Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Babydream Bezpieczne patyczki higieniczne, 72 szt., biało-niebieskie opakowanie z wiewiórką, bawełna, papierowe patyczki.
5,0
Babydream
patyczki higieniczne 72 szt.
4,29 zł
1 szt. = 0,06 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
AA Laab nawilżający podkład Absolute Flawless 03 Natural w pastelowej butelce z pompką, obok pudełko.
4,5
AA LAAB Absolute Flawless
podkład do twarzy, multinawilżający, nr 03 Natural 30 ml
26,49 zł
100 ml = 88,30 zł
Najniższa cena: 44,99 zł
TYLKO U NAS
Biała butelka Facelle Pure, płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym, pH 4,2, zielona nakrętka.
4,8
Facelle Pure
płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym 300 ml
5,29 zł
100 ml = 1,76 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
MEGA!
Lady Speed Stick Pro 5 Gel Antiperspirant-Deodorant w fioletowo-srebrnym opakowaniu, przód, 48H ochrony.
4,9
Lady Speed Stick PRO 5
antyperspirant w żelu, dla kobiet, 48h 65 g
16,99 zł
100 g = 26,14 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
ISANA intensywny krem do rąk Mocznik w białej tubce z czerwoną nakrętką, do bardzo suchej skóry, widok z przodu.
4,8
Isana
krem do rąk z 5% zawartością mocznika 100 ml
4,39 zł
100 ml = 4,39 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Szampon OnlyBio Szamp On. balansujący do skóry przetłuszczającej się, tubka gradientowa, widok z przodu.
4,8
OnlyBio Hair In Balance
szampon do włosów, balansujący 50 ml
4,79 zł
100 ml = 9,58 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
TYLKO U NAS
Domol Płyn do czyszczenia łazienek 750ml, biała butelka ze spryskiwaczem, etykieta z niebieskimi detalami, widok z przodu.
4,7
Domol
środek czyszczący do łazienki 750 ml
5,59 zł
100 ml = 0,75 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
TYLKO U NAS
Isana MEN pianka do golenia Sensitive w białej butelce z niebieskim tłem, widok z przodu. Do skóry wrażliwej.
4,8
Isana Men Sensitive
pianka do golenia do skóry wrażliwej 50 ml
3,39 zł
100 ml = 6,78 zł
Najniższa cena: 4,19 zł
MEGA!
tołpa dermo face enzyme peeling z papainą, bromelainą, keratoliną, biała tuba i pudełko, owoce na etykiecie.
4,9
Tołpa Dermo Face Enzyme.
peeling do twarzy, 3 enzymy 40 ml
19,99 zł
100 ml = 49,98 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fuksjowa tubka Onlybio Hair Balance Kolor odżywka, z przodu, z holograficznym napisem, pH 3.5-4.5.
4,8
OnlyBio Hair In Balance
odżywka do włosów, wygładzająca, chroniąca kolor 200 ml
16,49 zł
100 ml = 8,25 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Podkład NVM Perfect Lift w szklanej butelce z beżową pompką, za nim beżowa smuga, widok z przodu.
4,6
NAM Perfect Lift
podkład do twarzy, nr 04N True Natural 30 g
39,99 zł
100 g = 133,30 zł
Najniższa cena: 71,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Odświeżająca mgiełka do twarzy Your Kaya Limonka i Zielone Jabłko w przezroczystej butelce sprayu, ujęcie z przodu.
4,7
Your Kaya
mgiełka do twarzy, odświeżająca, Limonka i Zielone Jabłko 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Maska w płachcie Esfolio Niacinamide z czarną fasolą, zielone opakowanie dla zdrowego blasku, widok z przodu.
5,0
Esfolio Niacinamide with Black Bean Essence
maska w płachcie, z niacynamidem, rozświetlająca 25 ml
2,29 zł
100 ml = 9,16 zł
Najniższa cena: 3,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Mgiełka So...? Ibiza Dreams 200ml. Różowo-fioletowa butelka, widok z przodu, z palmami i ptakami.
4,8
So...? Ibiza Dreams
mgiełka do ciała dla kobiet 200 ml
19,99 zł
100 ml = 10,00 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Beżowy korektor Wibo Forever Better Skin High Coverage w przezroczystej butelce z czarną nakrętką, widok z przodu.
4,7
Wibo Forever Better Skin
korektor do twarzy, intensywnie kryjący, nr 2 11 g
15,99 zł
100 g = 145,36 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
tołpa snow white white ON, wybielająca pasta-booster w tubce i pudełku, biało-fioletowe opakowania, widok z przodu.
4,8
Tołpa White ON Snow White
pasta-booster do zębów, wybielająca, przyspiesza efekt wybielania 50 ml
15,99 zł
100 ml = 31,98 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czerwony szampon Isana Colour Shine do włosów farbowanych z granatem i guaraną. Widok z przodu.
4,9
Isana Colour Shine
szampon do włosów farbowanych i tonowanych 300 ml
3,59 zł
100 ml = 1,20 zł
Najniższa cena: 5,39 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Skin Perfection, podkład kryjąco-wygładzający, w kwadratowej szklanej beżowej butelce, widok z przodu.
4,4
Bielenda Skin Perfection
podkład do twarzy, kryjąco-wygładzający, nr 02 Natural 30 ml
22,49 zł
100 ml = 74,97 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
MEGA!NOWE
YOUR KAYA HYDRO BALANCE lekki ceramidowy krem do twarzy o obniżonym pH w białej butelce i opakowaniu.
Your Kaya Hydro Balance
krem do twarzy o obniżonym pH, ceramidowy, lekki 50 ml
58,99 zł
100 ml = 117,98 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
TYLKO U NAS
For Your Beauty szczotka do włosów, jasnoniebieska, naturalne włosie i białe elastyczne igły, widok z przodu.
4,9
For Your Beauty
szczotka do włosów, nadająca połysk 1 szt.
18,99 zł
1 szt. = 18,99 zł
Najniższa cena: 22,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.