Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Srebrna łopatka do tortu o eleganckim kształcie, widoczna na tle opakowania z ciastem i owocami.
4,6
Flink&Sauber
łopatka do tortu 1 szt.
11,99 zł
1 szt. = 11,99 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
TYLKO U NAS
Widok z przodu bursztynowej butelki olejku With Love Miłość Energia Wody, czarna nakrętka, etykieta z rybami.
4,5
With Love Miłość
olejek eteryczny, multifunkcyjny, energia wody 10 ml
17,99 zł
100 ml = 179,90 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
TYLKO U NAS
Marilyn Perfect Fit czarne rajstopy na opakowaniu, z sylwetką modelującą nogi i efektem make-up na skórze.
4,0
Marilyn Perfect Fit
rajstopy 30den, visione L 1 para
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
TYLKO U NAS
Zielone opakowanie enerBiO Krakersy słoneczka BIO 100g Rossmann, z wizerunkami wesołych słoneczek.
5,0
enerBiO
ciasteczka z ciasta ługowego, Chrupiące Słoneczka 100 g
4,99 zł
100 g = 4,99 zł
Najniższa cena: 6,59 zł
TYLKO U NAS
Torriden CELLMAZING Firming Gel Mask w białej saszetce z różowymi bąbelkami, ujędrniająca i przeciwzmarszczkowa.
Torriden Cellmazing
maska w płachcie, hydrożelowa, ujędrniająca 45 g
25,49 zł
100 g = 56,64 zł
Cena regularna:31,99 zł
Najniższa cena: 18,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Błyszczący topper do ust Wibo Wonderful Lips w przezroczystej tubce ze złotą zakrętką, widok z przodu.
5,0
Wibo Wonderful Lips
topper do ust, błyszczący 3 g
11,99 zł
100 g = 399,67 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Beżowe majtki Gatta Body Friendly Bikini Talia na modelce, widok z boku. Prezentują wysoki stan.
3,5
Gatta Body Friendly Bikini Talia
majtki damskie, beżowe, rozm. M 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Transparentne opakowanie makaronu enerBiO Red Lentil Spirelli 250g, z przodu, z daniem i informacjami o wegańskim składzie i braku glutenu.
enerBiO
makaron z czerwonej soczewicy, świderki 250 g
5,99 zł
100 g = 2,40 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Pepe Jeans London Sunny Walk body mist, blue conical bottle, pink cap, 'Portobello Road', 250ml, front view.
Pepe Jeans Portobello Road Sunny Walk
mgiełka do ciała, perfumowana, dla kobiet 250 ml
31,99 zł
100 ml = 12,80 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Olejek Moremo Hair Essence Delightful Oil w bursztynowej butelce z pompką, z różową etykietą, obok czarnego pudełka.
4,0
Moremo Hair Essence Delightful Oil
olejek do włosów, suche i zniszczone końcówki 150 ml
65,99 zł
100 ml = 43,99 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Brązujący puder do twarzy Nude Brown 02 w zamkniętej puderniczce z rowkowaną powierzchnią i logo.
5,0
NAM
puder brązujący, nr 02 Nude Brown 10 g
25,99 zł
100 g = 259,90 zł
Najniższa cena: 46,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Sugar Free różowy błyszczyk, butelka z czarną nakrętką, widok z przodu. Błyszcząca formuła 'Lip Gloss'.
4,7
Wibo Sugarfree
błyszczyk do ust, nr 3; 6 g
15,49 zł
100 g = 258,17 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy balsam do ust Lovely Sweetest Lips Avocado Butter w przezroczystym słoiczku z wirującym wzorem.
5,0
Lovely Sweetest Lips
balsam do ust, regenerująco-kojący, nr 1; 13 g
17,49 zł
100 g = 134,54 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Front brązowej butelki olejku With Love Obfitość Energia Ognia, czarny korek, biały napis i słońce.
5,0
With Love Obfitość
olejek eteryczny, multifunkcyjny, energia ognia 10 ml
17,99 zł
100 ml = 179,90 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
TYLKO U NAS
Białe pudełko Alterra Sensitiv Pflegecreme z olejem z wiesiołka, dla skóry wrażliwej i alergicznej, widok z przodu.
4,7
Alterra Sensitiv
krem do twarzy, pielęgnacyjny 50 ml
10,99 zł
100 ml = 21,98 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Białe serum łagodzące po goleniu Phlov MenCare Energy Booster, butelka z niebieskim logo, widok z przodu.
4,8
Phlov Mencare Energy Booster
serum po goleniu, łagodzące, natychmiastowe 50 ml
51,99 zł
100 ml = 103,98 zł
Najniższa cena: 81,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ardell Protects Top Coat do paznokci w białym pudełku, z butelką widoczną przez wycięcie, ujęcie z przodu.
5,0
Ardell Protects
top coat, do naklejek na paznokcie i lakierów klasycznych 14 ml
24,99 zł
100 ml = 178,50 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie Genuss Plus Protein Oat Bite o smaku karmelowym, turkusowa saszetka z grafiką batoników i karmelu.
Genuss Plus
przekąska owsiana, proteinowa, smak Karmelowy 70 g
7,49 zł
100 g = 10,70 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
TYLKO U NAS
Czarna butelka olejku With Love Dobry Sen Energia Ziemi z pipetą, złota etykieta z ilustracją, widok z przodu.
5,0
With Love Dobry Sen
olejek eteryczny multifunkcyjny, energia ziemi 30 ml
22,49 zł
100 ml = 74,97 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
TYLKO U NAS
Green Pharmacy Damask Rose Ceramides Revitalization Face Day Cream, biała tubka i pudełko, widok z przodu.
Elfa Pharm
krem do twarzy, na dzień, Róża Damasceńska i Ceramidy 50 ml
13,49 zł
100 ml = 26,98 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowa galaretka do kąpieli Jagodzianka w przezroczystym słoiku, widok z przodu. Etykieta z napisem "Dwa oblicza".
5,0
Manufaktura Piękna Jagodzianka
galaretka do kąpieli 100 g
7,49 zł
100 g = 7,49 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bordowy błyszczyk Spicy Lip Gloss z chili, powiększający usta. Widoczne opakowanie, aplikator i rozmazana próbka.
5,0
Wibo Spicy
błyszczyk do ust, powiększający, nr 22 3 ml
12,99 zł
100 ml = 433,00 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
TYLKO U NAS
Fioletowy, lśniący lakier do paznokci Rival de Loop Gloss'n Gel, butelka z czarnym korkiem, z przodu.
4,8
Rival de Loop Gloss'n Gel
lakier do paznokci, żelowy, nr 12 10,5 ml
4,59 zł
100 ml = 43,71 zł
Najniższa cena: 6,79 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.