Wszystkie promocje

MEGA!
Basilur Ceylon Black Tea Magic Nights, niebiesko-srebrne pudełko z orientalnym wzorem, widok z przodu.
4,9
Basilur Oriental Collection Magic Nights
herbata czarna, cejlońska 25x2 g
7,49 zł
100 g = 14,98 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!
Bebiko Junior 3 nutriFLOR EXPERT, mleko modyfikowane z inuliną, żółto-niebieskie pudełko, widok z przodu.
5,0
Bebiko Junior NUTRIflor Expert 3
formuła na bazie mleka, powyżej 1. roku życia 550 g
26,49 zł
100 g = 4,82 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
MEGA!
Eveline Brazilian Body pianka brązująca w czarnej butelce, pomarańczowa etykieta z tukanem i tancerką.
4,8
Eveline Cosmetics Brazilian Body
pianka do ciała, brązująca, ekspresowa, 6w1 150 ml
13,99 zł
100 ml = 9,33 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
Aquafresh Big Teeth Paw Patrol pasta do zębów dla dzieci 6-8 lat, tuba 50ml na kartoniku, widok z przodu.
4,9
Aquafresh Big Teeth Paw Patrol
pasta do zębów dla dzieci 6-8 lat 50 ml
7,29 zł
100 ml = 14,58 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
MEGA!
Dwa smoczki dynamiczne Lovi Night&Day 18m+ z motywem jeża, w opakowaniu świecącym w ciemności.
4,6
Lovi Night & Day
smoczek dynamiczny, silikonowy, 18m+ 2 szt.
24,49 zł
1 szt. = 12,25 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
Frontalny widok czerwonej saszetki Owolovo mus jabłkowo-wiśniowy 200g, z owocami i "bez cukru".
5,0
Owolovo Wiśniowo
mus Jabłkowo-Wiśniowy 200 g
2,79 zł
100 g = 1,40 zł
Najniższa cena: 3,49 zł
MEGA!
Damska woda perfumowana Police To Be My.Avatar w opalizującym różowo-zielonym flakonie-czaszce z nieśmiertelnikiem.
4,9
Police To Be My.Avatar
woda perfumowana dla kobiet 40 ml
42,99 zł
100 ml = 107,48 zł
Najniższa cena: 71,99 zł
TYLKO ONLINE
Biała tuba Purito Wonder Releaf Centella Cream Unscented, kojący krem z wąkrotą azjatycką, widok z przodu.
4,8
Purito Wonder Releaf Centella
krem do twarzy, bezzapachowy, z wąkrotą azjatycką 15 ml
27,99 zł
100 ml = 186,60 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
Para brązowych, miękkich kapci pluszowych Hello Kitty z białą twarzą i różową kokardką, widok z góry.
Hello Kitty
kapcie damskie, rozm. 36-37; 1 para
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!
Różowy tusz Bourjois Showstopper wydłużający rzęsy, obok otwarta stożkowa szczoteczka silikonowa.
4,7
Bourjois Showstopper
tusz do rzęs, wydłużający, nr 1 Czarny 8,5 ml
25,99 zł
100 ml = 305,76 zł
Najniższa cena: 48,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA MEN Fresh Relax żel pod prysznic 500ml, ciemnoniebieska butelka z lawendą i cedrem, 5w1, widok z przodu.
4,8
NIVEA MEN Fresh Relax
żel pod prysznic, 3w1, Lavender Oil & Cedarwood 500 ml
11,99 zł
100 ml = 2,40 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO ONLINE
Purito Oat-in Calming Gel Cream 100ml. Kojący żel-krem z owsem, zielono-różowe opakowanie, widok z przodu.
5,0
Purito Oat-In Calming
żel-krem do twarzy, nawilżająco-łagodzący 100 ml
79,99 zł
100 ml = 79,99 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
Promocyjna grafika masełka do rąk Bielenda Nawilżająca Malina 50g, z owocami malin na różowym tle.
4,8
Bielenda
masełko do rąk, Nawilżająca Malina 50 g
10,99 zł
100 g = 21,98 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!
Eloy Czarka do matchy, ceramiczna, jasnożółta, o pękatym kształcie i rozszerzanej podstawie, na białym tle.
5,0
Eloy
podstawka pod miotełkę do matchy Chasen 1 szt.
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
Cena regularna:12,99 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!
Biały eko-zapas mydła w płynie Dove Renewing Care 500ml, piwonia i róża, 80% mniej plastiku.
4,9
Dove Renewing Care
mydło w płynie, Piwonia i Olejek Różany, zapas 500 ml
9,99 zł
100 ml = 2,00 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
NOWE
Perfecta 10 000 ppm rozświetlająca maska w płacie z kwasem traneksamowym, żółto-pomarańczowa saszetka, widok z przodu.
Perfecta 10 000 ppm
maska w płachcie, rozświetlająca 1 szt.
9,49 zł
1 szt. = 9,49 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
Czerwona tabliczka czekolady Lindt Lindor, z złotymi napisami i wzorem śnieżynek, widok z przodu.
4,9
Lindt Lindor
czekolada mleczna z nadzieniem 38 g
7,49 zł
100 g = 20,24 zł
Najniższa cena: 8,29 zł
MEGA!
S.Oliver Selection Women EDT: biała butelka ze złotym pionowym paskiem i dopasowane białe pudełko, widok z przodu.
4,8
s.Oliver Selection
woda toaletowa dla kobiet 30 ml
53,99 zł
100 ml = 179,97 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Pyunkang Yul Acne Toner do cery trądzikowej, biała butelka z niebieskimi kropkami, obok pudełka. Widok z przodu.
5,0
Pyunkang Yul Acne
tonik do twarzy, do skóry problematycznej 150 ml
36,99 zł
100 ml = 24,66 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Opakowanie 2 szczoteczek Colgate 360° Charcoal Medium. Czarna szczoteczka z niebieskim uchwytem na czerwonym tle.
Colgate 360° Charcoal
szczoteczki do zębów, Medium 2 szt.
12,49 zł
1 szt. = 6,25 zł
Najniższa cena: 17,49 zł
TYLKO ONLINE
Perfumy Burberry Weekend dla kobiet 30ml w przezroczystej butelce i beżowym pudełku w kratę, widok z przodu.
5,0
Burberry Weekend
woda perfumowana dla kobiet 30 ml
85,99 zł
100 ml = 286,63 zł
Najniższa cena: 119,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.