Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Isana Professional Molecular Repair Odżywka, różowa butelka z pompką, grafika DNA, widok z przodu, do głębokiej regeneracji włosów.
4,6
Isana Professional Molecular Repair
odżywka do włosów 250 ml
9,99 zł
100 ml = 4,00 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!
Niebieskie ściereczki uniwersalne Jan Niezbędny, 10 szt., miękkie jak bawełna, bez smug, widok przód.
4,9
Jan Niezbędny
ściereczki uniwersalne, różne kolory 10 szt.
9,49 zł
1 szt. = 0,95 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bladoróżowy lakier do włosów 2w1 z suchym szamponem Hairmate Full Moon 75ml, widok z przodu.
4,3
Hairmate Full Moon
lakier do włosów z suchym szamponem, 75 ml
9,99 zł
100 ml = 13,32 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!
Biały antyperspirant Dove Advanced Care Original, sztyft z niebieską nakrętką, 72h i 3X Action, widok z przodu.
4,9
Dove Advanced Care Original
antyperspirant w sztyfcie dla kobiet, 72h 50 ml
15,99 zł
100 ml = 31,98 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fluff Butter Milk Body Yogurt w białej tubce, widok z przodu. Opakowanie z pomarańczowym wzorem i opisami Vegan, Cruelty Free.
4,7
Fluff
jogurt do ciała, Butter Milk 180 ml
11,49 zł
100 ml = 6,38 zł
Najniższa cena: 16,49 zł
TYLKO U NAS
Domol XL-SPARPACK granatowe opakowanie kapsułek do zmywarki All-in-One, 55 sztuk, z logo i widoczną rozpuszczającą się kapsułką.
4,7
Domol All-In-One
kapsułki do zmywarki 55 szt.
31,99 zł
1 szt. = 0,58 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
TYLKO U NAS
Dobra Kaloria Kulki owsiane i czekolada 100g w brązowej torebce. Dwie kulki, płatki owsiane, czekolada, widok z przodu.
4,8
Dobra Kaloria
kulki owsiane z czekoladą 100 g
8,99 zł
100 g = 8,99 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Biała butelka nappa Maść Kuracja na zrogowacenia z pompką, widoczny napis MOCZNIK 50% i stopa.
4,9
Silcare Nappa
maść do stóp, kuracja na zrogowacenia, Mocznik 50% 250 ml
27,99 zł
100 ml = 11,20 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Christian Laurent Luksusowy Płyn Micelarny 24K, biała butelka ze złoto-białą etykietą, widok przód.
4,9
Christian Laurent Pour La Beaute
płyn micelarny, luksusowy, z koloidalnym złotem 24K 500 ml
16,49 zł
100 ml = 3,30 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Kids Magiczny Jednorożec odżywka do włosów, fioletowa tubka z jednorożcem, tropikalny zapach, widok z przodu.
4,9
Isana Kids
odżywka do włosów, Magiczny Jednorożec 200 ml
6,69 zł
100 ml = 3,35 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała, owalna lampa UV LED 48W do paznokci Bloom Nails, z cyfrowym wyświetlaczem, na ciemnym tle.
4,9
Bloom Nails
lampa UV LED, profesjonalna, 48W 1 szt.
53,99 zł
1 szt. = 53,99 zł
Najniższa cena: 77,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Cherry Plump nawilżająco-wygładzające serum do twarzy w różowym sztyfcie i pudełku, widok z przodu.
4,8
Bielenda Cherry Plump
serum do twarzy, w sztyfcie, nawilżająco-wypełniające 20 g
22,99 zł
100 g = 114,95 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarna butelka z pompką WS Academy, krem do loków i fal. Biały marmurowy wzór, front view. Aktywator skrętu, kompleks chia+len.
4,8
Wierzbicki & Schmidt Aktywacja Skrętu
krem do włosów, aktywujący skręt fal i loków 150 ml
21,49 zł
100 ml = 14,33 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Masełko do demakijażu i zmywania SPF Routines by Alkmie, biały słoiczek z czarną nakrętką, widok z góry.
4,5
Routines by Alkmie
masełko do demakijażu i zmywania SPF 60 ml
29,99 zł
100 ml = 49,98 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
ISANA delikatne mydło Mango Exotic, przezroczysta butelka z pompką, etykieta z owocami mango i passiflory, widok z przodu.
4,9
Isana
mydło w płynie, Mango Exotic 500 ml
2,79 zł
100 ml = 0,56 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
TYLKO U NAS
Fluff rozświetlające mleczko do twarzy Cherry, różowa butelka z pipetą obok pudełka, widok z przodu.
4,9
Fluff
mleko do twarzy, rozświetlające, Wiśnia 40 ml
24,49 zł
100 ml = 61,23 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Jasnobeżowy korektor Wibo Forever Better Skin High Coverage w butelce, z czarną zakrętką, widok z przodu.
4,8
Wibo Forever Better Skin
korektor do twarzy, intensywnie kryjący, nr 6 11 g
15,99 zł
100 g = 145,36 zł
Cena regularna:28,99 zł
Najniższa cena: 27,49 zł
TYLKO U NAS
Biała butelka domol FÜR HELLES Feinwaschmittel, widok z przodu, z napisem '33% mniej dozowania', na 40 prań.
4,9
Domol
płyn do prania, tkanin Białych 1 l
14,49 zł
1 l = 14,49 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
Różowy krem do rąk Fluff Superfood Raspberry, intensywnie nawilżający, widok z przodu tubki z białymi napisami.
4,8
Fluff Superfood
krem do rąk, antybakteryjny i nawilżający, Malina 50 ml
6,99 zł
100 ml = 13,98 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
TYLKO U NAS
Niebieska paczka przysmaków Winston dla psa 'rich in Poultry', bezzbożowych, z wizerunkiem Beagle'a. Widoczne smakołyki.
4,9
Winston Snack
karma uzupełniająca dla dorosłych psów, z drobiem 200 g
3,39 zł
100 g = 1,70 zł
Najniższa cena: 4,19 zł
TYLKO U NAS
Rękaw do pieczenia JAN Niezbędny, brązowe pudełko z żółtą etykietą i grafiką mięsa, widok z przodu, 3 m x 35 cm.
4,9
Jan Niezbędny
rękaw do pieczenia dużych porcji XXL, szer. 35 cm, dług. 3 m 1 szt.
6,39 zł
1 szt. = 6,39 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Isana Anti-UV Tagesfluid SPF 50 w białej butelce na tle z kroplami, widok z przodu, bez perfum.
4,9
Isana Love Your Skin
fluid przeciwzmarszczkowy, na dzień, SPF 50 30 ml
18,99 zł
100 ml = 63,30 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio odżywka humektantowa wegańska, zielono-fioletowa tubka, widok z przodu, z logo Hair in Balance.
4,6
OnlyBio Hair In Balance
odżywka do włosów, humektantowa 50 ml
4,79 zł
100 ml = 9,58 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!
Aluminiowa folia Jan Niezbędny, gruba i wytrzymała, 20m. Widok rolki z żółtą etykietą i grafiką łososia.
4,9
Jan Niezbędny
folia aluminiowa, tłoczona, dług. 20 m 1 szt.
9,49 zł
1 szt. = 9,49 zł
Najniższa cena: 13,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.