Wszystkie promocje

Nestle Kaszka Dobranoc Wielozbożowa, grafika z butelką, misiem, zbożem na tle nocnego nieba.
4,8
Nestlé
kaszka do picia, wielozbożowa, po 6. m-cu życia 400 g
11,99 zł
100 g = 3,00 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
NOWE
Stempel do piegów Donegal Freckle Pop w fioletowym pudełku, z białym aplikatorem widocznym przez okienko.
Donegal Freckle Pop
gąbka do piegów 1 szt.
11,99 zł
1 szt. = 11,99 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!
Inka Migdałowe Bez Cukru, napój roślinny. Pomarańczowo-biały karton, ilustracja migdałów i mleka, widok z przodu.
4,8
Inka
napój migdałowy z wapniem, bez dodatku cukru, UHT 1 l
6,29 zł
1 l = 6,29 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!
Opakowanie rękawic aloesowych Jan Niezbędny M, zielonych, z dłonią i podkreśleniem "Łagodne dla skóry".
4,9
Jan Niezbędny
rękawice aloesowe, delikatnie pachnące, rozm. M 1 szt.
4,29 zł
1 szt. = 4,29 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
TYLKO ONLINE
Fabrantic odświeżacz do pościeli Frosty Air, przezroczysta butelka z czarnym atomizerem, widok z przodu.
Cleangang
odświeżacz do tkanin w sprayu 500 ml
15,99 zł
100 ml = 3,20 zł
Cena regularna:18,99 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
Nivea Hydro Care pomadka nawilżająca SPF 15, w niebiesko-białym opakowaniu, z napisem 24h Moisture, widok przód.
4,8
NIVEA Hydro Care
balsam do ust, 24h nawilżenia, SPF 15 4,8 g
11,49 zł
100 g = 239,38 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!
Szminka Maybelline New York Maybe It's w beżowo-różowej tubce z pomarańczową bazą, matowe wykończenie, widok z przodu.
4,9
Maybelline New York Serum Lipstick
pomadka do ust, matowa, nr 001 Crop Top 4,4 g
32,99 zł
100 g = 749,77 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
TYLKO ONLINE
Biała maska LED Silk'n Facial Mask 100 z diodami i kontrolerem, obok czarne opakowanie produktu.
Silk'n Facial LED 100
maska LED na twarz, Biała 1 szt.
529,99 zł
1 szt. = 529,99 zł
Najniższa cena: 699,99 zł
MEGA!
Miya BEAUTY.lab Serum z witaminą C, żółte pudełko z napisem NOWOŚĆ, widok z przodu i boku.
4,8
Miya Cosmetics BEAUTY.lab
serum do twarzy z witaminą C rozjaśniające przebarwienia 30 ml
28,99 zł
100 ml = 96,63 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
TYLKO ONLINE
Różowa tuba nawilżającego peelingu drobnoziarnistego so!flow dla skóry suchej, z białą glinką, liczi i arbuz.
5,0
so!flow by Vis Plantis
peeling do twarzy, drobnoziarnisty, nawilżający 75 ml
19,99 zł
100 ml = 26,65 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
Szal w kolorze burgundowym, częściowo z gładkiej wełny, częściowo w czarno-kremową kratę, z frędzlami, widok z góry.
4,7
Eloy
szalik damski, Krata, Bordo 1 szt.
36,99 zł
1 szt. = 36,99 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
Rolka cukierków Mentos Discovery z niebieskim logo i hasłem "14 FLAVOURS!" na tle pełnym owocowych barw.
4,9
Mentos Discovery
cukierki do żucia, smak owocowy 37,5 g
3,29 zł
100 g = 8,77 zł
Najniższa cena: 3,69 zł
TYLKO ONLINE
Clean@gang Fiber vibe: chłonne ściereczki z mikrofibry, 6 szt. w pudełku, szaro-niebieskie, 87% z recyklingu.
Cleangang Fiber Vibe
ściereczki z mikrofibry, uniwersalne 6 szt.
24,49 zł
1 szt. = 4,08 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
DARMOWA DOSTAWA
Paleta cieni Max Factor Masterpiece Nude 01, 8 brązowo-beżowych odcieni (mat/satyna/błysk), z aplikatorem, widok z góry.
4,8
Max Factor Masterpiece Nude
paleta cieni do powiek, nr 01 Capuccino Nudes 6,5 g
58,99 zł
100 g = 907,54 zł
Najniższa cena: 84,99 zł
TYLKO ONLINE
Brązowa butelka serum Geek & Gorgeous Stress Less z białą etykietą, widok z przodu. Zawiera Madecassoside i Beta-Glucan.
5,0
Geek & Gorgeous Stress Less
serum do twarzy, regenerujące, z Beta-Glukanem i Madekasozydem 30 ml
51,99 zł
100 ml = 173,30 zł
Najniższa cena: 64,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.