Wszystkie promocje

Ciemnobrązowa piżama damska Eloy XL z etykietą i haftowanym misiem w czerwonej muszce, widok z góry.
Eloy
piżama damska, Miś, Czekoladowa, rozm. XL 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!
Opakowanie Durex Pleasure Ring, czarno-fioletowe, z półprzezroczystym ringiem erekcyjnym i logo Durex. Widok z przodu.
5,0
Durex Pleasure Ring
pierścień erekcyjny dla mężczyzn, 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
MEGA!
Delia Cosmetics Żelowa Henna do Rzęs i Brwi 3.0 Ciemny Brąz, brązowe pudełko z okiem.
4,7
Delia Cosmetics Eyebrow Expert
henna do brwi i rzęs, żelowa, nr 3.0 Ciemny Brąz 1 szt.
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Facefinity Lasting Blur, beżowy podkład wygładzający o naturalnym matowym wykończeniu, widok z przodu.
4,9
Max Factor Facefinity Lasting Blur
podkład do twarzy, wygładzający, nr 106C Natural Beige 35 ml
28,99 zł
100 ml = 82,83 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
MEGA!
Biała butelka Dr. Beckmann Neutralizatora Nieprzyjemnych Zapachów, turkusowa nakrętka, z przodu różowe koszulki i '24h'.
4,8
Dr. Beckmann Original
neutralizator nieprzyjemnych zapachów 500 ml
12,99 zł
100 ml = 2,60 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
Ciemnobrązowa trójkątna chusta z miękkiego materiału, zdobiona haftem jasnych kwiatów dzwonków, widok z góry.
4,0
Eloy
szalik damski, trójkątny, Brązowy z haftowanymi Kwiatami 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
Ciepła cynamonowo-nudowa pomadka Plumping Lipstick Everybody London, otwarta, z wysuniętym sztyftem i obok odłożoną skuwką.
4,7
Everybody London
pomadka do ust, Cinnamon Nude 2,8 g
23,99 zł
100 g = 856,79 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!
Dr. Beckmann Odplamiacz Precyzyjny na długopis i tusz, biała butelka z zieloną nakrętką, widok z przodu.
4,5
Dr. Beckmann Original
odplamiacz precyzyjny, Długopis, Tusz, Flamastry, Kredki 50 ml
8,99 zł
100 ml = 17,98 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
Opakowanie Bella Perfecta Ultra Blue ultracienkie podpaski, 32 sztuki mega pack, niebieskie z napisem 'extra soft'.
4,9
Bella Perfecta Ultra Blue
podpaski higieniczne, ze skrzydełkami 32 szt.
9,99 zł
1 szt. = 0,31 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
Biała butelka Sidolux Uniwersalny płyn do mycia z Marseille soap i rumiankami, niebieska nakrętka, widok z przodu.
4,9
Sidolux
płyn uniwersalny, Mydło Marsylskie 1 l
5,99 zł
1 l = 5,99 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
TYLKO ONLINE
Cremobaza 50% mocznika, krem złuszczający do zrogowaciałej skóry pięt i stóp. Biała tubka, przód.
3,8
Cremobaza 50%
krem złuszczający i eliminujący zrogowacenia, pięty, stopy, łokcie, kolana 30 g
17,49 zł
100 g = 58,30 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!
Dr. Beckmann precyzyjny odplamiacz do owoców, wina, kawy, biała butelka z turkusową zakrętką, widok z przodu.
4,7
Dr. Beckmann Original
odplamiacz precyzyjny, Owoce i Napoje 50 ml
8,99 zł
100 ml = 17,98 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!
Żółty płyn do naczyń Fairy Extra+ Cytrusy w butelce z czerwoną pompką, skutecznie usuwa tłuszcz, widok z przodu.
5,0
Fairy Extra+
płyn do mycia naczyń, Cytrusy 650 ml
7,49 zł
100 ml = 1,15 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!
Żel pod prysznic Palmolive Thermal Spa Pampering Oil, żółta butelka z orzechem makadamia, widok z przodu.
4,8
Palmolive Thermal SPA Pampering Oil
żel pod prysznic, z olejkiem makadamia 500 ml
10,99 zł
100 ml = 2,20 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!
Aquaphor szklany dzbanek filtrujący 2.5L w białym pudełku, widok z przodu, z filtrem Maxfor+ MG.
4,9
Aquaphor
dzbanek filtrujący szklany, do wody kranowej + wkład, 2,5l 1 szt.
89,99 zł
1 szt. = 89,99 zł
Najniższa cena: 129,99 zł
MEGA!
Pasta Sensodyne Kompleksowa Ochrona+ Zaawansowane Wybielanie, biała tubka 75ml z niebieskimi falami i kartonik.
4,9
Sensodyne Kompletna Ochrona+
pasta do zębów, wybielająca 75 ml
14,49 zł
100 ml = 19,32 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!
Eveline Brow & Go! brązowa maskara do brwi z włóknami. Dwie tubki i otwarta z precyzyjną szczoteczką.
4,7
Eveline Cosmetics Brow&Go!
tusz do brwi, z zagęszczającymi włokienkami, nr 01 Light 6 ml
12,49 zł
100 ml = 208,17 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!
BIO kaszka owsiana Helpa Czary Mamy w brązowym opakowaniu z zieloną etykietą i jeżykiem, bez cukru, gotowa w 3 minuty.
5,0
Helpa
kaszka owsiana do gotowania, BIO 200 g
8,49 zł
100 g = 4,25 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
Pomarańczowy ceramiczny kubek z uchwytem, z wytłoczonymi wzorami dyni, widok z boku. Idealny na jesień.
5,0
Eloy
kubek porcelanowy z reliefem, Dynie, Pomarańczowy, poj. 430ml 1 szt.
15,99 zł
1 szt. = 15,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.