Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Biała saszetka erne Invisible Pimple Fighter Patches. Niewidoczne plastry z niacynamidem, 24 sztuki, przód.
4,9
erne
plastry na wypryski z formułą na bazie niacynamidu, na dzień i na noc 24 szt.
5,39 zł
1 szt. = 0,22 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie płatków kosmetycznych Isana 100% bawełny, 140 sztuk, biało-fioletowe, z grafiką bawełny. Widok z przodu.
4,9
Isana
płatki kosmetyczne 140 szt.
3,19 zł
1 szt. = 0,02 zł
Najniższa cena: 3,69 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Glow Glow mleczko-esencja nawilżająco-rozświetlająca w białej butelce ze świetlistym wzorem, widok z przodu.
4,8
Bielenda Glaze & Glow
mleczko-esencja do twarzy, nawilżająco-rozświetlająca, glazed skin effect 120 ml
14,99 zł
100 ml = 12,49 zł
Najniższa cena: 25,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hair in Balance, toner czekoladowy brąz (mleczna czekolada). Butelka i pudełko widoczne z przodu.
4,5
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Czekoladowy 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
AA Wings of Color Star Secrets złota paleta do konturowania z czterema odcieniami, na tle pudrowych smug.
4,9
AA Wings of Color Star Secrets
paleta do konturowania 16 g
36,99 zł
100 g = 231,19 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hair in Balance toner waniliowy w butelce i pudełku. Beżowy toner nadaje włosom chłodny odcień waniliowego latte.
4,8
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Waniliowy 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Hair in Balance OnlyBio hydra odżywka ultranawilżająca do włosów suchych w niebiesko-fioletowej tubce, widok z przodu.
4,8
OnlyBio Hair In Balance Hydra
odżywka do włosów, intensywna, nawilżająco-wygładzająca 200 ml
16,49 zł
100 ml = 8,25 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fluff Raspberry Milkshake Body Wash Scrub w różowym, kwadratowym słoiku z żółtą zakrętką, widok frontalny.
4,9
Fluff
peeling do mycia ciała, Raspberry Milkshake 350 ml
15,99 zł
100 ml = 4,57 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Onlybio Hair Balance szampon balansujący do skóry głowy przetłuszczającej się, ciemna butelka z pompką, etykieta ombre.
4,8
OnlyBio Hair In Balance
szampon do włosów przetłuszczających się, balansujący 400 ml
14,99 zł
100 ml = 3,75 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
TYLKO U NAS
Chusteczki higieniczne Alouette w pudełku z kwiatowym wzorem, 150 sztuk, 2-warstwowe, widok z góry pod kątem.
4,8
Alouette
chusteczki higieniczne, 2-warstwowe, różne rodzaje 150 szt.
4,79 zł
1 szt. = 0,03 zł
Najniższa cena: 5,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Toner beza pavlova, butelka z kroplomierzem i kartonik. Wegański, jasnobeżowy odcień.
4,6
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Beza Pavlova 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!NOWE
Srebrno-niebieska maseczka kolagenowa Biotaniqe PDRN w saszetce, z wizerunkiem maski i tekstem na froncie.
4,1
Biotaniqe Professional
maska w płachcie, kolagenowa, PDRN 1 szt.
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Odżywka proteinowa OnlyBio Hair in Balance w różowo-fioletowej tubce, widok z przodu, z napisem "równowaga PEH".
4,9
OnlyBio Hair In Balance
odżywka do włosów, proteinowa 200 ml
14,99 zł
100 ml = 7,50 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hair in Balance toner bubble milk tea, butelka i pudełko, dla ciemnobeżowego odcienia włosów.
4,7
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Bubble Milk Tea 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Hair In Balance OnlyBio Hydra maska ultranawilżająca, turkusowy słoik z irydowym napisem, widok z przodu.
4,8
OnlyBio Hair In Balance Hydra
maska do włosów, nawilżająco-odbudowująca 400 ml
18,99 zł
100 ml = 4,75 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Toner OnlyBio Hair in Balance gorzka czekolada, butelka i pudełko, nadaje chłodny brąz do 8 myć.
4,5
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Gorzka Czekolada 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana olejek do włosów, ochrona do 230°C, zapach kwiatu migdałowca, przezroczysta butelka z różowym dozownikiem.
4,9
Isana
olejek do włosów, 2w1, intensywny 100 ml
12,49 zł
100 ml = 12,49 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Szampon nawilżający ONLYBIO do suchej skóry głowy, brązowa butelka z czarną pompką, widok z przodu.
4,7
OnlyBio Hair In Balance
szampon do włosów, nawilżający 400 ml
14,99 zł
100 ml = 3,75 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
TYLKO U NAS
Babydream extra sensitiv wilgotne chusteczki, 80 sztuk, biało-zielone opakowanie z owieczką, dla alergików, z aloesem, bezzapachowe.
4,9
Babydream Extra Sensitive
chusteczki nawilżane z Aloesem i Alantoiną, pielęgnacyjne 4x80 szt.
18,49 zł
1 szt. = 0,06 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Toner OnlyBio Frappe, beżowa butelka z kroplomierzem i pudełko, nadaje chłodny beż kawy frappe.
4,8
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Frappe 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
ISANA ODŻYWKA z olejem arganowym i żurawiną, do włosów zniszczonych i suchych, bez silikonów, widok z przodu.
4,7
Isana
odżywka do włosów, Olej Arganowy i Żurawina 250 ml
9,49 zł
100 ml = 3,80 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
TYLKO U NAS
Bielenda Cera Lipidium SPF 50 Multiceramidowy ochronny krem barierowy, biała tubka i pudełko.
4,8
Bielenda Cera Lipidium
krem do twarzy, ochronny, barierowy, multiceramidowy, SPF 50 30 ml
23,99 zł
100 ml = 79,97 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Podkład Stars Dubai Chocolate 02 Neutral Light, wygładzający, z kakao i pistacjami, butelka, widok z przodu.
4,7
Stars Dubai Chocolate
podkład do twarzy, kryjąco-wygładzający, nr 02 Neutral Light 25 g
19,99 zł
100 g = 79,96 zł
Najniższa cena: 28,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.