Wszystkie promocje

Opakowanie Bepanthen Baby Maść Ochronna z Pantenolem, biało-niebieskie, różowa etykieta, widok z przodu, 100g.
5,0
Bepanthen Baby
maść ochronna przeciw odparzeniom pieluszkowym 100 g
48,99 zł
100 g = 48,99 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
MEGA!NOWE
Biała maska w płachcie érnè Cryo Collagen Snail & Gold, widok z przodu, złota grafika twarzy z efektem chłodzenia.
5,0
erne Cryo Collagen Snail & Gold
maska w płachcie, chłodząca 1 szt.
8,49 zł
1 szt. = 8,49 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
TYLKO U NAS
Żółta torebka Genuss PLUS Datteln 200g, daktyle Deglet Nour, źródło błonnika i potasu, widok z przodu.
4,7
Genuss Plus
daktyle drylowane 200 g
4,59 zł
100 g = 2,30 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Heiki Heiki Moisture Shampoo w beżowej butelce z pompką, nawilża suche włosy i wrażliwą skórę głowy. Widok z przodu.
4,7
HEIKI HEIKI Moisture
szampon do włosów, nawilżający, Fir Balsam & Neroli 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
MEGA!
Ciemna butelka szamponu Syoss Men Intense Clean z 3% Menthol-Fresh Complex, dla włosów normalnych i przetłuszczających się.
4,9
Syoss Men Intense Clean
szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się 440 ml
14,99 zł
100 ml = 3,41 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Toner Kremowy Sorbet Winogronowy: różowo-fioletowa butelka i pudełko z wegańskim składem, widok z przodu.
4,1
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Kremowy Sorbet Winogronowy 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy Fluff Raspberry Milkshake Body Yogurt w okrągłym opakowaniu z grafiką malin, widok z przodu i lekko z góry.
4,7
Fluff
jogurt do ciała, Raspberry Milkshake 180 ml
11,49 zł
100 ml = 6,38 zł
Najniższa cena: 16,49 zł
TYLKO U NAS
Widok z góry na białą golarkę kosmetyczną Ideenwelt do twarzy, z szarą głowicą i nakładką do długości włosów.
4,5
Ideenwelt
golarka kosmetyczna 1 szt.
13,99 zł
1 szt. = 13,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
Kula do kąpieli Plum! Czyściochowo, żółta, z 6 zielonymi figurkami zwierząt świecącymi w ciemności, widok z przodu.
4,9
Plum! Czyściochowo
kula do kąpieli ze świecącą zabawką, Mango 150 g
9,99 zł
100 g = 6,66 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!
Syoss Keratin Hairspray, złoty lakier do włosów 3w1, front, z czarną nakrętką, poziom utrwalenia 4.
4,8
Syoss Keratin
lakier do włosów, utrwalający, 3w1, poziom utrwalenia 4 300 ml
17,99 zł
100 ml = 6,00 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
MEDISEPT spray do dezynfekcji rąk w białej butelce z pompką, na niebieskiej etykiecie ikony dłoni, widok z przodu.
5,0
Medisept
spray do dezynfekcji rąk 500 ml
19,99 zł
100 ml = 4,00 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA Q10 PRZECIWZMARSZCZKOWE UJĘDRNIENIE Zestaw Dzień/Noc. Białe pudełko z grafikami kremów.
4,9
NIVEA Q10 Ujędrnienie
zestaw kremów do twarzy, krem do twarzy na dzień SPF 15, krem do twarzy na noc 1 szt.
49,99 zł
1 szt. = 49,99 zł
Cena regularna:84,99 zł
Najniższa cena: 67,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Tołpa dermo face sebio start krem-żel z PepBHA+DuoCYNK. Biała butelka z pompką i pudełko, nawilża i matuje.
4,8
Tołpa Dermo Face Sebio Start.
krem-żel do twarzy, ultralekki, nawilżający 50 ml
28,99 zł
100 ml = 57,98 zł
Najniższa cena: 44,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Serum z retinalem Routines by Alkmie w ciemnej butelce z zakraplaczem i czarnym pudełkiem, widok z przodu.
4,4
Routines by Alkmie
serum do twarzy z retinalem, odmłodzenie, redukcja niedoskonałości 15 ml
36,99 zł
100 ml = 246,60 zł
Najniższa cena: 61,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Jmella Femme Fatale #02 nawilżający szampon do włosów suchych, biała butelka z pompką, widok z przodu.
4,9
Jmella in France Femme Fatale
szampon do włosów przesuszonych, nawilżający, perfumowany 500 ml
32,99 zł
100 ml = 6,60 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy szampon Hairmate Kissy do włosów zniszczonych, prostokątna butelka z różowym napisem, widok z przodu.
4,7
Hairmate Kissy
szampon do włosów, łagodny, do codziennego mycia 100 ml
10,99 zł
100 ml = 10,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ciemnobrązowa, okrągła puszka Heiki Texturizing Paste, średnie utrwalenie, matowe wykończenie, widok z góry.
4,6
HEIKI HEIKI Texturising
pasta do włosów, teksturyzująca, Shiso & Verbena 85 g
31,99 zł
100 g = 37,64 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Żel pod prysznic Isana Men Fresh XXL 3w1 do ciała, twarzy i włosów, szara butelka, widok z przodu.
4,8
Isana Men Fresh
żel pod prysznic, 3w1, XXL 500 ml
4,39 zł
100 ml = 0,88 zł
Najniższa cena: 6,29 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Breezy Ocean delikatne mydło w płynie, niebieska butelka z pompką, design plaży, morski zapach, widok z przodu.
4,8
Isana
mydło w płynie, pompka, Breezy Ocean 500 ml
2,79 zł
100 ml = 0,56 zł
Najniższa cena: 3,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.