Wszystkie promocje

MEGA!
Bugatti Performance Deep Blue męska woda toaletowa, ciemnoniebieski flakon i pudełko, widok pod kątem.
4,9
bugatti Performance Deep Blue
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
65,99 zł
100 ml = 65,99 zł
Najniższa cena: 114,99 zł
TYLKO U NAS
Biała butelka żelu pod prysznic ISANA Milk & Honey z żółtą zakrętką, widok z przodu, z grafiką miodu i mleka.
4,8
Isana
żel pod prysznic, Milk&Honey 500 ml
5,29 zł
100 ml = 1,06 zł
Najniższa cena: 6,29 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Mały metalowy obcinacz do paznokci Rossmann w blistrze, z pilnikiem i oczyszczaczem, widok z przodu.
4,8
For Your Beauty Manicure
obcinacz do paznokci, mały 1 szt.
4,79 zł
1 szt. = 4,79 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Christian Laurent 55+ krem przeciwzmarszczkowy w szklanym słoiczku i białym pudełku, widok z przodu.
4,8
Christian Laurent Pour La Beaute
krem do twarzy, infuzyjny, przeciwzmarszczkowy, 55+, dzień/noc 50 ml
25,99 zł
100 ml = 51,98 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
MEGA!NOWE
Lirene DermoProgram anti-cellulite activating concentrate w białej tubce z zieloną etykietą, widok z przodu.
5,0
Lirene Anticellulite Activating
koncentrat do ciała, intensywnie wyszczuplający 100 ml
34,99 zł
100 ml = 34,99 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!
Dolce & Gabbana Light Blue EDT 50ml w jasnoniebieskim pudełku i przezroczystej butelce, widok frontalny.
4,8
Dolce & Gabbana Light Blue
woda toaletowa dla kobiet 50 ml
159,99 zł
100 ml = 319,98 zł
Najniższa cena: 279,99 zł
TYLKO U NAS
Isana Haarwasser Birke, butelka z zieloną etykietą i zakrętką, widok z przodu. Tonik do włosów normalnych i przetłuszczających się.
4,8
Isana
woda do włosów, brzozowa 500 ml
9,49 zł
100 ml = 1,90 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
TYLKO U NAS
Domol Perfume & Style, patyczki zapachowe peonia i kwiat wiśni: różowe pudełko, brązowe patyczki i butelka, widok z przodu.
4,2
Domol Perfume & Style
patyczki zapachowe, Peonia i Kwiat Wiśni, opakowanie uzupełniające 90 ml
9,49 zł
100 ml = 10,54 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Róż Wibo Cheek to Cheek, pudrowy, w czarnym kwadratowym kompakcie z różowym wkładem, widok z góry.
4,6
Wibo Cheek to Cheek
róż do policzków, nr 6; 3,5 g
12,99 zł
100 g = 371,14 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Niebieska butelka Happy Care odżywki emolientowej do włosów z białą pompką, wygładza puszące się włosy.
4,9
Happy Care
odżywka do włosów, emolientowa 270 ml
12,49 zł
100 ml = 4,63 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała butelka J'mella Femme Fatale, 500ml, odżywka do włosów suchych, z czarną pompką, widok z przodu.
4,8
Jmella in France Femme Fatale
odżywka do włosów przesuszonych, nawilżająca, perfumowana 500 ml
32,99 zł
100 ml = 6,60 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Tołpa Purple Corrector & White, pasta wybielająca, w fioletowo-białej tubce i pudełku, niweluje żółte tony.
4,6
Tołpa White ON Purple Corrector & White
pasta do zębów, wybielająca 75 ml
13,99 zł
100 ml = 18,65 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
TYLKO U NAS
Isana kremowy żel pod prysznic Kokosowa Świeżość, biała butelka z żółtą etykietą mango i kokosa, przód.
4,9
Isana
żel pod prysznic, Woda Kokosowa 500 ml
5,29 zł
100 ml = 1,06 zł
Najniższa cena: 6,29 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dermika Luxury Peptides 60+ Multi Peptydowy krem przeciwzmarszczkowy w tealowym opakowaniu i złoty słoiczek.
4,8
Dermika Luxury Peptides
krem do twarzy, ujędrniający, 60+ 50 ml
47,99 zł
100 ml = 95,98 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Christian Laurent Infuzyjny Krem 35+ w białym słoiczku i złotym opakowaniu, widok z przodu.
4,9
Christian Laurent Pour La Beaute
krem do twarzy, infuzyjny, nawilżający, 35+, dzień/noc 50 ml
25,99 zł
100 ml = 51,98 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała butelka szamponu Alterra z kofeiną i biotyną do cienkich, osłabionych włosów, z czerwoną zakrętką.
4,7
Alterra
szampon do włosów osłabionych z Kofeiną 200 ml
7,29 zł
100 ml = 3,65 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
MADE IN LAB. PRIIVE solar flame perfumy damskie. Jasnoszare pudełko i butelka z żółtym płynem, pionowe logo. Widok pod kątem.
4,4
Made in Lab. Prive Solar Flame
perfumy dla kobiet 50 ml
47,99 zł
100 ml = 95,98 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
TYLKO U NAS
ISANA Hyaluron Intense krem na dzień SPF 30 w białym słoiczku i niebieskim kartoniku, redukuje zmarszczki, widok z przodu.
4,7
Isana Hyaluron Intense
krem do twarzy, nawilżający, SPF 30, na dzień 50 ml
15,99 zł
100 ml = 31,98 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Żółty spray do opalania Sunozon SPF 30, Rossmann, wodoodporny, widok z przodu. Etykieta z informacją o braku mikroplastiku.
4,9
Sunozon
spray przeciwsłoneczny, wodoodporny, UVA+UVB, SPF 30; 200 ml
16,49 zł
100 ml = 8,25 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Winston Junior sucha karma dla kociąt z drobiem, 500g, fioletowe opakowanie z wizerunkiem kotka.
4,7
Winston Junior
karma pełnoporcjowa dla kotów, z Drobiem 500 g
6,79 zł
100 g = 1,36 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Kremowe mydło ISANA Mleko i Miód w żółtej butelce z pompką, z grafiką mlecznych smug i plastrów miodu, przód.
4,8
Isana
mydło w płynie, kremowe, Mleko i Miód 500 ml
2,79 zł
100 ml = 0,56 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Beżowy krem CC Bielenda Daily SPF 50 matujący i korygujący, z efektem glow, widok z przodu, obok próbki.
4,4
Bielenda Daily CC Efekt Glow
krem CC do twarzy, SPF 50, rozświetlająco-korygujący, kolor Uniwersalny 40 ml
23,49 zł
100 ml = 58,73 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
TYLKO U NAS
Biała butelka pianki SORAYA Plante do twarzy (99% naturalna), z kwiatowym wzorem, widok z przodu.
4,9
Soraya Plante
pianka do mycia twarzy, roślinna, Woda Neroli, Alga Wakame, 150 ml
15,99 zł
100 ml = 10,66 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Professional Molecular Repair Odżywka, różowa butelka z pompką, grafika DNA, widok z przodu, do głębokiej regeneracji włosów.
4,6
Isana Professional Molecular Repair
odżywka do włosów 250 ml
9,99 zł
100 ml = 4,00 zł
Najniższa cena: 14,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.