Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Bambiboo pieluchomajtki z włóknem bambusowym, rozmiar 5 (12-17 kg), białe opakowanie, widok z przodu.
4,7
Bambiboo
pieluchomajtki jednorazowe, z włóknem bambusowym, 12-17 kg, rozm. 5 15 szt.
21,49 zł
1 szt. = 1,43 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Biały ręcznik kuchenny Europrofiti Megarolka, 2-warstwowy, z niebieskimi motylami i kwiatami, widok z przodu.
4,8
Europrofiti
ręcznik papierowy, 2-warstwowy, różne rodzaje 1 szt.
8,29 zł
1 szt. = 8,29 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
TYLKO U NAS
Biało-niebieskie opakowanie babydream 80 chusteczek nawilżanych dla niemowląt z aloesem i rumiankiem, widok z przodu.
4,8
Babydream
chusteczki nawilżane, z ekstraktem z aloesu i rumianku 80 szt.
6,49 zł
1 szt. = 0,08 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
TYLKO U NAS
Kremowy pilnik For Your Beauty Manicure Sensitive do wrażliwych paznokci, na niebieskim opakowaniu.
4,8
For Your Beauty Manicure
pilnik do paznokci, Sensitive 1 szt.
5,19 zł
1 szt. = 5,19 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Pomarańczowy szampon Isana Oil Repair z Olejem Marula do włosów suchych, widok z przodu, z ilustracją owoców.
4,7
Isana
szampon do włosów, suchych i zniszczonych 300 ml
3,59 zł
100 ml = 1,20 zł
Najniższa cena: 5,39 zł
TYLKO U NAS
Różowy kremowy bronzer Wings of Color Star Secrets 02 Medium Bronze z aplikatorem-gąbką i pudełkiem, obok próbka koloru.
4,8
AA Wings of Color Star Secrets
bronzer do twarzy, kremowy, 02 Medium Bronze 13 ml
36,99 zł
100 ml = 284,54 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA Soft intensywnie nawilżający krem wegański w białym słoiku, z niebieskim logo, widok z góry.
4,9
NIVEA Soft
krem uniwersalny, nawilżający 300 ml
15,99 zł
100 ml = 5,33 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Hello! GUMMIES Ashwagandha, zielone żelki w przezroczystym słoiku z zieloną etykietą, widok z przodu.
4,8
Hello!Gummies
żelki, Ashwagandha, suplement diety 150 g
22,99 zł
100 g = 15,33 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
LAAB Absolute Flawless podkład Milky Waterfall 02 Vanilla, jasnoniebieska butelka i pudełko na tle swatcha.
3,7
AA LAAB Absolute Flawless
podkład do twarzy, multinawilżający, nr 02 Vanilla 30 ml
26,49 zł
100 ml = 88,30 zł
Najniższa cena: 44,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Zbliżenie na róż Wibo Cheek to Cheek, jasnoróżowy puder w czarnym, kwadratowym kompakcie z przezroczystą pokrywą.
4,7
Wibo Cheek to Cheek
róż do policzków, nr 5; 3,5 g
12,99 zł
100 g = 371,14 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Pełnoporcjowa karma PERFECTION Wołowina z kurczakiem dla dorosłych kotów, ciemne opakowanie z kotem, widok z przodu.
4,7
Perfection
karma pełnoporcjowa sucha dla dorosłych kotów, Wołowina z Kurczakiem 750 g
14,49 zł
100 g = 1,93 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
Różowa woda perfumowana Sweet Tooth Sabrina Carpenter 75ml, widok przodu opakowania i tekstura bloku czekolady.
4,7
Sabrina Carpenter Sweet Tooth
woda perfumowana dla kobiet 75 ml
134,99 zł
100 ml = 179,99 zł
Najniższa cena: 189,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fluff Matcha Latte Body Wash Scrub w kwadratowym zielonym słoiku z pomarańczową nakrętką, widok z przodu.
4,8
Fluff
peeling do mycia ciała, Matcha Latte 350 ml
15,99 zł
100 ml = 4,57 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
HEIKI HEIKI Nutritive Mask, beżowa tubka do włosów o zapachu Marseille & Seaweed, widok z przodu.
5,0
HEIKI HEIKI Nutritive
maska do włosów, intensywnie odżywiająca 200 ml
37,99 zł
100 ml = 19,00 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała butelka szamponu Alterra Bio Owies, balansującego do skóry głowy. pH neutralny, bez silikonów.
4,9
Alterra
szampon do skóry głowy, łagodny, bez silikonów 200 ml
7,29 zł
100 ml = 3,65 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarna kredka do oczu Lovely Black eyeliner z temperówką, widoczna ukośnie na czarnym tle.
4,8
Lovely
kredka do oczu, z temperówką, Black 1,8 g
6,99 zł
100 g = 388,33 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Kids Magiczny Jednorożec, różowy spray ułatwiający rozczesywanie włosów, z etykietą z jednorożcem i wróżką.
4,4
Isana Kids
spray do włosów dla dzieci, ułatwiający rozczesywanie 150 ml
6,69 zł
100 ml = 4,46 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Sculpting Stick Bronzer nr 1 Cool Nude, beżowy sztyft z wysuniętym produktem i zdjętą nakrętką obok.
4,9
NAM Sculpting Stick
bronzer do twarzy w sztyfcie, nr 01 Cool Nude 10 g
29,99 zł
100 g = 299,90 zł
Najniższa cena: 53,99 zł
TYLKO U NAS
Domol WC-DUFTSTEIN Ozean-frische, blister z 10 owalnymi, niebieskimi kostkami do WC, widok z przodu.
4,8
Domol
zawieszka do WC, Świeżość Oceanu 2 x 55 g
7,99 zł
100 g = 7,26 zł
Najniższa cena: 9,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.