To setki okazji naraz! 2+2 gratis, 1+1, 2+1, -50% i wiele, wiele innych! Każdy znajdzie coś dla siebie :) Wszystkie produkty objęte tymi atrakcyjnymi ofertami zobaczysz tutaj.

Promocje trwają od 1 do 15 października włącznie.

Nie musisz, z akcji mogą skorzystać wszyscy nasi Klienci <3 Oczywiście zachęcamy do dołączenia do Klubu Rossmann i skanowania karty – w końcu to wsparcie dla potrzebujących organizacji charytatywnych ;)

Można przebierać wśród ofert bez limitów! Skorzystasz z jednej z nich? Nie ma problemu :) Chcesz skorzystać ze wszystkich? Też dobrze! Decyzja należy do Ciebie :)

Jasne, możesz korzystać z ofert bez ograniczeń!

Tak. Możesz składać zamówienia zarówno z odbiorem w drogerii jak i kurierem. :)

Oczywiście dane zakupy można opłacić za pomocą karty podarunkowej :) Zapraszamy!

W przypadku zakupów online możesz odstąpić od umowy. Masz na to 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania zamówienia. Aby skorzystać z tego uprawnienia, należy wysłać produkty wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy na adres Rossmann SDP sp. z o.o., ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus 111, 91-222 Łódź.

Produkty pełnowartościowe zakupione w drogerii stacjonarnej w ramach danych promocji nie podlegają zwrotom ani wymianie. Jest to podyktowane dbałością o jak najwyższą jakość produktów i o zapewnienie bezpieczeństwa naszym Klientom.

Jeśli masz zastrzeżenia do jakości zakupionego u nas produktu – masz prawo do złożenia na niego reklamacji. By to zrobić udaj się do wybranej drogerii stacjonarnej z produktem i dowodem jego zakupu bądź wyślij nam artykuł pocztą. Więcej o składaniu reklamacji przeczytasz tutaj: www.rossmann.pl/pomoc

Tej jesieni Festiwal Promocji potrwa od 1 do 15 października. Dzięki temu macie aż 2 tygodnie na skorzystanie z setek okazji! Podobnie jak w poprzedniej akcji czeka na Was mnóstwo indywidualnych promocji na produkty oraz marki. Możecie się spodziewać ofert opartych na zasadzie 1+1 gratis, 2+2 gratis, 2+1 gratis, -50% i wiele, wiele innych, a z każdej z nich można korzystać bez ograniczeń! Co ważne - z akcji mogą skorzystać nie tylko członkowie Klubu Rossmann, ale absolutnie wszyscy nasi Klienci. Zapewniamy, że każdy znajdzie dla siebie coś atrakcyjnego!

Październikowa promocja w Rossmannie to przede wszystkim świetna okazja, by przygotować siebie i swój dom na jesień. Odświeżacze powietrza i świece zapachowe nadadzą ciepła i przytulności każdemu wnętrzu, zwłaszcza w chłodne, jesienne wieczory. Suplementy diety pozwolą utrzymać dobre samopoczucie i zdrowie w mroźne i deszczowe dni. Warto również zaopatrzyć się w produkty do pielęgnacji, które zrelaksują Was wieczorem po ciężkim dniu.

Mamy nadzieję, że Festiwal Promocji i oferowane w nim atrakcyjne produkty przypadną Wam do gustu! Życzymy miłych wrażeń i udanych zakupów!