Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio odżywka humektantowa wegańska, zielono-fioletowa tubka, widok z przodu, z logo Hair in Balance.
4,6
OnlyBio Hair In Balance
odżywka do włosów, humektantowa 50 ml
4,79 zł
100 ml = 9,58 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!
Aluminiowa folia Jan Niezbędny, gruba i wytrzymała, 20m. Widok rolki z żółtą etykietą i grafiką łososia.
4,9
Jan Niezbędny
folia aluminiowa, tłoczona, dług. 20 m 1 szt.
9,49 zł
1 szt. = 9,49 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dermika Luxury Peptides, krem pod oczy przeciw zmarszczkom, intensywnie liftingujący, w turkusowej tubce i pudełku.
4,8
Dermika Luxury Peptides
krem pod oczy, intensywnie liftingujący 15 ml
31,99 zł
100 ml = 213,27 zł
Najniższa cena: 51,99 zł
MEGA!
Lacoste Red męska woda toaletowa, prostokątna butelka z białym logo krokodyla i czerwonym korkiem.
4,8
Lacoste Red
woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
104,99 zł
100 ml = 139,99 zł
Najniższa cena: 184,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Żelowy rozświetlacz Tuli Labs Gelly Silver w otwartym, srebrnym kompakcie z lusterkiem, obok puchaty aplikator.
4,9
Tuli Labs
rozświetlacz do twarzy, żelowy, Silver 14 g
27,49 zł
100 g = 196,36 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!NOWE
Bielenda Skin Perfection Jelly Primer, miętowa żelowa baza pod makijaż wyrównująco-blurująca, widok z przodu.
Bielenda Skin Perfection
baza pod makijaż, wyrównująco-blurująca 30 ml
17,49 zł
100 ml = 58,30 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Biała butelka ISANA Kremowy Żel pod Prysznic Oliwka z zieloną nakrętką, z przodu wizerunek oliwek i kremu.
4,8
Isana
żel pod prysznic, kremowy, Oliwka 500 ml
5,29 zł
100 ml = 1,06 zł
Najniższa cena: 6,29 zł
TYLKO U NAS
Jasnoniebieska puszka karmy Winston dla psów: pasztet z dziczyzną, bez cukru. Na etykiecie pies golden retriever.
4,8
Winston
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych psów, z dziczyzną 400 g
2,99 zł
100 g = 0,75 zł
Najniższa cena: 3,69 zł
TYLKO U NAS
Szampon Isana Coffein w niebieskiej butelce z czerwoną zakrętką, wspiera porost włosów, widok z przodu.
4,8
Isana
szampon do włosów, Coffein 250 ml
8,99 zł
100 ml = 3,60 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!
Różowy flakon perfum Bugatti Bella Donna w szklanej butelce i pasujące opakowanie, widok z przodu na białym tle.
4,9
bugatti Bella Donna
woda perfumowana dla kobiet 60 ml
65,99 zł
100 ml = 109,98 zł
Najniższa cena: 114,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Sensitive delikatne mydło w płynie z aloesem, jasnoniebieska butelka z pompką, widok z przodu.
4,9
Isana Sensitive
mydło w płynie z Aloesem 500 ml
2,79 zł
100 ml = 0,56 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dwie pomadki ISANA Classic do ust z bio olejem jojoba w błękitnym blistrze, widok z przodu.
4,7
Isana
pomadka do ust, ochronna, Classic, zestaw 2 x 4,8 g
5,79 zł
100 g = 60,31 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Forever Better Skin High Coverage Concealer, jasnobeżowy płyn w szklanej butelce, widok z przodu.
4,3
Wibo Forever Better Skin
korektor do twarzy, intensywnie kryjący, nr 5 11 g
15,99 zł
100 g = 145,36 zł
Cena regularna:28,99 zł
Najniższa cena: 27,49 zł
MEGA!NOWE
Czarna butelka odżywki WS Academy bez spłukiwania Ceramidowa Regeneracja z peptydami i proteinami, z pompką, widok z przodu.
5,0
Wierzbicki & Schmidt
odżywka do włosów, ceramidowa regeneracja, bez spłukiwania 150 ml
18,99 zł
100 ml = 12,66 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!NOWE
WS Academy Maska do Włosów laminująca, połysk i kontrola puszenia, w czarnym słoiku, efekt Glass Hair.
5,0
Wierzbicki & Schmidt
maska do włosów, laminująca, 250 ml
21,49 zł
100 ml = 8,60 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
MEGA!
Woda toaletowa dla mężczyzn Jaguar Classic Chromite, czarna butelka i pudełko ze srebrnym logo, widok z przodu.
4,8
Jaguar Classic Chromite
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
67,99 zł
100 ml = 67,99 zł
Najniższa cena: 119,99 zł
Dwie tubki Corega Delikatnie Miętowy krem do protez 70g, z XL opakowaniem, ułożone ukośnie.
4,9
Corega
krem mocujący do protez zębowych, delikatnie Miętowy 70 g
23,99 zł
100 g = 34,27 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!
Tołpa dermo hair szampon przeciwłupieżowy z pompką, biała butelka, szara etykieta, widok z przodu.
4,8
Tołpa Dermo Hair Łupież.
szampon do włosów, trychologiczny, przeciwłupieżowy 250 ml
21,99 zł
100 ml = 8,80 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Różowa butelka szamponu Bambino dla niemowląt, hipoalergiczny, od 1. dnia życia, z misiem i pianą.
4,9
Bambino
szampon do włosów z witaminą B3, od 1. dnia życia, 400 ml
11,49 zł
100 ml = 2,87 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Brązowa konturówka Lovely eyeliner z temperówką na skuwce, widoczny swatch koloru na czarnym tle.
4,9
Lovely
kredka do oczu, z temperówką, Brown 1,8 g
6,99 zł
100 g = 388,33 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
AA Laab Absolute Flawless 01 Ivory, nawilżający podkład z Ectoin Oat Peptides, butelka i pudełko.
5,0
AA LAAB Absolute Flawless
podkład do twarzy, multinawilżający, nr 01 Ivory 30 ml
26,49 zł
100 ml = 88,30 zł
Najniższa cena: 44,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Dermika Luxury Peptides maska w płacie z Pepti Pro-Collagen Technology, turkusowe opakowanie, złoty wzór.
2,5
Dermika Luxury Peptides
maska w płachcie, multi peptydowa 1 szt.
13,49 zł
1 szt. = 13,49 zł
Najniższa cena: 16,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.