Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Maxi Latex Lipgloss, różowy błyszczyk z efektem lustra, aplikator wyjęty z butelki na białym tle.
5,0
NAM Latex
błyszczyk do ust, z lustrzanym wykończeniem, nr 11 Sunset Glow 3,5 ml
19,99 zł
100 ml = 571,14 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Hottie Baked Blusher w kwadratowym opakowaniu, z marmurkowym różowo-białym pudrem, widok z góry.
4,9
Wibo Hottie
róż do policzków, nr 01 Virgin 4 g
15,99 zł
100 g = 399,75 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra 48h ACTIVE Deo Roll-On, biało-niebieski, naturalny, 48h, bez soli aluminium, wegański, widok z przodu.
4,5
Alterra 48h Active
dezodorant w kulce, 48 h 50 ml
12,49 zł
100 ml = 24,98 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Lovely Golden Glow Contouring pressed powder, beżowy, w okrągłym kompakcie z wytłoczonymi gwiazdami, widok z góry.
4,8
Lovely Golden Glow
puder do twarzy, hipoalergiczny, nr 04 10 g
9,99 zł
100 g = 99,90 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Delia Eyebrow Expert Zmywacz do skóry po hennie w białym pudełku. Widok z przodu, kobieta usuwająca tint z brwi wacikiem.
5,0
Delia Cosmetics Eyebrow Expert
zmywacz do skóry, po hennie 20 ml
9,49 zł
100 ml = 47,45 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO U NAS
Biała tubka LAAB PDRN Advanced Repair Dermo-serum do rąk multiregenerujące, z ceramidami, widok z przodu.
3,0
AA LAAB PDRN Advanced Repair
dermo-serum do rąk, multiregenerujące 75 ml
15,99 zł
100 ml = 21,32 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Altapharma Maść rozgrzewająca 100ml w białym pudełku z zielonym topem, czerwoną sylwetką i papryczką chili.
4,8
Altapharma
maść rozgrzewająca mięśnie 100 ml
11,99 zł
100 ml = 11,99 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Hairmate Repair Conditioner w miętowej saszetce z korkiem, front. Regeneracja włosów zniszczonych, podróżny rozmiar.
5,0
Hairmate Repair
odżywka do włosów, regenerująca 50 ml
6,39 zł
100 ml = 12,78 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Szklane słomki Flink & Sauber, 4 sztuki. Widok opakowania z etykietą i słomek w warstwowych napojach z pędzelkiem.
4,8
Flink&Sauber
słomki do picia, szklane 4 szt.
8,99 zł
1 szt. = 2,25 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowe opakowanie Alouette Feuchte Waschlappen Sensitiv (20 sztuk), na tle kropli wody. Z przodu informacja: Produkt zawiera plastik.
4,9
Alouette Sensitiv
chusteczki nawilżane do czyszczenia skóry, twarzy i ciała 20 szt.
3,19 zł
1 szt. = 0,16 zł
Najniższa cena: 4,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarna kosmetyczka ze skóry ekologicznej z połyskującym złotym geometrycznym wzorem, zapinana na suwak, widok z przodu.
4,8
KillyS
kosmetyczka, Gold Lines 1 szt.
18,99 zł
1 szt. = 18,99 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
PRO SKIN LABORATORY hipoalergiczne mydło w piance, 320 ml, w przezroczystej butelce z fioletowym wzorem, widok z przodu.
4,6
Proskin Laboratory
mydło w piance, Hipoalergiczne 320 ml
8,29 zł
100 ml = 2,59 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Ocean Alchemy After Sun Duschgel, przezroczysta turkusowa butelka z efektem chłodzenia, widok z przodu.
4,7
Isana
żel pod prysznic, po opalaniu, Ocean Alchemy 300 ml
4,79 zł
100 ml = 1,60 zł
Cena regularna:6,99 zł
Najniższa cena: 5,69 zł
TYLKO U NAS
enerBiO liofilizowane kawałki mango BIO 25g, pomarańczowa torebka z owocami i białym logo, widok z przodu.
4,5
enerBiO
mango liofilizowane, kawałki 25 g
10,99 zł
100 g = 43,96 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Błyszcząca brązowa kredka do oczu Satin Kajal Cinnamon Brown z widocznym szpicem i zdjętą zatyczką.
4,4
Everybody London
kredka do oczu, Cinnamon Brown 1 g
13,99 zł
100 g = 1399,00 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Czarny grzebień do włosów For Your Beauty Rossmann 12 cm, do rozczesywania, w opakowaniu, widok z przodu.
4,7
For Your Beauty
grzebień do włosów, mały, Czarny 1 szt.
4,99 zł
1 szt. = 4,99 zł
Cena regularna:5,99 zł
Najniższa cena: 5,79 zł
TYLKO U NAS
ISANA clear skin anti-pimple micro-gel patches w różowej saszetce z żółtym napisem, widok z przodu.
Isana Clear Skin
plasterki do twarzy na niedoskonałości skóry z mikroigiełkami żelowymi 6 szt.
18,49 zł
1 szt. = 3,08 zł
Cena regularna:24,99 zł
Najniższa cena: 18,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Balsam do ust Quret Coconut Ceramide w kremowym etui królika, otwarty, obok pomarańczowego opakowania z kokosami.
4,5
Quret
balsam do ust, Coconut Ceramide 3,5 g
12,99 zł
100 g = 371,14 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
enerBiO RAW Czekolada Pistacjowa 80% kakao, zielone opakowanie. Wegańska, bezglutenowa, widok przodu, z pistacjami.
5,0
enerBiO
czekolada gorzka, ekologiczna, z Pistacjami i Migdałami 65 g
11,49 zł
100 g = 17,68 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
Ados Crystalic lakier do paznokci, jasnoróżowy z brokatem, w przezroczystej butelce ze złotą zakrętką.
4,3
Ados Crystalic
lakier do paznokci, nr 02; 6 ml
8,99 zł
100 ml = 149,83 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Kosmetyczka damska z beżowo-czarnym wzorem panterki, zamykana na złoty zamek. Widok z przodu pod kątem.
4,9
KillyS
kosmetyczka make up, różne wzory 1 szt.
18,99 zł
1 szt. = 18,99 zł
Najniższa cena: 26,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.