Wszystkie promocje

Opakowanie 4 wkładów do maszynki BIC Hybrid 5 Flex z 5 ruchomymi ostrzami i nawilżającym paskiem.
4,9
BiC Hybrid 5 Flex
wkłady do maszynki do golenia dla mężczyzn, 5 ostrzowe 4 szt.
29,99 zł
1 szt. = 7,50 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
TYLKO U NAS
Kimoco Young regenerująca maska w płachcie, biało-czerwona saszetka z truskawką i tekstem, front.
4,8
Kimoco Young
maska w płachcie z ekstraktem z truskawki i wodą lodowcową 25 ml
3,79 zł
100 ml = 15,16 zł
Najniższa cena: 4,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Routines by Alkmie Peeling enzymatyczny w białej tubce i pudełku, widoczne z przodu, czarne napisy.
4,9
Routines by Alkmie
peeling do twarzy enzymatyczny, delikatne złuszczenie, wyrównanie kolorytu 50 ml
34,99 zł
100 ml = 69,98 zł
Najniższa cena: 53,99 zł
MEGA!
Białe opakowanie filtra wody Dafi Mg+ z wizerunkiem niebieskiego wkładu, wzbogacającego wodę w magnez.
4,9
Dafi Unimax
filtr do wody, magnezowy 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 15,49 zł
Złota maskara LOréal Telescopic, opakowanie i otwarta z czarnym, precyzyjnym aplikatorem grzebieniowym.
4,8
L'Oréal Paris Telescopic
tusz do rzęs, wydłużający, Czarny 8 ml
53,99 zł
100 ml = 674,88 zł
Najniższa cena: 76,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
EnerBio syrop z agawy w przezroczystej butelce ze złotą nakrętką. Etykieta BIO z grafiką deserów i 100% recyklingu.
5,0
enerBiO
syrop z agawy 500 ml
17,49 zł
100 ml = 3,50 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Cheek to Cheek róż do policzków w czarnym kwadratowym kompakcie z okrągłym różowym wkładem, widok z góry.
4,9
Wibo Cheek to Cheek
róż do policzków, nr 3; 3,5 g
12,99 zł
100 g = 371,14 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Żółty żel pod prysznic Fluff Mango Gelato, butelka z grafiką mango, biały korek, widok z przodu z napisami.
4,6
Fluff
żel do mycia ciała, Mango Gelato 500 ml
12,99 zł
100 ml = 2,60 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Maska mixer OnlyBio do łagodnej koloryzacji tonerem, czarny słoik z makadamią i jojoba, widok z przodu.
4,8
OnlyBio Hair In Balance
maska-mixer do włosów, do łagodnej koloryzacji tonerem 300 ml
15,49 zł
100 ml = 5,16 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
TYLKO U NAS
Pieluchomajtki Babydream Premium Pants 6 XL (15+ kg), 18 szt., 12h ochrony, 0% perfum.
4,9
Babydream Premium
pieluchomajtki, 6 XL, 15+ kg 18 szt.
16,99 zł
1 szt. = 0,94 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Bielenda Vanity ekspresowy krem do depilacji z aloesem do wrażliwej skóry, zielona tubka i pudełko, widok.
4,7
Bielenda Vanity Aloes
krem do depilacji, ciało, twarz i bikini, skóra wrażliwa 100 ml
6,49 zł
100 ml = 6,49 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
CIAO Dashi Blends Chicken Recipe, saszetka karmy dla kota, kurczak w galaretce rybnej, front opakowania.
4,9
Inaba Ciao Dashi Blends
karma uzupełniająca dla kotów, Kurczak 40 g
4,69 zł
100 g = 11,73 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
HEIKI HEIKI Nutritive Shampoo w ciemnoczerwonej butelce z ceramidami i algami, zapach Marsylii, widok z przodu.
4,8
HEIKI HEIKI Nutritive
szampon do włosów, odżywczy 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie tamponów Facelle Normal, 32 szt., różowe. Z przodu ocena ÖKO-TEST "sehr gut" i pieczęć "SoftSilk".
4,7
Facelle
tampony higieniczne, Normal 32 szt.
6,79 zł
1 szt. = 0,21 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Perfumy Moonlight In The Desert Marcelina Zawadzka w szklanej butelce z beżową etykietą i brązową nakrętką.
4,9
Esotiq Marcelina Zawadzka Moonlight In The Desert
woda perfumowana dla kobiet 50 ml
59,99 zł
100 ml = 119,98 zł
Najniższa cena: 105,99 zł
TYLKO U NAS
Zbliżenie na turkusowy liść pełen kropelek wody, podkreślające świeżość i naturalną teksturę. Widoczne żyłki.
4,9
Alouette
chusteczki higieniczne, 3-warstwowe z zapachem, różne rodzaje 56 szt.
4,39 zł
1 szt. = 0,08 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Blue Matcha krem-pianka nawilżająco-balansujący, biały słoiczek z błękitnym wzorem chmur, widok z przodu.
4,9
Bielenda Blue Matcha
krem-pianka do twarzy, nawilżająco-balansująca, dzień/noc 50 ml
15,49 zł
100 ml = 30,98 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MAM WIĘCEJ
Białe regeneracyjne serum Regenerum do stóp w słoiczku, widok z przodu, napis +20% więcej w tej samej cenie.
4,8
Regenerum
serum do stóp, regeneracyjne 150 ml
18,49 zł
100 ml = 12,33 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Duży obcinacz do paznokci For Your Beauty z czarno-turkusowym uchwytem, zapakowany w blister.
4,8
For Your Beauty Manicure
obcinacz do paznokci, duży 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Zielona saszetka maski oczyszczającej Selfie Project #BravePanda z BioActive Charcoal i Green Bamboo i pandami.
4,8
Selfie Project #BravePanda
maska w płachcie, oczyszczająca 15 ml
7,29 zł
100 ml = 48,60 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!NOWE
Antyperspirant Borotalco Invisible Fresh Ocean, biały spray przeciw plamom, 48h ochrony, z przodu.
4,8
Borotalco Invisible Anti-Stains Dry
antyperspirant w sprayu, 48h 150 ml
12,99 zł
100 ml = 8,66 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Isana Haarwasser Birke, butelka z zieloną etykietą i zakrętką, widok z przodu. Tonik do włosów normalnych i przetłuszczających się.
4,8
Isana
woda do włosów, brzozowa 500 ml
9,49 zł
100 ml = 1,90 zł
Najniższa cena: 11,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.