry.
4,7
Fluff
żel do mycia ciała, Bluebeery Mochi 500 ml
12,99 zł
100 ml = 2,60 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Krem BB KIMOCO Smart Skin Color Perfector Moisturizer SPF 50 Light Beige, różowa tubka obok pudełka.
3,7
Kimoco Beauty
krem BB do twarzy, SPF 50, Light Beige 40 ml
29,99 zł
100 ml = 74,98 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
TYLKO U NAS
Isana Aktiv Serum Hyaluron Intense w biało-niebieskim pudełku, z przodu, o 6-krotnym hialuronie i redukcji zmarszczek.
4,7
Isana Hyaluron Intense
serum do twarzy 30 ml
14,99 zł
100 ml = 49,97 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!
Pionowe ujęcie otwartej czarnej maskary L'Oréal Paris Panorama z silikonową szczoteczką, złote napisy.
4,8
L'Oréal Paris Panorama
tusz do rzęs, All Night Black 9,9 ml
41,99 zł
100 ml = 424,14 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Pianka Cantu Avocado Hydrating Mousse do loków, przezroczysta butelka z pompką, etykieta z awokado, przód.
4,6
Cantu Avocado
pianka do włosów, nawilżająca 248 ml
26,49 zł
100 ml = 10,68 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!NOWE
Venus Stay Comfy woda owsiana do twarzy i ciała, biała butelka z atomizerem, z przodu, 0% alkoholu.
4,8
Venus Stay Comfy
woda owsiana do twarzy i ciała, odświeża, koi, nawilża 50 ml
7,49 zł
100 ml = 14,98 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!MAM WIĘCEJ
Bielenda Skinclinic Professional Retinol 0.25% serum w butelce z pipetą i opakowaniu +50% więcej, na czerwonym tle.
4,8
Bielenda Skin Clinic Professional Retinol
serum do twarzy, liftingująco-restrukturyzujące, na noc 45 ml
18,99 zł
100 ml = 42,20 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Heiki Heiki Restore Mask, zielona tuba z macadamia i ceramidami, do włosów suchych, widok z przodu.
4,9
HEIKI HEIKI Restore
maska do włosów, regenerująca, Tuberose & Woods 200 ml
37,99 zł
100 ml = 19,00 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Liftingująca maska Erne Cryo Collagen PDRN w białej saszetce z różową twarzą i efektem chłodzenia.
4,4
erne Cryo Collagen
maska w płachcie, żelowa, liftingująca, PDRN 1 szt.
8,49 zł
1 szt. = 8,49 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!
Szampon Syoss Intense Keratin Deep Caring, czarna butelka z miedzianym wzorem, wzmacniający kruche włosy, widok z przodu.
4,9
Syoss Intense Keratin
szampon do włosów delikatnych i łamliwych 440 ml
14,99 zł
100 ml = 3,41 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Serum Routines Alkmie z biofermentami, regenerujące, w różowej butelce i białym pudełku, widok z przodu.
4,8
Routines by Alkmie
serum do twarzy z biofermentami, łagodzenie, regeneracja 30 ml
36,99 zł
100 ml = 123,30 zł
Najniższa cena: 61,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bambiboo pieluszki bambusowe, rozmiar 5 Junior (12-17 kg), białe opakowanie z uśmiechniętym dzieckiem.
4,9
Bambiboo
pieluszki jednorazowe, z włóknem bambusowym, 12-17 kg, rozm. 5 16 szt.
21,49 zł
1 szt. = 1,34 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bibułki matujące Ewa Schmitt Green Tea 50 sztuk w jasnozielonym pudełku z różowo-czarnymi kwiatami, widok z przodu.
4,8
Ewa Schmitt
bibułki matujące, Green Tea 50 szt.
7,29 zł
1 szt. = 0,15 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ciemnoczerwony szampon Heiki Heiki Restore, odbudowujący dla włosów suchych i zniszczonych, z przodu.
4,0
HEIKI HEIKI Restore
szampon do włosów, regenerujący, Marrakesh 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
TYLKO U NAS
Sztuczne paznokcie KillyS French migdałki, beżowe z białymi końcówkami, 24 szt., w blistrze, widok z przodu.
4,4
KillyS Salon Results Make Your Nails!
sztuczne paznokcie, kształt migdałek, French 24 szt.
7,99 zł
1 szt. = 0,33 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Przezroczysty słoik 380g gruboziarnistej soli do kąpieli Manufaktura Piękna, floral, jabłko, śliwka, widok z przodu.
4,9
Manufaktura Piękna
sól do kąpieli, Floral & Green Apple & Plum 380 g
14,49 zł
100 g = 3,81 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!
Przezroczysta, wodoodporna kosmetyczka podróżna z różowym zamkiem, oczkiem i piktogramami, widok z góry pod kątem.
4,0
Kosmetyczka podróżna
zapinana, różne kolory 1 szt.
6,39 zł
1 szt. = 6,39 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Christian Laurent infuzyjny krem odmładzający 65+ przeciwzmarszczkowy w słoiczku i złotym opakowaniu, z przodu.
4,8
Christian Laurent Pour La Beaute
krem do twarzy, infuzyjny, odmładzający, 65+, dzień/noc 50 ml
25,99 zł
100 ml = 51,98 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Olej OnlyBio Hair in Balance O, lej do włosów wysokoporowatych, brązowa butelka z niebiesko-różową etykietą, widok z przodu.
4,8
OnlyBio Hair In Balance
olej do olejowania włosów wysokoporowatych 150 ml
14,99 zł
100 ml = 9,99 zł
Najniższa cena: 22,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.