Wszystkie promocje

Fioletowe worki na śmieci Jan Niezbędny 60L z taśmą, 8 szt., o zapachu lawendy, widok z przodu.
5,0
Jan Niezbędny Magnum Flex & Strong
worki na śmieci, Lawenda, 60 L, 8 szt.
7,99 zł
1 szt. = 1,00 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Czarna, falista opaska bezuciskowa Rossmann, na brązowej karcie z napisem For Your Beauty.
4,7
For Your Beauty
opaska do włosów, bezuciskowa, unisex, sinusoida 1 szt.
6,49 zł
1 szt. = 6,49 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Preventivo, różowy wibrator nakładkowy z silikonu, 10 trybów, na niebieskim tle, przód opakowania.
4,8
Preventivo
wibrator 1 szt.
64,99 zł
1 szt. = 64,99 zł
Najniższa cena: 75,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Made in Lab. Prive Crimson Nectar perfumy damskie, butelka z drewnianym korkiem i pudełko, beżowe.
5,0
Made in Lab. Prive Crimson Nectar
perfumy dla kobiet 50 ml
47,99 zł
100 ml = 95,98 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
TYLKO U NAS
Czarny grzebień do włosów Rossmann w szarym opakowaniu, z napisem 'For Your Beauty Style & Care', widok z przodu.
4,8
For Your Beauty Style & Care
grzebień do włosów, Czarny 1 szt.
4,99 zł
1 szt. = 4,99 zł
Cena regularna:5,99 zł
Najniższa cena: 5,79 zł
TYLKO U NAS
CLEANIC 200 bawełnianych patyczków z papierowym kijkiem, biodegradowalne, z ostrymi końcówkami, widok z przodu.
4,9
Cleanic Silk Effect
patyczki higieniczne, 100% bawełna 200 szt.
6,39 zł
1 szt. = 0,03 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
NOWETYLKO U NAS
Baza Semilac Collagen Base Milky Shine 7 ml w srebrnej butelce, obok mleczny swatch z różowo-zielonym brokatem.
5,0
Semilac Collagen Base
baza do lakierów hybrydowych, Milky Shine 7 ml
27,99 zł
100 ml = 399,86 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
TYLKO U NAS
Rubin EasyZip Allzweckbeutel 1L, 15 sztuk, na błękitnym tle, idealne do mrożenia i podróży samolotem.
4,9
Rubin EasyZip
torebki uniwersalne z zamknięciem, poj. 1 L 15 szt.
5,19 zł
1 szt. = 0,35 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
TYLKO U NAS
SORAYA Plante Roślinny żel myjący do twarzy z aloesem i białą herbatą, biała tuba w kwiaty, widok z przodu.
4,9
Soraya Plante
żel myjący do twarzy, roślinny, Aloes, Biała Herbata 150 ml
15,99 zł
100 ml = 10,66 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
L'Oréal Elseve Glycolic Gloss szampon w irydującej butelce, widok z przodu, dla włosów matowych.
4,9
L'Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss
szampon do włosów, szorstkich i matowych 200 ml
27,49 zł
100 ml = 13,75 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Tołpa White ON pasta do zębów microbiome & enamel repair, bez fluoru, wybielająca, tuba i pudełko obok siebie.
4,8
Tołpa White ON Microbiome & Enamel Repair
pasta do zębów wybielająca, odbudowa szkliwa 75 ml
13,99 zł
100 ml = 18,65 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Tołpa dermo face sebio start piankowy żel do mycia twarzy, fioletowa tubka z PepBHA, biała nakrętka, widok z przodu.
4,4
Tołpa Dermo Face Sebio Start.
żel do mycia twarzy, piankowy, niekomedogenny 100 ml
19,99 zł
100 ml = 19,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Różowe opakowanie Alouette Deluxe Sensitive Pflege Feuchtes Toilettenpapier, z kremowymi wzorami, widok z przodu.
4,9
Alouette Deluxe Sensitiv
papier toaletowy, nawilżany, delikatny 50 szt.
5,19 zł
1 szt. = 0,10 zł
Cena regularna:5,79 zł
Najniższa cena: 5,19 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Glaze & Glow mleczny olejek do demakijażu nawilżająco-oczyszczający, biała butelka, widok z przodu.
4,4
Bielenda Glaze & Glow
mleczny olejek do demakijażu, nawilżająco-oczyszczający 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!NOWE
Dezodorant w sprayu Borotalco Pure Musky Breeze, biała butelka z czerwonym logo, 0% aluminium i alkoholu.
4,6
Borotalco Pure
dezodorant w sprayu, 48h 150 ml
12,99 zł
100 ml = 8,66 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bambiboo pieluchomajtki, rozmiar 4 Maxi (9-14 kg), z włóknem bambusowym. Białe opakowanie z uśmiechniętym dzieckiem.
4,9
Bambiboo
pieluchomajtki jednorazowe, z włóknem bambusowym, 9-14 kg, rozm. 4 16 szt.
21,49 zł
1 szt. = 1,34 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Pomadka Miss Sporty Satin to Last Caramel Mauve, otwarta, z satynowym sztyftem w odcieniu brudnego różu.
4,8
Miss Sporty Satin To Last
pomadka do ust, nr 102 Caramel Mauve 4 g
11,99 zł
100 g = 299,75 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Srebrne nożyczki do paznokci For Your Beauty Solingen w opakowaniu Rossmann, widok z przodu.
4,9
For Your Beauty Manicure
nożyczki do paznokci 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
LØØB SUPERSKUTWNY DERMO-KREM krem-esencja, biały słoik obok pudełka. Działanie anti-age, nawilża, wygładza.
4,8
AA LAAB PDRN Advanced Repair
dermo-krem do twarzy, superaktywny 50 ml
49,99 zł
100 ml = 99,98 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!
Neutrogena Intense Repair Cica Body Lotion w białej butelce z czerwonym dozownikiem, widok z przodu, na etykiecie napis "Intense Repair".
4,9
Neutrogena Intense Repair
balsam do ciała, intensywnie regenerujący 400 ml
21,99 zł
100 ml = 5,50 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie 4 rolek recyklingowanego ręcznika kuchennego Alouette 3-warstwowego, widok z przodu, zielone napisy.
4,7
Alouette
ręcznik papierowy, 3-warstwowy z recyklingu 4 szt.
9,49 zł
1 szt. = 2,37 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
TYLKO U NAS
Kimoco Young nawilżająca maska w płachcie arbuzowa, białe opakowanie z zieloną grafiką i czerwonym arbuzem.
4,8
Kimoco Young
maska w płachcie z ekstraktem z arbuza i wodą lodowcową, nawilżająca 25 ml
3,79 zł
100 ml = 15,16 zł
Najniższa cena: 4,79 zł
MEGA!MAM WIĘCEJ
Miya myBEAUTYgel, naturalny żel do mycia w różowej butelce z pompką. Widoczne +35% więcej produktu za tę samą cenę.
4,9
Miya Cosmetics myBEAUTYgel
żel do mycia twarzy, oczu i ust, pielęgnujący, oczyszczający 190 ml
19,99 zł
100 ml = 10,52 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
TYLKO U NAS
Fluff nawilżająca mgiełka do twarzy waniliowa w jasnej butelce z atomizerem, widok z przodu.
4,8
Fluff
mgiełka do twarzy, nawilżająca, Wanilia 150 ml
13,49 zł
100 ml = 8,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.