Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Fluff nawilżająca mgiełka do twarzy waniliowa w jasnej butelce z atomizerem, widok z przodu.
4,8
Fluff
mgiełka do twarzy, nawilżająca, Wanilia 150 ml
13,49 zł
100 ml = 8,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
Srebrne pęsety For Your Beauty Rossmann z ukośną końcówką, zapakowane w przezroczysty blister, widok z przodu.
4,6
For Your Beauty Cosmetic
pęseta skośna, różne kolory 1 szt.
7,49 zł
1 szt. = 7,49 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Lenor Goldene Orchidee perfumowane perełki do prania. Pomarańczowa butelka, złote wzory, białe orchidee.
4,9
Lenor
perełki zapachowe do prania, Gold Orchid 280 g
23,49 zł
100 g = 8,39 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO U NAS
Zestaw 10 męskich maszynek Isana Men, z niebieskimi uchwytami, dwoma ostrzami i ruchomą głowicą, z przodu opakowania.
4,6
Isana Men
maszynki do golenia, 2-ostrzowe, jednorazowe, dla mężczyzn 10 szt.
8,49 zł
1 szt. = 0,85 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Selfie Project Gentle Foam Lashes Cleanser z Biotyną i Ektoiną, czarna butelka z pompką, front, gwiazdki.
4,5
Selfie Project Sleeping Beauty
pianka do mycia rzęs, oczyszczająca 60 ml
17,49 zł
100 ml = 29,15 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Korektor NAM Black Rose & Botox-Like, jasnobeżowy, otwarta butelka z różowo-złotą zakrętką i aplikatorem.
4,7
NAM Black Rose & Botox Like
korektor do twarzy, nr 02N Naked 6 ml
23,49 zł
100 ml = 391,50 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
TYLKO U NAS
Facelle Soft & Care pianka do higieny intymnej, biała butelka z pompką, pH 3.8, delikatny zapach.
4,9
Facelle Soft & Care
pianka do higieny intymnej 250 ml
6,69 zł
100 ml = 2,68 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy róż Wibo Cheek to Cheek w czarnym kwadratowym kompakcie z przezroczystym wieczkiem i napisem blusher.
4,9
Wibo Cheek to Cheek
róż do policzków, nr 4; 3,5 g
12,99 zł
100 g = 371,14 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Garnier Fructis Keratin Sleek maska do włosów w zielonym pojemniku, widok z przodu. Wegańska, bez silikonów.
4,8
Garnier Fructis Keratin Sleek
maska do włosów suchych 370 ml
23,99 zł
100 ml = 6,48 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
YOUR+KAYA Wygładzający żel do mycia ciała z kwasami AHA, BHA, PHA w przezroczystej butelce z pompką.
4,6
Your Kaya
żel do mycia ciała, wygładzający 300 ml
19,99 zł
100 ml = 6,66 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA Expert Filler Cellular Vitamin C Serum Rozświetlające, butelka z pipetą i pudełko. Z witaminami C+E.
4,8
NIVEA Cellular Expert Filler
serum do twarzy rozświetlające, Witamina C 30 ml
37,99 zł
100 ml = 126,63 zł
Cena regularna:68,99 zł
Najniższa cena: 38,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Kids odżywka dla dzieci od 1. roku życia do falowanych i kręconych włosów, pastelowa tubka, przód.
4,9
OnlyBio Hair In Balance Kids
odżywka do włosów, falowanych i kręconych, od 1. roku życia 200 ml
17,99 zł
100 ml = 9,00 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Srebrne nożyczki do paznokci ze stali nierdzewnej, o szpiczastych końcówkach, widok z przodu na czarnym tle.
4,7
For Your Beauty Manicure
nożyczki do paznokci z wąską końcówką, różne kolory 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
Zestaw dwóch szczoteczek Prokudent Wonder Woman dla dzieci 6+, czerwona i różowa, widok z przodu.
4,8
Prokudent Junior 6+
szczoteczka do zębów, różne rodzaje 2 szt.
4,99 zł
1 szt. = 2,50 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
TYLKO U NAS
Różowo-czerwone pudełko Wykwintnych Ciastek Korzennych z Miodem Naturalnym IGA SARZYŃSKA, otoczone serduszkami.
4,6
Iga Sarzyńska Wzrusza Toruń Wykwintne
ciastka korzenne z miodem naturalnym 140 g
13,99 zł
100 g = 9,99 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO U NAS
enerBio baton orzechowy Erdnuss & Mandel 75g, niebiesko-brązowe opakowanie, z widocznymi 3 batonami w okienku.
4,9
enerBiO
batony z Orzeszkami Ziemnymi i Migdałami 75 g
7,29 zł
100 g = 9,72 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Opakowanie podpasek Your Kaya Super z bawełny i bambusa dla skóry wrażliwej, 10 sztuk, biało-zielone, przód i bok.
4,9
Your Kaya
podpaski higieniczne z bawełny i bambusa, Super 10 szt.
13,49 zł
1 szt. = 1,35 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!NOWE
Borotalco Fresh Non-Stop antyperspirant w sprayu, biała puszka z błękitną zakrętką, widok z przodu, 72h ochrony.
4,9
Borotalco Fresh
antyperspirant w sprayu, 72h 150 ml
12,99 zł
100 ml = 8,66 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bambiboo pieluchomajtki z włóknem bambusowym, rozmiar 5 (12-17 kg), białe opakowanie, widok z przodu.
4,7
Bambiboo
pieluchomajtki jednorazowe, z włóknem bambusowym, 12-17 kg, rozm. 5 15 szt.
21,49 zł
1 szt. = 1,43 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Biały ręcznik kuchenny Europrofiti Megarolka, 2-warstwowy, z niebieskimi motylami i kwiatami, widok z przodu.
4,8
Europrofiti
ręcznik papierowy, 2-warstwowy, różne rodzaje 1 szt.
8,29 zł
1 szt. = 8,29 zł
Najniższa cena: 9,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.