Wszystkie promocje

MEGA!
Eveline Wonder Match BB Cream SPF 50 w ciemnoczerwonej tubce, odcień 02 Vanilla, widok z przodu.
4,6
Eveline Cosmetics Wonder Match
krem BB do twarzy, SPF 50, nr 02 Vanilla 30 ml
19,99 zł
100 ml = 66,63 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
MEGA!
Tołpa Dermo Face Sebo, mikrozłuszczający żel peelingujący do twarzy, zielono-biała tubka, widok z przodu.
4,8
Tołpa Dermo Face Sebio.
żel-peeling do mycia twarzy, mikrozłuszczający, 150 ml
18,99 zł
100 ml = 12,66 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
Kremowe skarpetki Eloy z domieszką wełny, w prążki, z brązowymi cętkami. Brązowa metka, widok z przodu.
5,0
Eloy
skarpetki damskie, Melanżowe, Kremowe, rozm. 35-40; 1 para
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
Eveline Facemed+ enzymatyczny peeling gommage 3w1 w żółtej tubce, z ananasem i 24h nawilżeniem.
4,8
Eveline Cosmetics Facemed+
peeling enzymatyczny, gommage, 3w1 50 ml
12,49 zł
100 ml = 24,98 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!
Bioelixire Serum do Włosów z olejkiem arganowym, witaminą E i ceramidami, brązowa butelka, widok z przodu.
4,9
Bioelixire
serum do włosów z olejkiem arganowym, witaminami E i ceramidami, 3w1 20 ml
3,99 zł
100 ml = 19,95 zł
Najniższa cena: 5,79 zł
MEGA!NOWE
Złota torebka Finish Powerball Ultimate Plus, 24 kapsułki do zmywarki, najlepsze czyszczenie trudnych plam, widok z przodu.
4,0
Finish Ultimate Plus
kapsułki do zmywarki, Fresh 24 szt.
43,99 zł
1 szt. = 1,83 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
MEGA!
Niebieski żel Palmolive Thermal Spa Mineral Massage, z różową lilią wodną i solą morską, widok z przodu.
4,9
Palmolive Thermal SPA Mineral Massage
żel pod prysznic, Sól Morska i Aloes 500 ml
10,99 zł
100 ml = 2,20 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!
Biała butelka Dr. Beckmann, precyzyjny odplamiacz do kosmetyków i natury, z zieloną nakrętką, widok z przodu.
4,7
Dr. Beckmann Original
odplamiacz precyzyjny, Kosmetyki, Trawa, Makijaż, Ziemia 50 ml
8,99 zł
100 ml = 17,98 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
Naturella Ultra normal podpaski, duo pack 2x20 sztuk. Zielone opakowanie z rumiankami i napisem CLEAN & FRESH.
4,9
Naturella Ultra
podpaski higieniczne, ze skrzydełkami, Normal 20 szt.
6,79 zł
1 szt. = 0,34 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!
Tołpa dermo face sebo. normalizujący krem nawilżający w turkusowym pudełku z żółtymi akcentami, widok z przodu.
4,8
Tołpa Dermo Face Sebio.
krem do twarzy, normalizujący, nawilżający, dzień/noc 40 ml
19,99 zł
100 ml = 49,98 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!
Bielenda Japan Beauty japoński krem do rąk wiśnia jedwab, różowa tubka z kwiatami wiśni, widok z przodu.
4,7
Bielenda Japan Beauty
krem do rąk, wygładzający, Wiśnia + Jedwab 50 ml
6,69 zł
100 ml = 13,38 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!NOWE
Perwoll Renew 7 Softener Fresh Breeze, czarna butelka z niebiesko-fioletowym wzorem i cyfrą 7, widok z przodu.
4,9
Perwoll Renew 7 Softener
płyn do płukania tkanin, skoncentrowany, Fresh Breeze 1 160 ml
24,99 zł
100 ml = 2,15 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
Para ciemnobrązowych, prążkowanych ocieplaczy na nogi z dzianiny, z małą metką z misiem, widok z przodu.
4,7
Eloy
getry damskie, Czekoladowe 1 para
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!
Eveline Wonder Match BB Cream SPF 50, ciemnoczerwona tubka z napisami o AI Filter, Nude 03. Widok z przodu.
4,7
Eveline Cosmetics Wonder Match
krem BB do twarzy, SPF 50, nr 03 Nude 30 ml
19,99 zł
100 ml = 66,63 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
MEGA!
Eveline Multi-Peptide Lash & Brow Serum: złoto-biała butelka z aplikatorem, obok kartonowe opakowanie.
4,7
Eveline Cosmetics N°1
serum do rzęs i brwi, na porost, multipeptydowe 4 ml
15,49 zł
100 ml = 387,25 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
MEGA!
Helpa Bio Kaszka Jaglana w brązowej torebce, zielono-żółta etykieta z wizerunkiem lisa, widok z przodu.
4,9
Helpa
kaszka jaglana do gotowania, BIO 200 g
8,49 zł
100 g = 4,25 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!
Tołpa Dermo Face Sebio normalizujący żel do mycia twarzy 3w1 w przezroczystej butelce z zielonym płynem i białą pompką, widok z przodu.
4,9
Tołpa Dermo Face Sebio.
żel do mycia twarzy, normalizujący 195 ml
17,99 zł
100 ml = 9,23 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!
Tołpa Dermo Face Sebio+ CICA-Krem korygujący na noc, zielony kartonik z białymi napisami i czerwonym paskiem.
4,7
Tołpa Dermo Face Sebio+.
krem do twarzy, korygujący niedoskonałości, na noc 40 ml
19,99 zł
100 ml = 49,98 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
YOPE Czuły dotyk regenerujący olejek intymny, przezroczysta butelka z zakraplaczem, biała etykieta z myszą i sercami.
4,8
Yope
olejek do pielęgnacji intymnej, regenerujący, Czuły Dotyk 50 ml
23,99 zł
100 ml = 47,98 zł
Najniższa cena: 27,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.