Wszystkie promocje

Frontal view of Ulgix Wzdęcia 80 mg symetykon box. White and red packaging with intestine illustration.
4,7
Ulgix Wzdęcia
kapsułki miękkie, wyrób medyczny 25 szt.
10,99 zł
1 szt. = 0,44 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
TYLKO ONLINE
Dwa różowe masażery do oczu Geske Duo Cool & Warm 7w1 z błyszczącą obudową, jeden stoi, drugi leży, pudełko w tle.
Geske Cool & Warm Duo
masażer do oczu, 7w1, Różowy 1 szt.
104,99 zł
1 szt. = 104,99 zł
Najniższa cena: 139,99 zł
Lovi Soother Clip with Ribbon 0m+, biała tasiemka i szary klips, w niebiesko-różowym opakowaniu, widok z przodu.
4,8
Lovi
tasiemka do smoczka, 0m+, różne kolory 1 szt.
26,99 zł
1 szt. = 26,99 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
TYLKO ONLINE
Organique Bloom Essence Nektar do kąpieli, różowy, nawilżający płyn z japońską wiśnią, w przezroczystej butelce, frontalnie.
Organique Hydrating Therapy Bloom Essence
nektar do kąpieli, oczyszczająco - kojący 200 ml
41,99 zł
100 ml = 21,00 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO ONLINE
Organique Spicy Therapy Bath Foam, pomarańczowo-czerwona butelka z pomarańczą, oczyszcza, chroni. Widok z przodu.
Organique Spicy Therapy
płyn do kąpieli, oczyszczająco - ochronny 200 ml
41,99 zł
100 ml = 21,00 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
Grafika opakowania Bella Cotton: 140 dwustronnych płatków 100% bawełny do mycia, na kolorowych pasach.
4,7
Bella Cotton
płatki kosmetyczne, 100% bawełna 140 szt.
6,39 zł
1 szt. = 0,05 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
TYLKO ONLINE
NYX Home Alone Little Nero's Pizza, otwarte zielone pudełko z 6 nude błyszczykami Butter Gloss.
5,0
NYX Professional Makeup Home Alone Little Nero's Pizza
zestaw błyszczyków do ust, Nude 1 szt.
134,99 zł
1 szt. = 134,99 zł
Cena regularna:169,99 zł
Najniższa cena: 134,99 zł
MEGA!
Ciemnobrązowy, matowy eyeliner Rimmel Wonder'Ink Precision Pen, z widocznym napisem, skuwka obok, na czarnym tle.
4,8
Rimmel Wonder'Ink
eyeliner w pisaku, wodoodporny, nr 002 Spiced Chestnut 1 ml
19,99 zł
100 ml = 1999,00 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO ONLINE
Czarna waga solarna RENPHO Elis Solar 2 z wyświetlaczem i telefonem z aplikacją, widok pod kątem.
Renpho Elis Solar 2
waga analityczna, Czarna 1 szt.
124,99 zł
1 szt. = 124,99 zł
Najniższa cena: 169,99 zł
TYLKO ONLINE
Sensum Mare ALGO TONIC, nawilżający tonik do twarzy w jasnoniebieskiej butelce z atomizerem, widok z przodu.
5,0
Sensum Mare Algotonic
tonik do twarzy o działaniu odżywczym i nawilżającym, bogaty 200 ml
61,99 zł
100 ml = 31,00 zł
Cena regularna:74,99 zł
Najniższa cena: 61,99 zł
Hi there print camera refill set, 6 thermal paper rolls: light blue, pink, yellow, and 3 white, front view.
4,9
Hi There
zestaw papieru termicznego do aparatu 1 szt.
11,99 zł
1 szt. = 11,99 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!
Eveline Gel Laque, jasnoróżowy, perłowy lakier do paznokci z efektem żelu. Szybkoschnący, bez lampy UV/LED.
4,9
Eveline Cosmetics Gel Laque
lakier do paznokci, nr 324; 8 ml
6,59 zł
100 ml = 82,38 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!
MIYA myMILKYessence Kojąca emulsja i tonik do twarzy 2w1, kremowa butelka z białym korkiem, widok z przodu.
4,9
Miya Cosmetics myMILKYessence
emulsja i tonik do twarzy, 2w1, kojąca 150 ml
22,99 zł
100 ml = 15,33 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
Szklany kubek z uchem, przezroczysty, ze złotym rantem, jesienny wzór liści i grzybów, widok z przodu.
5,0
Eloy
kubek szklany, Listki, poj. 500ml 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
Różowy pluszowy kwadrat Hello Kitty z dużą białą twarzą i różową kokardą, widok z przodu, z metką.
5,0
Hello Kitty
poszewka na poduszkę, wym. 40x40cm 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO ONLINE
Revolution Reloaded rozświetlacz Dare To Divulge, okrągły, z beżowo-złotym lśniącym pudrem, widok z góry.
5,0
Revolution Reloaded
rozświetlacz, Dare To Divulage 10 g
23,99 zł
100 g = 239,90 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Creme Puff puder prasowany 042 Deep Beige: zamknięte złote opakowanie i otwarty brązowy puder.
5,0
Max Factor Creme Puff
puder do twarzy, prasowany, matujący, nr 42 Deep Beige 14 g
21,49 zł
100 g = 153,50 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
NIVEA Soft Rosé tinted lip balm, 24h moisture, in pink and white packaging with a rose petal graphic, front view.
4,9
NIVEA
balsam do ust, Soft Rose 4,8 g
11,49 zł
100 g = 239,38 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Seysso Carbon Antibacterial, czarna manualna szczoteczka z fioletowymi włóknami. Widok z przodu, napis SEYSSO CARBON.
Seysso
szczoteczka do zębów antybakteryjna, Soft 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!
Wilkinson Sword Sensitive Shave Foam, czarna puszka z zieloną nakrętką, logo z mieczami, 0% alkohol, przód.
4,6
Wilkinson Sword Sensitive
pianka do golenia dla mężczyzn, do skóry wrażliwej 200 ml
9,99 zł
100 ml = 5,00 zł
Najniższa cena: 14,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.