Wszystkie promocje

MEGA!
Aquaphor szklany dzbanek filtrujący 2.5L w białym pudełku, widok z przodu, z filtrem Maxfor+ MG.
4,9
Aquaphor
dzbanek filtrujący szklany, do wody kranowej + wkład, 2,5l 1 szt.
89,99 zł
1 szt. = 89,99 zł
Najniższa cena: 129,99 zł
MEGA!
Pasta Sensodyne Kompleksowa Ochrona+ Zaawansowane Wybielanie, biała tubka 75ml z niebieskimi falami i kartonik.
4,9
Sensodyne Kompletna Ochrona+
pasta do zębów, wybielająca 75 ml
14,49 zł
100 ml = 19,32 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!
Eveline Brow & Go! brązowa maskara do brwi z włóknami. Dwie tubki i otwarta z precyzyjną szczoteczką.
4,7
Eveline Cosmetics Brow&Go!
tusz do brwi, z zagęszczającymi włokienkami, nr 01 Light 6 ml
12,49 zł
100 ml = 208,17 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!
BIO kaszka owsiana Helpa Czary Mamy w brązowym opakowaniu z zieloną etykietą i jeżykiem, bez cukru, gotowa w 3 minuty.
5,0
Helpa
kaszka owsiana do gotowania, BIO 200 g
8,49 zł
100 g = 4,25 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
Biała butelka mleczka Ziaja Kozie Mleko z pompką, widok z przodu, regeneracja skóry suchej i normalnej.
4,9
Ziaja Kozie Mleko
mleczko do ciała, regenerujące, skóra sucha i normalna 400 ml
9,99 zł
100 ml = 2,50 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
Pomarańczowy ceramiczny kubek z uchwytem, z wytłoczonymi wzorami dyni, widok z boku. Idealny na jesień.
5,0
Eloy
kubek porcelanowy z reliefem, Dynie, Pomarańczowy, poj. 430ml 1 szt.
15,99 zł
1 szt. = 15,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Dwa fioletowe opakowania Always Platinum Secure Night, rozmiar 4, 10 podpasek. Oferują 10H ochronę i komfort.
4,8
Always Platinum
podpaski higieniczne, na noc, ze skrzydełkami, Secure night 10 szt
9,99 zł
1 szt. = 1,00 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Facefinity Lasting Blur Skin-smoothing foundation W107 Golden Beige, front view of tall brown bottle.
5,0
Max Factor Facefinity Lasting Blur
podkład do twarzy, wygładzający, nr 107W Golden Beige 35 ml
28,99 zł
100 ml = 82,83 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
MEGA!
Eveline Wonder Match Liquid Bronzer & Contour w brązowej butelce, odkręcony aplikator z napisem "Creamy Formula".
4,8
Eveline Cosmetics Wonder Match
bronzer do twarzy w płynie, nr 01 4,5 ml
16,49 zł
100 ml = 366,44 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!NOWE
EVELINE WONDER MATCH LUMI GLOW FOUNDATION, beżowy, w szklanej butelce z różową nakrętką, widok z przodu.
5,0
Eveline Cosmetics Wonder Match Lumi
podkład do twarzy, rozświetlający, nr 15 Neutral 30 ml
27,49 zł
100 ml = 91,63 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!
Dr. Beckmann Sól do prania firan, biało-turkusowe pudełko, 3 saszetki, dla lśniącej bieli i świeżości.
4,8
Dr. Beckmann Original
sól do prania firan, Intensywna biel i odświeżanie 3 x 40 g
8,99 zł
100 g = 7,49 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
Naturella Ultra Normal Camomile Duo Pack, 2 zielone opakowania, białe stokrotki, z przodu napis "18 DUO PACK", łącznie 36 podpasek.
4,9
Naturella Ultra
podpaski higieniczne, ze skrzydełkami, Normal Plus 18 szt.
6,79 zł
1 szt. = 0,38 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!
Podpaski Always Ultra Secure Night Extra, rozmiar 5, w czarno-niebieskim opakowaniu z żółtymi akcentami, widok z przodu.
4,9
Always Ultra
podpaski higieniczne, na noc, ze skrzydełkami, Secure Night Extra 20 szt.
17,99 zł
1 szt. = 0,90 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!
Perfecta Eye or Smile Line Patch Oil-in-Gel, fioletowe płatki żelowe do twarzy w saszetce, widok z przodu.
4,7
Perfecta Eye or Smile
płatki pod oczy i na linie mimiczne, żelowe 2 szt.
2,99 zł
1 szt. = 1,50 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
Biała butelka Lovela Baby płyn do płukania, hipoalergiczny, dla niemowląt 0+, zmiękcza ubranka, widok z przodu.
4,9
Lovela Baby
płyn do płukania ubranek dziecięcych 2 l
23,99 zł
1 l = 12,00 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
Ciemnobrązowe, wełniane skarpetki z warkoczowym splotem i ściągaczem, widok z przodu, z metką rozmiar 35-40.
Eloy
skarpetki damskie, Warkocz, Czekoladowe, rozm. 35-40; 1 para
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
Kubuś Waterr malinowy, zero cukru, jasnoniebieski karton z rysunkiem wieloryba i owoców, zielona nakrętka, widok z przodu.
4,9
Kubuś Waterrr
napój owocowy o smaku Maliny, 500 ml
3,29 zł
100 ml = 0,66 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
MEGA!
Żel pod prysznic Adidas Dynamic Pulse 3-w-1 Fresh & Woody, 400ml, przezroczysta butelka, front.
4,9
Adidas Dynamic Pulse
żel pod prysznic dla mężczyzn, 3w1 400 ml
9,99 zł
100 ml = 2,50 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!
Eveline Variété Highlighter, otwarty biały kompakt z białym, mieniącym się rozświetlaczem Extreme Shine.
4,7
Eveline Cosmetics Variété
rozświetlacz do twarzy, w kamieniu, nr 02; 4,2 g
15,99 zł
100 g = 380,71 zł
Najniższa cena: 28,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.