Wszystkie promocje

MEGA!
Venita 100% Natural Henna 6.46, ziołowa farba do włosów, czerwono-beżowe opakowanie, widok z przodu.
4,9
Venita 100% Natural
farba do włosów, ziołowa, nr 6.46 Chna 100 g
16,49 zł
100 g = 16,49 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Czarny wosk do włosów Venita Men Anti-Grey Odsiwiacz, widok z góry i boku, z logo dinozaura na białej etykiecie.
4,0
Venita Men
wosk do włosów siwych, stylizująco-przyciemniający, ciemne tony 75 g
14,49 zł
100 g = 19,32 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
TYLKO ONLINE
Damskie perfumy Prada Infusion d’Amande Eau de Parfum, butelka z błękitnym korkiem i jasne pudełko obok.
Prada Infusion D'Amande
woda perfumowana unisex 100 ml
449,99 zł
100 ml = 449,99 zł
Najniższa cena: 649,99 zł
Elegancka spinka do włosów z rzędem błyszczących, bursztynowych kwiatów z kamieniami, widok z góry.
4,8
Lolita Accessories
klamra do włosów z cyrkoniami, Kwiatki 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!
Różowy lakier do paznokci Eveline Gel Laque, żelowy efekt, szybkoschnący, bez lampy, widok z przodu.
4,6
Eveline Cosmetics Gel Laque
lakier do paznokci, nr 321; 8 ml
6,59 zł
100 ml = 82,38 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO ONLINE
Perfumy męskie Sorvella w szklanej butelce z drewnianym korkiem i czarnym pudełkiem z logo, widok przodem.
Sorvella S-526
woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
85,99 zł
100 ml = 171,98 zł
Najniższa cena: 119,99 zł
MEGA!
Zestaw 7 srebrnych frezów do paznokci o różnych kształtach, w tym szczotka, w przezroczystym etui.
4,8
Bloom Nails
zestaw frezów do skórek i paznokci, profesjonalny, Biały 1 szt.
21,99 zł
1 szt. = 21,99 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
Eveline Prestige Gold Peptides, złoty krem do rąk 3w1 przeciw przebarwieniom, tuba stojąca frontem.
4,9
Eveline Prestige Gold Peptides
krem do rąk, przeciw przebarwieniom 75 ml
7,99 zł
100 ml = 10,65 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
TYLKO ONLINE
Biała szczoteczka soniczna GUM SONIC DAILY SOFT do głębokiego czyszczenia, w zielono-białym opakowaniu, widok z przodu.
GUM Sonic Daily
szczoteczka soniczna, Biała 1 szt.
45,99 zł
1 szt. = 45,99 zł
Najniższa cena: 54,99 zł
Lakier Semilac Smart Extend 8.1 IN 802 w czarnej butelce obok owalnego, jasnoróżowego wzornika.
4,6
Semilac Smart Extend 8w1
lakier hybrydowy, nr 802; 7 ml
29,99 zł
100 ml = 428,43 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
MEGA!
Słoiczek Gerber Spaghetti z kurczakiem po 8. miesiącu, pomarańczowe danie z niebieską nakrętką, widok z przodu.
4,9
Gerber
danie w słoiczku, Spaghetti z kurczakiem, po 8. m-cu życia 190 g
4,59 zł
100 g = 2,42 zł
Najniższa cena: 6,19 zł
Para długich, czarnych, dzianinowych rękawiczek z prążkowanym wzorem, jedna leży płasko, druga pod lekkim kątem.
5,0
Eloy
rękawiczki damskie, Czarne 1 para
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
Krem pistacjowy Emporio Italia 45% pistacji w słoiku, zielona etykieta, bez cukru i oleju palmowego.
4,7
Emporio Italia
krem pistacjowy, bez cukru i oleju palmowego 180 g
24,49 zł
100 g = 13,61 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
MEGA!
Adidas Sport Fresh, męski antyperspirant 72h o świeżym zapachu cytryny w ciemnoszarym sprayu, widok z przodu.
4,9
Adidas Sport Fresh
antyperspirant w sprayu, 72h 150 ml
9,49 zł
100 ml = 6,33 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!
Biała torba hipoalergicznych kapsułek Lovela Family do prania białych i kolorowych ubrań, widok z przodu.
4,9
Lovela Family
kapsułki do prania tkanin białych i kolorowych 32 szt.
44,99 zł
1 szt. = 1,41 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
Pieluszki Pampers Active Baby rozmiar 4 (62), zielono-fioletowe opakowanie z baby i 'Stop & Protect'.
4,9
Pampers Active Baby
pieluchy, 4, 9-14 kg 62 szt.
54,99 zł
1 szt. = 0,89 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
MEGA!
Syoss Glaze 3in1 Topcoat spray do włosów, czarna butelka z srebrnym logo i efektem laminacji, widok z przodu.
5,0
Syoss Glaze
spray do włosów z efektem laminacji, nabłyszczający, termoochronny 200 ml
20,99 zł
100 ml = 10,50 zł
Najniższa cena: 29,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.