Wszystkie promocje

TYLKO ONLINE
Moee Hyaluronic Liquid Soap, bladoróżowa butelka 300ml z czarną pompką, widok z przodu.
Moee
mydło w płynie, nawilżające z Kwasem Hialuronowym i Alantoiną 300 ml
29,99 zł
100 ml = 10,00 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
Front view of Energizer LR44/A76 Alkaline 2-pack batteries in a white and red blister pack with a cartoon battery.
5,0
Energizer
baterie alkaliczne 1.5V, LR44/A76 2 szt.
9,99 zł
1 szt. = 5,00 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
Semilac Skin Tone Cover Base: butelka z różową bazą hybrydową i wzornik mlecznego, chłodnego różu.
4,7
Semilac Skin Tone
baza do lakierów hybrydowych, kryjąca, Natural Pink 7 ml
28,99 zł
100 ml = 414,14 zł
Najniższa cena: 43,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Geske SmartAppGuided Cool & Warm masażer do twarzy i ciała 7w1, okrągła, bursztynowa głowica, na tle pudełka.
Geske Cool & Warm
masażer do twarzy i ciała, 7w1, Szary 1 szt.
53,99 zł
1 szt. = 53,99 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
MEGA!
Rimmel Wonder'Full Brow, brązowa wodoodporna mascara do brwi z włóknami, otwarta tuba z wyjętym aplikatorem.
4,6
Rimmel Wonder'Full Brow
tusz do brwi, zwiększający objętość, nr 3 Dark 4,5 ml
19,99 zł
100 ml = 444,22 zł
Cena regularna:35,99 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
TYLKO ONLINE
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ krem ujędrniający, złoty słoik obok miętowego pudełka, widok z przodu.
5,0
Estée Lauder Revitalizing Supreme+
krem do twarzy, ujędrniający 50 ml
299,99 zł
100 ml = 599,98 zł
Najniższa cena: 379,99 zł
TYLKO ONLINE
Zestaw Chicco do higieny jamy ustnej dla dzieci: niebieskie etui w kropki, szczoteczka i pasta jabłkowo-bananowa.
Chicco
zestaw, pasta, etui, szczoteczka do zębów, Indigo, 6-36m 1 szt.
41,99 zł
1 szt. = 41,99 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO ONLINE
Ministerstwo organiczny hydrolat lawendowy w brązowej butelce z atomizerem, widok z przodu, biała etykieta z lawendą.
Ministerstwo.
hydrolat Lawendowy, ekologiczny 100 ml
31,99 zł
100 ml = 31,99 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
TYLKO ONLINE
Slavia Cosmetics Hydrophilic Cleansing Oil 100ml, with saffron, white bottle, wooden cap, front.
Slavia Cosmetics
olejek do demakijażu twarzy i oczu, hydrofilowy, z ekstraktem z Szafranu 100 ml
65,99 zł
100 ml = 65,99 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
TYLKO ONLINE
Fioletowa szczoteczka soniczna Vitammy Tooth Friends dla dzieci, z ochronną nasadką i w opakowaniu.
5,0
Vitammy Tooth Friends
szczoteczka soniczna dla dzieci 3+, fioletowa, Tutrut 1 szt.
37,99 zł
1 szt. = 37,99 zł
Najniższa cena: 44,99 zł
TYLKO ONLINE
Fioletowo-biała maska Banobagi Skin Booster Firming PDRN + żeń-szeń, widok z przodu, grafika ampulki.
Banobagi Skin Booster Mask Firming
maska w płachcie, ujędrniająca 25 g
10,99 zł
100 g = 43,96 zł
Cena regularna:12,99 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Eleganckie, złoto-różowe opakowanie Dessi Glow & Contour z białym logo DD i napisem. Luksusowa paleta do konturowania twarzy.
Dessi Glow & Contour
paleta do konturowania twarzy, nr 02 Tan 16,5 g
53,99 zł
100 g = 327,21 zł
Najniższa cena: 98,99 zł
TYLKO ONLINE
NIVEA Disney Princess Vanilla Buttercream pomadka, opakowanie z Kopciuszkiem i kwiatami, widok z przodu. Nawilża 72h.
NIVEA Disney Princess
pomadka do ust, Vanilla Buttercream 4,8 g
12,99 zł
100 g = 270,63 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
Białe słuchawki bezprzewodowe Utility Project w otwartym etui z funkcją ładowania, widok z przodu opakowania.
5,0
Utility Project
słuchawki bezprzewodowe, douszne, Białe 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO ONLINE
Scholl balsam regenerujący do popękanych pięt z mocznikiem, biały sztyft, niebiesko-żółta etykieta, widok z przodu.
Scholl
balsam do stóp w sztycie, regenerujący, na popękane pięty 70 g
39,99 zł
100 g = 57,13 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Miracle Touch beżowy podkład w okrągłym kompakcie, z kwasem hialuronowym i filtrem SPF 30. Widok z góry.
4,9
Max Factor Miracle Touch Skin Perfecting
podkład do twarzy, nawilżający, SPF 30, nr 45 Warm Almond 11,5 g
39,99 zł
100 g = 347,74 zł
Najniższa cena: 72,99 zł
Blister 4 baterii alkalicznych Varta Longlife Power AA. Niebiesko-złote opakowanie, widok z przodu.
4,8
Varta
baterie Longlife Power, AA 4 szt.
5,99 zł
1 szt. = 1,50 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!
Pudełko Lokomotiv drażetki 8 szt., suplement diety na chorobę lokomocyjną, z grafiką zwierząt jadących autem.
4,9
Lokomotiv
drażetki na chorobę lokomocyjną, suplement diety 8 szt.
13,99 zł
1 szt. = 1,75 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
Pluszowa maskotka TY Beanie Boos kota, pomarańczowo-biały w paski, zielone oczy, widok przodem z brzuszkiem.
4,9
TY Beanie Babies
maskotka pluszowa, Kot, Złoty, Mango, wys. 15 cm 1 szt.
27,49 zł
1 szt. = 27,49 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
Smukła czarna butelka soku z malin 100% da to dobre!, z etykietą pełną soczystych owoców, widok z przodu.
4,9
A to dobre!
sok, 100% Malina 250 ml
14,49 zł
100 ml = 5,80 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!
Eveline Wet Skin hybrydowy balsam-serum w jasnoniebieskiej tubce, nawilża, wygładza, rozświetla, efekt mokrej skóry.
4,3
Eveline Cosmetics Wet Skin
balsam-serum do ciała z efektem mokrej skóry 200 ml
12,49 zł
100 ml = 6,25 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
Seni Care Szampon w piance, biała butelka z grafiką "mycie bez wody" i logo VEGAN, dla wrażliwej skóry, z przodu.
4,8
Seni Care
szampon do włosów, w piance, bez użycia wody 200 ml
18,49 zł
100 ml = 9,25 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Nawilżający tonik Needly Crossbarrier z ceramidami, w matowej, błękitno-szarej butelce 200ml, widok z przodu.
Needly Crossbarrier
tonik do twarzy, intensywnie nawilżający 200 ml
82,99 zł
100 ml = 41,50 zł
Najniższa cena: 129,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.