Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Avellia płyn micelarny w chusteczkach bambusowych, biała tuba z fioletowym paskiem i zielonymi liśćmi, widok z przodu.
4,5
Avellia
płyn micelarny w chusteczce z trawy bambusowej 100 szt.
7,99 zł
1 szt. = 0,08 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czerwony żel AXE Sunset Fresh 3w1, widok z przodu, czarna nakrętka, etykieta z palmą i zachodem słońca.
4,9
AXE Sunset Fresh
żel pod prysznic dla mężczyzn, 3w1 400 ml
12,99 zł
100 ml = 3,25 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Jasny podkład M Perfect Lift Foundation w szklanej butelce z pompką. Obok widoczna testowa smuga i napis 90% naturalny.
4,4
NAM Perfect Lift
podkład do twarzy, nr 02N Naked 30 g
39,99 zł
100 g = 133,30 zł
Najniższa cena: 71,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
LAAB MILKY WATERFALL EYECARE DUO: dwustronna tubka dzień/noc i pudełko, widok pod kątem, ECTOIN OAT PEPTIDES.
4,8
AA LAAB Milky Waterfall Hydration
serum na dzień i krem na noc, pod oczy 1 szt.
31,99 zł
1 szt. = 31,99 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bambusowa szczotka do włosów FYB nadająca połysk, owalna, z czarnym włosiem. Widok z przodu, napis Beauty.
4,8
For Your Beauty We Love Nature
szczotka do włosów, z drewna bambusowego, wygladzająca 1 szt.
15,99 zł
1 szt. = 15,99 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!NOWE
Czarna butelka sprayu WS ACADEMY: laminujący, termoochrona włosów, wygładzenie, efekt Glass Hair.
5,0
Wierzbicki & Schmidt
spray do włosów, laminujący, termoochronny 150 ml
18,99 zł
100 ml = 12,66 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarny krem ceramidowy Routines Alkmie w butelce z pompką i pudełku, widok z przodu na białe etykiety.
4,6
Routines by Alkmie
krem do twarzy ceramidowy, regeneracja, odbudowa bariery hydrolipidowej 50 ml
36,99 zł
100 ml = 73,98 zł
Najniższa cena: 61,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Gillette Labs maszynka w żółto-czarnym pudełku z 3 wkładami i podstawką, widok z przodu, do 6 miesięcy golenia.
4,8
Gillette Labs Face
maszynka do golenia, dla mężczyzn, 1 rączka + 3 wkłady + stojak 1 szt.
81,99 zł
1 szt. = 81,99 zł
Najniższa cena: 121,99 zł
TYLKO U NAS
Muliair patyczki zapachowe Drzewo Sandałowe 50 ml w jasnobeżowym pudełku z grafiką słojów drewna, widok pod kątem.
4,5
Multiair
patyczki zapachowe, Drzewo Sandałowe 50 ml
7,49 zł
100 ml = 14,98 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Oil Repair odżywka z olejem marula w pomarańczowej butelce, widok z przodu, do włosów suchych i zniszczonych.
4,7
Isana
odżywka do włosów, Oil Repair 300 ml
4,19 zł
100 ml = 1,40 zł
Najniższa cena: 6,29 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarne opakowanie karmy Perfection Ryby Morskie z Indykiem dla kotów sterylizowanych, 750g, z pręgowanym kotem.
4,5
Perfection
karma sucha pełnoporcjowa dla kotów po sterylizacji, Ryby Morskie z Indykiem 750 g
14,49 zł
100 g = 1,93 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana maska 3w1 jedwabisty połysk do włosów suchych, różowy słoiczek z magnolią i lotosem, przód.
4,8
Isana
maska do włosów, 3w1, Jedwabisty Połysk 250 ml
7,29 zł
100 ml = 2,92 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała, automatyczna kredka do oczu Lovely & White z widocznym, zdjętym białym kapturkiem, pionowo.
4,4
Lovely
kredka do oczu, White 1 szt.
8,79 zł
1 szt. = 8,79 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!
Himalaya Mint Fresh Herbal Toothpaste, zielono-białe opakowanie, liście mięty, tekst Gum Expert i Fresh Breath.
4,9
Himalaya Gum Expert Mint Fresh
pasta do zębów, ziołowa 75 ml
8,79 zł
100 ml = 11,72 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowe perfumy Sunrise Over The Pink Dune w szklanej butelce, na tle blond modelki w różowym futrze.
4,8
Esotiq Marcelina Zawadzka Sunrise Over The Pink
woda perfumowana dla kobiet 50 ml
59,99 zł
100 ml = 119,98 zł
Najniższa cena: 105,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie wkładek laktacyjnych Babydream, 30 sztuk, z wizerunkiem matki i dziecka, chłonne i delikatne dla skóry.
4,5
Babydream Mamas
wkładki laktacyjne dla kobiet karmiących 30 szt.
5,79 zł
1 szt. = 0,19 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Miss Sporty Satin to Last pomadka Dusty Rose, satynowe wykończenie, czarna obudowa, srebrny detal, z odkręconą zatyczką.
4,7
Miss Sporty Satin To Last
pomadka do ust, nr 101 Dusty Rose 4 g
11,99 zł
100 g = 299,75 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Biały balsam do demakijażu Fluff Raspberry & Almonds, z różowym napisem i grafiką. Obok stoi różowe pudełko.
4,8
Fluff Superfood
balsam do demakijażu, o zapachu malin i migdałów 50 ml
17,99 zł
100 ml = 35,98 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
TYLKO U NAS
EnerBiO Barista Hafer napój owsiany z soją, bez cukru, wegański. Szary karton 1l z kawą latte i ziarnami kawy, widok z przodu.
4,9
enerBiO Barista
napój na bazie sfermentowanych płatków owsianych i soi 1 l
4,99 zł
1 l = 4,99 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Róż Wibo Cheek to Cheek, pudrowy, w czarnym kwadratowym kompakcie z różowym wkładem, widok z góry.
4,6
Wibo Cheek to Cheek
róż do policzków, nr 6; 3,5 g
12,99 zł
100 g = 371,14 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Otwarty żelowy rozświetlacz Tuli Labs Gelly Gold w srebrnym kompakcie, z intensywnym złotym blaskiem.
4,9
Tuli Labs
rozświetlacz do twarzy, żelowy, Gold 14 g
27,49 zł
100 g = 196,36 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!
Bugatti Performance Deep Blue męska woda toaletowa, ciemnoniebieski flakon i pudełko, widok pod kątem.
4,9
bugatti Performance Deep Blue
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
65,99 zł
100 ml = 65,99 zł
Najniższa cena: 114,99 zł
TYLKO U NAS
Biała butelka żelu pod prysznic ISANA Milk & Honey z żółtą zakrętką, widok z przodu, z grafiką miodu i mleka.
4,8
Isana
żel pod prysznic, Milk&Honey 500 ml
5,29 zł
100 ml = 1,06 zł
Najniższa cena: 6,29 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.