Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Różowa mgiełka Aura Pusheen do rozczesywania włosów o zapachu truskawki, z jednorożcem, widok z przodu.
4,9
Aura Pusheen
mgiełka do włosów ułatwiająca rozczesywanie, o zapachu truskawkowym 100 ml
9,49 zł
100 ml = 9,49 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!
Czarna glinka Syoss Texture Clay 3in1 do włosów, z matowym wykończeniem i mocnym utrwaleniem, widok z przodu.
4,8
Syoss Texture Clay
glinka do włosów, teksturyzująca, poziom utrwalenia 5 100 ml
18,99 zł
100 ml = 18,99 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
Canpol babies Inteligentny Laktator In-Bra w biało-niebieskim pudełku, z widoczną grafiką pompki i napisem Hands-Free.
4,8
Canpol babies Smart Sense
laktator muszlowy 1 szt.
209,99 zł
1 szt. = 209,99 zł
Najniższa cena: 249,99 zł
TYLKO U NAS
Pilniczek szafirowy For Your Beauty Manicure 13 cm w szarym opakowaniu Rossmann, widok z przodu.
4,8
For Your Beauty Manicure
pilnik do paznokci, szafirowy, 13 cm 1 szt.
5,19 zł
1 szt. = 5,19 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
TYLKO U NAS
Genuss Plus Lieblings-Mix: żółta paczka liofilizowanych owoców (truskawki, banany, wiśnie, borówki), widok z przodu.
4,8
Genuss Plus
owoce liofilizowane, mix 25 g
6,79 zł
100 g = 27,16 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Szampon WS ACADEMY Eliksir z Czarną Orchideą w czarnej butelce z białym marmurowym wzorem, widok z przodu.
4,7
Wierzbicki & Schmidt Czarna Orchidea
szampon do włosów, Eliksir, nawilżenie i wzmocnienie 250 ml
21,49 zł
100 ml = 8,60 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda CC Daily nawilżająco-korygujący krem CC SPF 50 w beżowej butelce, widok z boku z próbkami.
4,0
Bielenda Daily CC
krem CC do twarzy, SPF 50, nawilżająco-korygujący, kolor Uniwersalny 40 ml
23,49 zł
100 ml = 58,73 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fioletowy płyn do kąpieli Isana Czas na Sen, lawenda i wanilia. Butelka z nocnym niebem, widok z przodu.
4,8
Isana
płyn do kąpieli, na dobranoc 750 ml
5,99 zł
100 ml = 0,80 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
TYLKO U NAS
Green Pharmacy szampon do włosów przetłuszczających się, 350ml, brązowa butelka, zielona nakrętka, botaniczna etykieta.
4,7
Green Pharmacy
szampon do włosów przetłuszczających się, z Nagietkiem 350 ml
7,99 zł
100 ml = 2,28 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Alouette papier toaletowy 3-warstwowy, opakowanie z rysunkowymi wydrami, napisem 'Love you like no Otter' na turkusie.
4,9
Alouette
papier toaletowy, 3-warstwowy, wzór sezonowy 8 szt.
9,99 zł
1 szt. = 1,25 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
TYLKO U NAS
Domol eco WC-REINIGER w zielonej butelce z recyklingu, widok z przodu, z eko-certyfikatami, 0% mikroplastiku.
4,8
Domol
płyn do czyszczenia WC, ekologiczny 750 ml
5,69 zł
100 ml = 0,76 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
TYLKO U NAS
Fluff odżywczy krem do twarzy Malina & Migdał, różowy słoiczek i pudełko z grafiką owoców.
4,8
Fluff
krem do twarzy, odżywczy, Malina i Migdał 50 ml
19,99 zł
100 ml = 39,98 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Prokudent szczoteczki międzyzębowe kątowe 2.5mm, 6 sztuk czerwono-białych w blistrze, widok z przodu.
4,4
Prokudent
szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych 6 szt.
9,49 zł
1 szt. = 1,58 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Złota tuba i pudełko pasty Tołpa Royal White Gold wybielającej zęby, widoczne z przodu obok siebie.
4,9
Tołpa White ON Royal White Gold
pasta do zębów, wybielająca i wzmacniająca 75 ml
13,99 zł
100 ml = 18,65 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
TYLKO U NAS
Ewa Schmitt Fun Care cążki do skórek, z różowymi rączkami, w kolorowym, pastelowym opakowaniu z okienkiem.
4,6
Ewa Schmitt FunCare
cążki do skórek 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biotaniqe Lipolysis Eye Pads w białej saszetce, redukujące opuchliznę i cienie pod oczami, widok z przodu.
4,7
Biotaniqe Professional
płatki pod oczy, lipoliza worków i redukcja cieni, dla cery dojrzałej 2 szt.
6,79 zł
1 szt. = 3,40 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
MEGA!
Zielona puszka Gerber Organic Chrupki dla dzieci, Banan Malina, 8+, z wizerunkiem dziecka i rozrzuconymi owocami.
4,9
Gerber Organic
chrupki pszenne, Banan i Malina, po 8. m-cu życia 35 g
8,29 zł
100 g = 23,69 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!NOWE
Zestaw Disney Stitch: balsam do ust w kształcie Stitcha i wielobarwna bransoletka w turkusowym pudełku, widok z przodu.
Disney Stitch
błyszczyk do ust z bransoletką, zapach Cukierkowy 13 ml
13,99 zł
100 ml = 107,62 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dermika Luxury Ceramides 60+ rewitalizujący krem przeciwzmarszczkowy. Biały słoik ze złotą pokrywką, obok pudełko.
4,9
Dermika Luxury Ceramides
krem do twarzy, przeciwzmarszczkowy, Rewitalizacja, 60+, na dzień i na noc 50 ml
45,99 zł
100 ml = 91,98 zł
Najniższa cena: 75,99 zł
TYLKO U NAS
Biała puszka pianki do golenia Isana Men Sensitive, z niebieskim tłem i grafiką piany, widok z przodu.
4,9
Isana Men Sensitive
pianka do golenia, do skóry wrażliwej, dla mężczyzn 300 ml
8,99 zł
100 ml = 3,00 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
TYLKO U NAS
Fioletowa puszka karmy Winston dla kotów, kąski z rybą morską. Z przodu kot, Rossmann, MSC, wit. D3.
4,7
Winston Chunks in Sauce
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych kotów, z rybą 400 g
2,39 zł
100 g = 0,60 zł
Najniższa cena: 2,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.