Wszystkie promocje

MEGA!
Beżowa matowa klamra do włosów Jean Louis David w kształcie pętli na opakowaniu detalicznym. Widok z przodu.
4,8
Jean Louis David
klamra do włosów, Beżowa 1 szt.
6,79 zł
1 szt. = 6,79 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Kompaktowa paleta cieni J.Cat Beauty Sweet Tooth Grape Crunch z 9 błyszczącymi kolorami w różowym etui, obok pudełko.
J.Cat Beauty Sweet Tooth
paleta cieni do powiek, nr 104 Grape Crunch 7,2 g
19,99 zł
100 g = 277,64 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
St.Tropez Self Tan Luxe Tan Tonic Drops: bursztynowy płyn w butelce z pipetą i biało-czarne opakowanie kartonowe.
St.Tropez Luxe
krople do twarzy i ciała, samoopalające 30 ml
114,99 zł
100 ml = 383,30 zł
Najniższa cena: 179,99 zł
Ręcznie składany karnet urodzinowy B6, biały z liliowymi kwiatami i różami, brązowa opaska z napisem "W DNIU Urodzin".
4,9
Delta
kartka urodzinowa, W Dniu Urodzin, bukiet 1 szt.
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO ONLINE
Hanskin Pore Cleansing Oil BHA do cery tłustej, brązowa butelka z pompką i opakowanie, widok z przodu.
Hanskin
olejek do twarzy, oczyszczający pory, z kwasami BHA 300 ml
104,99 zł
100 ml = 35,00 zł
Najniższa cena: 129,99 zł
MEGA!
Mustela Baby Oil, Huile de Massage z olejkiem awokado w żółtej butelce 100ml dla niemowląt, widok z przodu.
5,0
Mustela
olejek do masażu od 1. dnia życia 100 ml
28,99 zł
100 ml = 28,99 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Szampon Zenz Rhassoul Pure No. 19 w beżowej, ergonomicznej butelce z czarną etykietą, widok z przodu.
Zenz Rhassoul Pure No.19
szampon do włosów suchych, kręconych i farbowanych 230 ml
99,99 zł
100 ml = 43,47 zł
Najniższa cena: 149,99 zł
OSHEE DROP IN D.I. hydrokoncentrat elektrolitowy Zero grapefruit, biało-różowa butelka, front, 10L napoju.
4,8
Oshee Zero
koncentrat napoju do sodastream, Grapefruit 500 ml
22,49 zł
100 ml = 4,50 zł
Najniższa cena: 27,49 zł
MEGA!
BoboVita Kaszotto! komosa ryżowa z cielęciną i cukinią w słoiczku z zieloną pokrywką, od 7 miesiąca.
4,5
BoboVita Kaszotto!
komosa ryżowa z cielęciną i cukinią, po 7. m-cu 190 g
3,99 zł
100 g = 2,10 zł
Najniższa cena: 5,49 zł
MEGA!
Chanson d'Eau Original naturalny dezodorant w sprayu, przezroczysta butelka z zielono-białą etykietą, widok z przodu.
4,9
Chanson D'eau Original
dezodorant perfumowany dla kobiet 75 ml
17,49 zł
100 ml = 23,32 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
Semilac Fiber Base Pink Milk, srebrna butelka UV Gel Polish obok wzornika mlecznoróżowej bazy.
5,0
Semilac Fiber Base
baza do lakierów hybrydowych, Pink Milk 7 ml
23,49 zł
100 ml = 335,57 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
Ciemnobrązowa kredka do oczu L'Oréal Paris Haute Couleur, ze złotym napisem, widok pionowy z bliska.
3,4
L'Oréal Paris Haute Couleur
kredka do oczu, Brun Leather 4,4 g
27,99 zł
100 g = 636,14 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
TYLKO ONLINE
Czarny żelowy eyeliner Affect Simple Lines z pędzelkiem w oprawie rose-gold obok szklanego słoiczka.
5,0
AFFECT Simple Lines
eyeliner w żelu, wodoodporny, Black 2,9 g
42,99 zł
100 g = 1482,41 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
TYLKO ONLINE
Sensum Mare ALGOGLOW Luminous Skin-Refining Balm, złota tubka na ciało z niebieskimi napisami, przód.
Sensum Mare Algoglow
balsam do ciała, rozświetlająco-upiększający 125 ml
104,99 zł
100 ml = 83,99 zł
Najniższa cena: 129,99 zł
TYLKO ONLINE
Soczny masażer do twarzy 9w1 Geske: czarno-złoty, owalny z fakturą, obok białego pudełka.
Geske Sonic Warm & Cool
masażer soniczny do twarzy, 9w1, Szary 1 szt.
199,99 zł
1 szt. = 199,99 zł
Najniższa cena: 269,99 zł
Mała, niebieska metalowa lokomotywa Thomas z nr 1, w zapieczętowanym opakowaniu Thomas & Friends.
4,9
Fisher-Price Thomas & Friends
lokomotywa metalowa, mała, różne wzory 1 szt
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Cena regularna:29,99 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
TYLKO ONLINE
TIRTIR Mini tint do ust Fig Peach, błyszczyk z aplikatorem wyciągniętym z opakowania, obok próbka koloru.
TIRTIR Waterism Glow Tint
tint do ust, nr 04 Fig Peach 1,8 g
29,99 zł
100 g = 1666,11 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
Karnet Urodzinowy B6, zielony, z motywem banknotów dolara i ręką trzymającą pieniądze. Złoty napis, lakierowany UV.
5,0
Delta
kartka urodzinowa, W dniu Twoich Urodzin, dolary 1 szt.
5,69 zł
1 szt. = 5,69 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
NYX Gum Drop Gloss Hydra Honey, nawilżający błyszczyk do ust w tubce z czerwoną zakrętką, widok z przodu.
NYX Professional Makeup Gum Drop Gloss
błyszczyk do ust, nawilżający, Hydra Honey 5 ml
28,99 zł
100 ml = 579,80 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO ONLINE
Flos-Lek Podology Care regenerujący sztyft do pięt z mocznikiem, biały, obok niebiesko-białego kartonu.
FlosLek Pharma Podology Care
sztyft do pięt, regenerujący, kuracja 20 g
27,99 zł
100 g = 139,95 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!
Rimmel Wonder'Full Brow wodoodporny brązowy tusz do brwi z włóknami, otwarty z wyjętą szczoteczką.
4,8
Rimmel Wonder'Full Brow
tusz do brwi, zwiększający objętość, nr 2 Medium 4,5 ml
19,99 zł
100 ml = 444,22 zł
Cena regularna:35,99 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
Carmex Classic Moisturising Lip Balm w żółtej tubce z czerwoną nakrętką, w przezroczystym blistrze, ujęcie z przodu.
5,0
Carmex Classic
balsam do ust, nawilżający 10 g
9,99 zł
100 g = 99,90 zł
Najniższa cena: 11,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.