Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
WIBO wodoodporny eyeliner w czarnej, smukłej butelce, widok z przodu. Jasnoniebieski napis 'WATER PROOF'.
4,9
Wibo
eyeliner w płynie, wodoodporny, Czarny 4 ml
9,49 zł
100 ml = 237,25 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
Zestaw farby Syoss Oleo Intense 4-23 Burgund do włosów, w tubce, butelce i saszetkach, ułożony pod kątem.
4,9
Syoss Oleo Intense
farba do włosów, trwała, bez amoniaku, nr 4-23 Burgund 1 szt.
28,49 zł
1 szt. = 28,49 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dermika Luxury Ceramides 50+ krem przeciwzmarszczkowy w słoiczku i opakowaniu na białym tle, widok z przodu.
4,8
Dermika Luxury Ceramides
krem do twarzy, przeciwzmarszczkowy, Regeneracja, 50+, na dzień i na noc 50 ml
45,99 zł
100 ml = 91,98 zł
Najniższa cena: 75,99 zł
TYLKO U NAS
KIMOGO S.O.S. Neck Mask Lifting Therapy, hydrożelowa, z kolagenem i peptydami, czerwono-białe opakowanie.
4,7
Kimoco Beauty S.O.S. Express Lifting Therapy
maska na szyję z hydrożelu, wypełniająca 35 g
7,49 zł
100 g = 21,40 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!MAM WIĘCEJ
Bielenda Skinclinic Professional Witamina C serum rozświetlające, widok z przodu, butelka z pipetą i pudełko, +50% pojemności.
4,9
Bielenda Skin Clinic Professional Witamina C
serum do twarzy, rozświetlająco-odżywcze, na dzień 45 ml
18,99 zł
100 ml = 42,20 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
MEGA!
Neutrogena Hydro Boost Ultra Lightweight Body Gel Lotion, błękitna butelka z pompką na białym tle, widok z przodu.
4,9
Neutrogena Hydro Boost
balsam do ciała, żelowy 400 ml
21,99 zł
100 ml = 5,50 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Tołpa volcanic shine white ON wybielająca pasta do zębów 24H i pudełko. Pomarańczowo-żółte opakowania.
4,7
Tołpa White ON Volcanic Shine
pasta do zębów, ochrona przed przebarwieniami, Pył Wulkaniczny 75 ml
12,99 zł
100 ml = 17,32 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Szczotka Babydream do butelek i smoczków, biało-szara, z gąbką i przyssawką, widok z przodu.
4,5
Babydream
szczoteczka do butelek i smoczków 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!
NIVEA MEN Sensitive After Shave Balm, szklana butelka z srebrnym korkiem, widok z przodu. Łagodzący balsam z rumiankiem.
4,9
NIVEA MEN Sensitive
balsam po goleniu, łagodzący 100 ml
23,99 zł
100 ml = 23,99 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała butelka Isana Yoghurt & Fruit kremowy żel pod prysznic z witaminą E. Różowa etykieta z owocami i mlekiem.
4,8
Isana
żel pod prysznic, Yoghurt&Fruit 750 ml
6,29 zł
100 ml = 0,84 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały szampon Alterra Fitokolagen Zwiększający Objętość Włosów, z lawendową nakrętką, widok z przodu.
4,8
Alterra
szampon do włosów, zwiększający objętość, włosy cienkie i łamliwe, Papaja 200 ml
7,29 zł
100 ml = 3,65 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
Sally Hansen Instant Cuticle Remover żel do skórek w turkusowej butelce z białą nakrętką, widok z przodu.
4,8
Sally Hansen
żel do usuwania skórek 29,5 ml
24,49 zł
100 ml = 83,02 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
YOUR KAYA Regenerujący krem do twarzy i okolic oczu do cery wrażliwej, biała butelka i pudełko, widok przodem.
4,8
Your Kaya Dermo
krem do twarzy i okolic oczu, regenerujący 50 ml
58,99 zł
100 ml = 117,98 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
TYLKO U NAS
Precyzyjny pędzel do podkładu i konturowania na mokro, srebrny, z płaską, czarną główką i błyszczącą rączką. Widok pionowo.
4,6
Ewa Schmitt Contour & Go
pędzel do podkładu i konturowania 1 szt.
11,49 zł
1 szt. = 11,49 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
TYLKO U NAS
Bielenda Cera Lipidium Multiceramidowy krem pod oczy, Odbudowa+Ochrona, biała tubka i pudełko, przód.
4,8
Bielenda Cera Lipidium
krem pod oczy, wygładzający, multiceramidowy 15 ml
21,49 zł
100 ml = 143,27 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Grzebień FYB z płynnego drewna do włosów grubych i kręconych, różowy, w ekologicznym opakowaniu. Widok z przodu.
4,9
For Your Beauty
grzebień do włosów z drewna płynnego, różne kolory 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO U NAS
ISANA Toner w sprayu z 2% Niacynamidem i Witaminą C, biała butelka z kroplami wody, widok z przodu.
4,6
Isana Love Your Skin
toner do twarzy, antyoksydacyjny 100 ml
11,99 zł
100 ml = 11,99 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowa odżywka Isana Silky Shine do włosów suchych z magnolią i lotosem, bez silikonów, widok z przodu.
4,7
Isana Silky Shine
odżywka do włosów suchych i pozbawionych blasku, Magnolia i Kwiat Lotosu 300 ml
4,19 zł
100 ml = 1,40 zł
Najniższa cena: 6,29 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wegański korektor NVM Pro Shaping Concealer, jasnobeżowy, w butelce z wyciągniętym aplikatorem.
4,8
NAM Pro Shaping
korektor do twarzy, nr 01C Swan 6 ml
23,49 zł
100 ml = 391,50 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
MEGA!
Fioletowy antyperspirant Lady Speed Stick Fitness w żelu, 48h ochrona przed zapachem i potem, widok z przodu.
4,8
Lady Speed Stick Fitness
antyperspirant w żelu, dla kobiet, 48h 65 g
16,99 zł
100 g = 26,14 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
TYLKO U NAS
Jasnoniebieski płyn do prania Domol Sport do odzieży sportowej i funkcjonalnej, butelka z białym korkiem, widok z przodu.
4,8
Domol Sport
płyn do prania, ubrań sportowych 1 l
14,49 zł
1 l = 14,49 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!
Garnier Vitamin C+ Serum rozświetlające, żółta butelka z białą pipetą, z 4% Niacinamide, widok z przodu.
4,8
Garnier Skin Naturals Vitamin C
serum do twarzy, na przebarwienia, z witaminą C 30 ml
31,99 zł
100 ml = 106,63 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Moremo Recovery Balm B, 120ml, metaliczna różowa tubka i pudełko, widok z przodu, odżywka proteinowa.
5,0
Moremo Recovery Balm B
odżywka do włosów, nawilżająca, bez spłukiwania 120 ml
56,99 zł
100 ml = 47,49 zł
Najniższa cena: 86,99 zł
MEGA!
Eveline Celebrity Skin 4w1 Multitasking Baked Face Palette. Złote opakowanie, bronzer, rozświetlacz, dwa róże.
4,9
Eveline Cosmetics Celebrity Skin
paleta do konturowania twarzy, wielofunkcyjna, 4w1, 16 g
31,99 zł
100 g = 199,94 zł
Najniższa cena: 54,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.